J1 Ligi - Japonya
Cumartesi, 09.09.2017
11:00
11:00

Albirex Niigata

Hiroshima
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Niigata |
| Deplasman: | Hiroşima |
| Mesafe: | 706.4 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Denka Big Swan Stadyumu |
| Kapasite: | 42 300 |
| Boyutlar: | 107 x 72 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 11:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.30 | 3.40 | 2.15 | 12 | 1.73 | 1.34 | |||
| 41% | 13% | 45% | 1.33 | 47% | 53% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.85 | 1.95 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 72% | 28% | 43% | 57% | 20% | 80% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-04-12 | Albirex Niigata | 0 - 1 | Hiroshima |
| 2017-02-25 | Hiroshima | 1 - 1 | Albirex Niigata |
| 2016-11-03 | Albirex Niigata | 0 - 1 | Hiroshima |
| 2016-04-15 | Hiroshima | 1 - 0 | Albirex Niigata |
| 2015-08-22 | Albirex Niigata | 0 - 2 | Hiroshima |
| 2015-05-23 | Hiroshima | 4 - 2 | Albirex Niigata |
| 2015-03-28 | Albirex Niigata | 0 - 0 | Hiroshima |
| 2014-09-20 | Hiroshima | 2 - 0 | Albirex Niigata |
| 2014-04-20 | Albirex Niigata | 0 - 0 | Hiroshima |
| 2013-09-21 | Hiroshima | 2 - 0 | Albirex Niigata |
| 2013-03-09 | Albirex Niigata | 1 - 2 | Hiroshima |
| 2012-08-18 | Albirex Niigata | 0 - 2 | Hiroshima |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 1 | |
| 0% | 25% | 75% | 58% | 17% | 8% |
Albirex Niigata son 12 maçlar
| 2017-08-26 | Kashiwa | 1 - 1 | Albirex Niigata |
| 2017-08-19 | Albirex Niigata | 1 - 2 | Vegalta Sendai |
| 2017-08-13 | Omiya Ardija | 1 - 0 | Albirex Niigata |
| 2017-08-09 | Albirex Niigata | 0 - 2 | Kawasaki |
| 2017-08-05 | Albirex Niigata | 0 - 2 | Yokohama M. |
| 2017-07-30 | Tokyo | 1 - 1 | Albirex Niigata |
| 2017-07-12 | Albirex Niigata | 1 - 1 | C-Osaka |
| 2017-07-09 | Urawa | 2 - 1 | Albirex Niigata |
| 2017-07-01 | Albirex Niigata | 0 - 2 | Iwata |
| 2017-06-25 | Kashima | 2 - 0 | Albirex Niigata |
| 2017-06-17 | Albirex Niigata | 1 - 2 | Omiya Ardija |
| 2017-06-04 | C-Osaka | 4 - 0 | Albirex Niigata |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 0 | 3 | 9 | 11 | 4 | 1 | |
| 0% | 25% | 75% | 92% | 33% | 8% |
Hiroshima son 12 maçlar
| 2017-08-26 | Omiya Ardija | 1 - 1 | Hiroshima |
| 2017-08-19 | Hiroshima | 1 - 0 | Kofu |
| 2017-08-13 | Vegalta Sendai | 1 - 0 | Hiroshima |
| 2017-08-09 | Hiroshima | 2 - 2 | G-Osaka |
| 2017-08-05 | Iwata | 2 - 3 | Hiroshima |
| 2017-07-30 | Hiroshima | 0 - 1 | Sagan Tosu |
| 2017-07-26 | Tokyo | 1 - 0 | Hiroshima |
| 2017-07-12 | Hiroshima | 2 - 1 | Gifu |
| 2017-07-08 | Yokohama M. | 1 - 1 | Hiroshima |
| 2017-07-01 | Urawa | 4 - 3 | Hiroshima |
| 2017-06-28 | Hiroshima | 0 - 1 | Tokyo |
| 2017-06-25 | Hiroshima | 0 - 3 | Omiya Ardija |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 7 | 5 | 3 | |
| 25% | 25% | 50% | 58% | 42% | 25% |
Puan Durumu J1 Ligi
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kashima | 24 | +16 | 52 |
| 2 | Yokohama M. | 24 | +14 | 47 |
| 3 | Kawasaki | 24 | +18 | 46 |
| 4 | Kashiwa | 24 | +14 | 46 |
| 5 | C-Osaka | 24 | +19 | 45 |
| 6 | Iwata | 24 | +15 | 42 |
| 7 | G-Osaka | 24 | +13 | 39 |
| 8 | Urawa | 24 | +12 | 39 |
| 9 | Sagan Tosu | 24 | +1 | 34 |
| 10 | Tokyo | 24 | +3 | 33 |
| 11 | Kobe | 24 | -5 | 30 |
| 12 | Vegalta Sendai | 24 | -14 | 29 |
| 13 | Shimizu | 24 | -10 | 25 |
| 14 | Sapporo | 24 | -14 | 23 |
| 15 | Kofu | 24 | -13 | 21 |
| 16 | Omiya Ardija | 24 | -21 | 20 |
| 17 | Hiroshima | 24 | -15 | 19 |
| 18 | Albirex Niigata | 24 | -33 | 10 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Albirex Niigata | |
| Hiroshima | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Albirex Niigata | Hiroshima |
|---|---|---|---|
| 1 | Kashima | ||
| 2 | Yokohama M. | 0 - 2 | 1 - 1 |
| 3 | Kawasaki | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 4 | Kashiwa | 0 - 1 | |
| 5 | C-Osaka | 5 - 2 | |
| 6 | Iwata | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 7 | G-Osaka | 2 - 3 | 0 - 1 |
| 8 | Urawa | 1 - 6 | 4 - 3 |
| 9 | Sagan Tosu | 1 - 0 | |
| 10 | Tokyo | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 11 | Kobe | ||
| 12 | Vegalta Sendai | 1 - 2 | 1 - 0 |
| 13 | Shimizu | 0 - 2 | |
| 14 | Sapporo | 1 - 0 | 2 - 1 |
| 15 | Kofu | 1 - 2 | |
| 16 | Omiya Ardija | 1 - 2 | 1 - 1 |
| 17 | Hiroshima | - | |
| 18 | Albirex Niigata | - |
Lig sıralaması
| Albirex Niigata | Hiroshima | |
| Pozisyon | 18 | 17 |
| Puan | 10 | 19 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 17 | 13 |
| Puan | 3 | 11 |
Lig form
| Albirex Niigata | Hiroshima | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
4 18 |
4
7 13 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
0 10 |
3
2 7 |
Lig Golleri
| Albirex Niigata | Hiroshima | |
|
Attığı gol Yediği gol |
15
48 |
23
38 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
6
25 |
14
20 |
Genel i̇statistikler J1 Ligi
| Oyun (216) | |
| Ev sahibi galibiyet | 42% |
| Beraberlik | 22% |
| Deplasman galibiyet | 36% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (561) | |
| Maç başına gol | 2.60 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.38 |
| Maç başına deplasman gol | 1.21 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 75% |
| Deplasman takımı gol attı | 70% |
| Karşılıklı Gol Var | 49% |
| Üst 1.5 | 73% |
| Üst 2.5 | 46% |
| Üst 3.5 | 24% |
Albirex Niigata sonraki 6 maçlar
| 2017-09-16 | Albirex Niigata | - | Kashima |
| 2017-09-23 | Sapporo | - | Albirex Niigata |
| 2017-09-30 | Albirex Niigata | - | Kobe |
| 2017-10-14 | G-Osaka | - | Albirex Niigata |
| 2017-10-21 | Iwata | - | Albirex Niigata |
| 2017-10-29 | Albirex Niigata | - | Sagan Tosu |
Hiroshima sonraki 6 maçlar
| 2017-09-16 | Hiroshima | - | C-Osaka |
| 2017-09-20 | Yokohama M. | - | Hiroshima |
| 2017-09-23 | Shimizu | - | Hiroshima |
| 2017-09-30 | Hiroshima | - | Sapporo |
| 2017-10-14 | Kashima | - | Hiroshima |
| 2017-10-21 | Hiroshima | - | Kawasaki |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.30 | 3.40 | 2.15 |
| Olasılık | 41% | 13% | 45% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.73 | 1.34 |
| Olasılık | 47% | 53% |
| X2 @ 1.34 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.25 | 3.75 | |
| Olasılık | 72% | 28% | |
| Üst 1.5 @ 1.25 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.85 | 1.95 | |
| Olasılık | 43% | 57% | |
| Alt 2.5 @ 1.95 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.25 | 1.33 | |
| Olasılık | 20% | 80% | |
| Alt 3.5 @ 1.33 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.70 | 2.05 | |
| Olasılık | 48% | 52% | |
| Hay @ 2.05 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-09 08:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!