Premier Lig - Kuveyt
Pazar, 18.10.2026
17:55
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
El Farwaniyah |
| Deplasman: |
El Farwaniyah |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
17:55 (19:55 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.80 |
3.40 |
3.60 |
1 |
|
|
|
1.24 |
1.87 |
| 89% |
5% |
3% |
1.80 |
|
|
|
97% |
3% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.90 |
|
|
|
1.71 |
2.00 |
|
|
|
2.75 |
1.39 |
| 93% |
7% |
|
|
|
68% |
32% |
|
|
|
36% |
64% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-06-21 |
Al Tadamon
|
1 - 1 |
Al Naser
|
|
2026-02-05 |
Al Tadamon
|
1 - 3 |
Al Naser
|
|
2026-01-10 |
Al Tadamon
|
0 - 4 |
Al Naser
|
|
2025-09-28 |
Al Naser
|
0 - 1 |
Al Tadamon
|
|
2025-02-08 |
Al Naser
|
0 - 2 |
Al Tadamon
|
|
2024-09-20 |
Al Tadamon
|
1 - 0 |
Al Naser
|
|
2023-04-25 |
Al Tadamon
|
2 - 2 |
Al Naser
|
|
2023-03-31 |
Al Naser
|
2 - 0 |
Al Tadamon
|
|
2023-03-11 |
Al Tadamon
|
3 - 6 |
Al Naser
|
|
2022-11-28 |
Al Naser
|
1 - 0 |
Al Tadamon
|
|
2022-11-10 |
Al Naser
|
0 - 4 |
Al Tadamon
|
|
2022-04-21 |
Al Tadamon
|
5 - 2 |
Al Naser
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
6 |
6 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
50% |
50% |
Al Naser son 12 maçlar
|
2026-10-09 |
Al Naser
|
1 - 7 |
Al Kuwait
|
|
2026-09-04 |
Qadsia SC Kuwait
|
3 - 0 |
Al Naser
|
|
2026-08-30 |
Al Naser
|
2 - 1 |
Al Fahaheel
|
|
2026-08-26 |
Al Salmiya
|
1 - 2 |
Al Naser
|
|
2026-06-26 |
Al Naser
|
1 - 1 |
Al Jahra
|
|
2026-06-21 |
Al Tadamon
|
1 - 1 |
Al Naser
|
|
2026-06-17 |
Al Shabab Kuwait
|
0 - 3 |
Al Naser
|
|
2026-06-12 |
Al Naser
|
1 - 2 |
Kazma SC
|
|
2026-05-30 |
Al Arabi
|
2 - 1 |
Al Naser
|
|
2026-05-24 |
Al Naser
|
1 - 1 |
Al Kuwait
|
|
2026-05-14 |
Al Jahra
|
0 - 2 |
Al Naser
|
|
2026-02-27 |
Al Kuwait
|
3 - 0 |
Al Naser
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
12 |
8 |
1 |
| 33% |
25% |
42% |
|
100% |
67% |
8% |
Al Tadamon son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Al Tadamon
|
0 - 2 |
Qadsia SC Kuwait
|
|
2026-09-05 |
Al Fahaheel
|
4 - 1 |
Al Tadamon
|
|
2026-09-01 |
Al Tadamon
|
0 - 2 |
Al Salmiya
|
|
2026-08-27 |
Al Tadamon
|
1 - 3 |
Kazma SC
|
|
2026-06-26 |
Al Tadamon
|
1 - 3 |
Al Shabab Kuwait
|
|
2026-06-21 |
Al Tadamon
|
1 - 1 |
Al Naser
|
|
2026-06-17 |
Al Jahra
|
0 - 1 |
Al Tadamon
|
|
2026-06-13 |
Al Tadamon
|
1 - 0 |
Al Fahaheel
|
|
2026-05-29 |
Al Shabab Kuwait
|
0 - 2 |
Al Tadamon
|
|
2026-05-25 |
Al Tadamon
|
0 - 1 |
Qadsia SC Kuwait
|
|
2026-05-21 |
Al Arabi
|
1 - 1 |
Al Tadamon
|
|
2026-02-24 |
Al Tadamon
|
4 - 1 |
Al Jahra
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
4 |
4 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
33% |
33% |
Puan Durumu Premier Lig
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Al Kuwait |
4 |
3 |
1 |
0 |
12 |
4 |
+8 |
10 |
| 2 |
Qadsia SC Kuwait |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
2 |
+5 |
9 |
| 3 |
Kazma SC |
4 |
2 |
2 |
0 |
7 |
4 |
+3 |
8 |
| 4 |
Al Shabab Kuwait |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
7 |
| 5 |
Al Naser |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
12 |
-7 |
6 |
| 6 |
Al Fahaheel |
4 |
2 |
0 |
2 |
10 |
5 |
+5 |
6 |
| 7 |
Al Salmiya |
4 |
2 |
0 |
2 |
4 |
4 |
0 |
6 |
| 8 |
Al Jahra |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 9 |
Al Sahel |
4 |
1 |
1 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
4 |
| 10 |
Al Arabi |
4 |
0 |
3 |
1 |
8 |
9 |
-1 |
3 |
| 11 |
Al Salibikhaet |
4 |
0 |
3 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 12 |
Al Tadamon |
4 |
0 |
0 |
4 |
2 |
11 |
-9 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Al Naser |
|
| Al Tadamon |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Al Naser |
Al Tadamon |
| 1 |
Al Kuwait |
1 - 7 |
|
| 2 |
Qadsia SC Kuwait |
|
|
| 3 |
Kazma SC |
|
|
| 4 |
Al Shabab Kuwait |
|
|
| 5 |
Al Naser |
- |
|
| 6 |
Al Fahaheel |
2 - 1 |
4 - 1 |
| 7 |
Al Salmiya |
|
|
| 8 |
Al Jahra |
|
|
| 9 |
Al Sahel |
|
|
| 10 |
Al Arabi |
|
|
| 11 |
Al Salibikhaet |
|
|
| 12 |
Al Tadamon |
|
- |
Takım istatistikleri
| |
Al Naser |
Al Tadamon |
| Galibiyet |
2 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
2 |
4 |
| Attığı gol |
5 |
2 |
| Yediği gol |
12 |
11 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.25 |
0.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
3.00 |
2.75 |
| Oyun attığı gol |
75% |
50% |
| Oyun yediği gol |
100% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
75% |
50% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
100% |
50% |
| Üst 3.5 |
25% |
50% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
1 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
1 |
1 |
| Attığı gol |
3 |
1 |
| Yediği gol |
8 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.50 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
4.00 |
4.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
100% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
100% |
100% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
100% |
100% |
| Üst 3.5 |
50% |
100% |
Genel i̇statistikler Premier Lig
| Oyun (24) |
| Ev sahibi galibiyet |
33% |
| Beraberlik |
25% |
| Deplasman galibiyet |
42% |
| Oynadığı maç |
18% |
| Goller (74) |
| Maç başına gol |
3.08 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.33 |
| Maç başına deplasman gol |
1.75 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
75% |
| Deplasman takımı gol attı |
79% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
| Üst 1.5 |
79% |
| Üst 2.5 |
54% |
| Üst 3.5 |
33% |
Al Naser sonraki 6 maçlar
|
2026-10-24 |
Al Sahel
|
- |
Al Naser
|
|
2026-11-01 |
Al Naser
|
- |
Al Shabab Kuwait
|
|
2026-11-07 |
Al Arabi
|
- |
Al Naser
|
|
2026-11-20 |
Al Naser
|
- |
Al Jahra
|
|
2026-11-28 |
Al Naser
|
- |
Al Salibikhaet
|
|
2026-12-02 |
Kazma SC
|
- |
Al Naser
|
Al Tadamon sonraki 6 maçlar
|
2026-10-23 |
Al Tadamon
|
- |
Al Kuwait
|
|
2026-10-30 |
Al Tadamon
|
- |
Al Sahel
|
|
2026-11-06 |
Al Shabab Kuwait
|
- |
Al Tadamon
|
|
2026-11-20 |
Al Tadamon
|
- |
Al Arabi
|
|
2026-11-28 |
Al Jahra
|
- |
Al Tadamon
|
|
2026-12-02 |
Al Salibikhaet
|
- |
Al Tadamon
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.80 |
3.40 |
3.60 |
| Olasılık |
89% |
5% |
3% |
|
1 @ 1.80 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.24 |
1.87 |
| Olasılık |
97% |
3% |
|
1X @ 1.24 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.22 |
3.90 |
| Olasılık |
|
93% |
7% |
|
Üst 1.5 @ 1.22 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.71 |
2.00 |
| Olasılık |
|
68% |
32% |
|
Üst 2.5 @ 1.71 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.75 |
1.39 |
| Olasılık |
|
36% |
64% |
|
Alt 3.5 @ 1.39 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.65 |
2.10 |
| Olasılık |
|
61% |
39% |
|
Evt @ 1.65 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-18 12:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!