Ykkonen - Finlandiya
Cuma, 22.09.2017
16:30
16:30

Oulu

KPV
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Oulu |
| Deplasman: | Kokkola |
| Mesafe: | 172.2 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Raatti |
| Kapasite: | 5 000 (2 500) |
| Boyutlar: | 105 x 68 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 16:30 (18:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.88 | 3.50 | 2.30 | X2 | 1.62 | 1.42 | |||
| 32% | 28% | 40% | 1.42 | 44% | 56% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.73 | 2.08 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 71% | 29% | 55% | 45% | 29% | 71% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-07-23 | KPV | 0 - 1 | Oulu |
| 2017-05-29 | Oulu | 1 - 2 | KPV |
| 2017-03-04 | Oulu | 1 - 2 | KPV |
| 2016-09-18 | KPV | 0 - 0 | Oulu |
| 2016-07-17 | Oulu | 3 - 0 | KPV |
| 2016-05-14 | KPV | 2 - 2 | Oulu |
| 2011-07-27 | Oulu | 0 - 1 | KPV |
| 2011-05-08 | KPV | 1 - 1 | Oulu |
| 2009-08-05 | KPV | 1 - 0 | Oulu |
| 2009-06-24 | Oulu | 2 - 2 | KPV |
| 2008-07-27 | KPV | 1 - 1 | Oulu |
| 2006-08-09 | Oulu | 1 - 0 | KPV |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Oulu son 12 maçlar
| 2017-09-16 | Oulu | 2 - 1 | GrIFK |
| 2017-09-07 | OPS | 3 - 1 | Oulu |
| 2017-09-01 | TPS Turku | 2 - 0 | Oulu |
| 2017-08-28 | Oulu | 0 - 1 | Haka |
| 2017-08-23 | Oulu | 3 - 0 | OPS |
| 2017-08-19 | Oulu | 1 - 2 | Gnistan |
| 2017-08-12 | Ekenas | 0 - 1 | Oulu |
| 2017-08-05 | Oulu | 0 - 4 | Jaro |
| 2017-08-01 | Oulu | 2 - 2 | Honka |
| 2017-07-23 | KPV | 0 - 1 | Oulu |
| 2017-07-15 | GrIFK | 3 - 3 | Oulu |
| 2017-07-08 | Oulu | 0 - 0 | TPS Turku |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 7 | 4 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 58% | 33% |
KPV son 12 maçlar
| 2017-09-16 | KPV | 1 - 2 | Gnistan |
| 2017-09-09 | KPV | 0 - 0 | Jaro |
| 2017-09-03 | Honka | 3 - 1 | KPV |
| 2017-08-26 | KPV | 2 - 2 | TPS Turku |
| 2017-08-20 | GrIFK | 0 - 3 | KPV |
| 2017-08-11 | OPS | 0 - 3 | KPV |
| 2017-08-05 | KPV | 2 - 2 | Haka |
| 2017-07-29 | Ekenas | 2 - 0 | KPV |
| 2017-07-23 | KPV | 0 - 1 | Oulu |
| 2017-07-19 | Jaro | 1 - 1 | KPV |
| 2017-07-15 | Gnistan | 0 - 1 | KPV |
| 2017-07-08 | KPV | 3 - 0 | Honka |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 7 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 58% | 25% |
Puan Durumu Ykkonen
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TPS Turku | 23 | +29 | 48 |
| 2 | Honka | 23 | +26 | 45 |
| 3 | KPV | 23 | +14 | 40 |
| 4 | Haka | 24 | -4 | 34 |
| 5 | Oulu | 22 | -1 | 32 |
| 6 | Jaro | 23 | +3 | 31 |
| 7 | Ekenas | 22 | -7 | 25 |
| 8 | OPS | 24 | -14 | 25 |
| 9 | Gnistan | 23 | -14 | 20 |
| 10 | GrIFK | 23 | -32 | 15 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Oulu | |
| KPV | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Oulu | KPV |
|---|---|---|---|
| 1 | TPS Turku | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 2 | Honka | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 3 | KPV | 1 - 2 | - |
| 4 | Haka | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Oulu | - | 1 - 2 |
| 6 | Jaro | 0 - 4 | 1 - 1 |
| 7 | Ekenas | 2 - 0 | |
| 8 | OPS | 3 - 0 | 0 - 3 |
| 9 | Gnistan | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 10 | GrIFK | 2 - 1 | 0 - 3 |
Lig sıralaması
| Oulu | KPV | |
| Pozisyon | 5 | 3 |
| Puan | 32 | 40 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 5 | 3 |
| Puan | 15 | 18 |
Lig form
| Oulu | KPV | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
9
5 8 |
11
7 5 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
4
3 4 |
5
3 3 |
Lig Golleri
| Oulu | KPV | |
|
Attığı gol Yediği gol |
30
31 |
36
22 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
13
14 |
15
10 |
Genel i̇statistikler Ykkonen
| Oyun (115) | |
| Ev sahibi galibiyet | 43% |
| Beraberlik | 26% |
| Deplasman galibiyet | 31% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (318) | |
| Maç başına gol | 2.77 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.55 |
| Maç başına deplasman gol | 1.22 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 75% |
| Deplasman takımı gol attı | 69% |
| Karşılıklı Gol Var | 51% |
| Üst 1.5 | 77% |
| Üst 2.5 | 56% |
| Üst 3.5 | 31% |
Oulu sonraki 6 maçlar
| 2017-09-30 | Honka | - | Oulu |
| 2017-10-07 | Oulu | - | Ekenas |
| 2017-10-14 | Jaro | - | Oulu |
| 2017-10-21 | Oulu | - | Ekenas |
| 2018-01-27 | AC Kajaani | - | Oulu |
| 2018-02-09 | Rovaniemi | - | Oulu |
KPV sonraki 6 maçlar
| 2017-09-30 | KPV | - | Ekenas |
| 2017-10-14 | Haka | - | KPV |
| 2017-10-21 | KPV | - | OPS |
| 2018-01-19 | KPV | - | TPV |
| 2018-02-02 | KPV | - | SJK |
| 2018-02-10 | VPS | - | KPV |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.88 | 3.50 | 2.30 |
| Olasılık | 32% | 28% | 40% |
| X2 @ 1.42 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.62 | 1.42 |
| Olasılık | 44% | 56% |
| X2 @ 1.42 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.25 | 3.75 | |
| Olasılık | 71% | 29% | |
| Üst 1.5 @ 1.25 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.73 | 2.08 | |
| Olasılık | 55% | 45% | |
| Üst 2.5 @ 1.73 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.75 | 1.40 | |
| Olasılık | 29% | 71% | |
| Alt 3.5 @ 1.40 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.62 | 2.20 | |
| Olasılık | 49% | 51% | |
| Hay @ 2.20 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-22 12:06. Şu anda değişiklikler mümkündür!