Primera RFEF - Grup 2 - İspanya
Cumartesi, 02.09.2017
17:00
17:00

Amorebieta

Tudelano
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Amorebieta-Etxano |
| Deplasman: | Tudela |
| Mesafe: | 158.2 km |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 17:00 (18:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 3.10 | 4.33 | X2 | 1.20 | 1.80 | |||
| 22% | 52% | 25% | 1.80 | 46% | 54% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 3.01 | 2.40 | 1.53 | 4.47 | 1.17 | ||||||
| 66% | 34% | 28% | 72% | 3% | 97% |
Son 6 doğrudan karşılaşmaları
| 2015-03-14 | Amorebieta | 2 - 2 | Tudelano |
| 2014-10-26 | Tudelano | 2 - 2 | Amorebieta |
| 2014-03-23 | Tudelano | 0 - 1 | Amorebieta |
| 2013-11-03 | Amorebieta | 2 - 2 | Tudelano |
| 2013-03-09 | Amorebieta | 1 - 2 | Tudelano |
| 2012-10-21 | Tudelano | 1 - 4 | Amorebieta |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 3 | 1 | 5 | 5 | 4 | |
| 33% | 50% | 17% | 83% | 83% | 67% |
Amorebieta son 12 maçlar
| 2017-08-27 | Osasuna B | 1 - 1 | Amorebieta |
| 2017-08-19 | Amorebieta | 1 - 2 | Lealtad |
| 2017-05-14 | S. S. Reyes | 2 - 1 | Amorebieta |
| 2017-05-07 | Amorebieta | 1 - 0 | UD Logrones |
| 2017-04-29 | Arenas Club | 2 - 1 | Amorebieta |
| 2017-04-22 | Amorebieta | 2 - 1 | Sestao River |
| 2017-04-12 | Barakaldo | 0 - 1 | Amorebieta |
| 2017-04-08 | Amorebieta | 2 - 1 | Ath. Bilbao B |
| 2017-04-02 | Zamudio | 1 - 4 | Amorebieta |
| 2017-03-25 | Amorebieta | 4 - 1 | Socuellamos |
| 2017-03-19 | Toledo | 1 - 1 | Amorebieta |
| 2017-03-11 | Amorebieta | 1 - 0 | Rayo Majadahonda |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 9 | 7 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 75% | 58% | 17% |
Tudelano son 12 maçlar
| 2017-08-27 | Tudelano | 0 - 0 | Barakaldo |
| 2017-08-19 | CD Vitoria | 1 - 1 | Tudelano |
| 2017-05-14 | Ponferradina | 0 - 0 | Tudelano |
| 2017-05-07 | Tudelano | 2 - 1 | Izarra |
| 2017-04-30 | Tudelano | 1 - 2 | Osasuna B |
| 2017-04-23 | Valladolid B | 0 - 0 | Tudelano |
| 2017-04-13 | Tudelano | 3 - 2 | Lealtad |
| 2017-04-09 | Burgos | 2 - 2 | Tudelano |
| 2017-04-02 | Tudelano | 0 - 1 | Ferrol |
| 2017-03-26 | Pontevedra | 2 - 1 | Tudelano |
| 2017-03-19 | Tudelano | 1 - 2 | Celta Vigo B |
| 2017-03-11 | Palencia Balompie | 0 - 0 | Tudelano |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 7 | 6 | 2 | |
| 17% | 50% | 33% | 58% | 50% | 17% |
Puan Durumu Primera RFEF - Grup 2
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD Logrones | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Santander | 2 | +3 | 6 |
| 3 | Burgos | 2 | +2 | 6 |
| 3 | R. Union | 2 | +2 | 6 |
| 5 | Barakaldo | 2 | +3 | 4 |
| 6 | Mirandes | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Ath. Bilbao B | 2 | +2 | 3 |
| 8 | R. Sociedad B | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Lealtad | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Arenas Club | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Gijon B | 2 | 0 | 3 |
| 12 | Leioa | 2 | 0 | 2 |
| 12 | Tudelano | 2 | 0 | 2 |
| 14 | Amorebieta | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Caudal Deportivo | 2 | -1 | 1 |
| 16 | CD Vitoria | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Osasuna B | 2 | -3 | 1 |
| 18 | Pena | 2 | -2 | 0 |
| 19 | Gernika Club | 2 | -3 | 0 |
| 20 | Izarra | 2 | -4 | 0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Amorebieta | |
| Tudelano | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Amorebieta | Tudelano |
|---|---|---|---|
| 1 | UD Logrones | ||
| 2 | Santander | ||
| 3 | Burgos | ||
| 3 | R. Union | ||
| 5 | Barakaldo | ||
| 6 | Mirandes | ||
| 7 | Ath. Bilbao B | ||
| 8 | R. Sociedad B | ||
| 9 | Lealtad | 1 - 2 | |
| 10 | Arenas Club | ||
| 10 | Gijon B | ||
| 12 | Leioa | ||
| 12 | Tudelano | - | |
| 14 | Amorebieta | - | |
| 15 | Caudal Deportivo | ||
| 16 | CD Vitoria | 1 - 1 | |
| 17 | Osasuna B | ||
| 18 | Pena | ||
| 19 | Gernika Club | ||
| 20 | Izarra |
Lig sıralaması
| Amorebieta | Tudelano | |
| Pozisyon | 14 | 12 |
| Puan | 1 | 2 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 14 | 8 |
| Puan | 0 | 1 |
Lig form
| Amorebieta | Tudelano | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
1 1 |
0
2 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
0 1 |
0
1 0 |
Lig Golleri
| Amorebieta | Tudelano | |
|
Attığı gol Yediği gol |
2
3 |
1
1 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
1
2 |
1
1 |
Genel i̇statistikler Primera RFEF - Grup 2
| Oyun (20) | |
| Ev sahibi galibiyet | 40% |
| Beraberlik | 25% |
| Deplasman galibiyet | 35% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (37) | |
| Maç başına gol | 1.85 |
| Maç başına ev sahibi gol | 0.90 |
| Maç başına deplasman gol | 0.95 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 70% |
| Deplasman takımı gol attı | 55% |
| Karşılıklı Gol Var | 35% |
| Üst 1.5 | 50% |
| Üst 2.5 | 35% |
| Üst 3.5 | 10% |
Amorebieta sonraki 6 maçlar
| 2017-09-10 | UD Logrones | - | Amorebieta |
| 2017-09-16 | Amorebieta | - | R. Sociedad B |
| 2017-09-24 | R. Union | - | Amorebieta |
| 2017-09-30 | Amorebieta | - | Arenas Club |
| 2017-10-07 | Gernika Club | - | Amorebieta |
| 2017-10-15 | Amorebieta | - | Mirandes |
Tudelano sonraki 6 maçlar
| 2017-09-10 | Tudelano | - | Burgos |
| 2017-09-17 | Caudal Deportivo | - | Tudelano |
| 2017-09-24 | Tudelano | - | Lealtad |
| 2017-09-30 | Osasuna B | - | Tudelano |
| 2017-10-08 | Tudelano | - | Leioa |
| 2017-10-15 | Tudelano | - | UD Logrones |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.91 | 3.10 | 4.33 |
| Olasılık | 22% | 52% | 25% |
| X2 @ 1.80 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.20 | 1.80 |
| Olasılık | 46% | 54% |
| X2 @ 1.80 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.34 | 3.01 | |
| Olasılık | 66% | 34% | |
| Üst 1.5 @ 1.34 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.40 | 1.53 | |
| Olasılık | 28% | 72% | |
| Alt 2.5 @ 1.53 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 4.47 | 1.17 | |
| Olasılık | 3% | 97% | |
| Alt 3.5 @ 1.17 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.19 | 1.60 | |
| Olasılık | 61% | 39% | |
| Evt @ 2.19 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-02 16:06. Şu anda değişiklikler mümkündür!