Bundesliga - Avusturya
Pazar, 17.09.2017
18:00
18:00

Austria Vienna

St. Polten
5 - 1
(2 - 1, 3 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Viyana |
| Deplasman: | Sankt Polten |
| Mesafe: | 54.8 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Generali Arena |
| Kapasite: | 13 400 |
| Boyutlar: | 105 x 68 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 18:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.65 | 4.00 | 4.75 | 1 | 1.20 | 2.30 | |||
| 43% | 32% | 25% | 1.65 | 77% | 23% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 5.00 | 1.50 | 2.50 | 2.25 | 1.57 | ||||||
| 87% | 13% | 73% | 27% | 52% | 48% |
Son 9 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-04-08 | Austria Vienna | 1 - 2 | St. Polten |
| 2016-12-11 | St. Polten | 2 - 1 | Austria Vienna |
| 2016-10-02 | Austria Vienna | 2 - 1 | St. Polten |
| 2016-07-24 | St. Polten | 1 - 2 | Austria Vienna |
| 2014-06-24 | Austria Vienna | 6 - 0 | St. Polten |
| 2014-01-29 | St. Polten | 2 - 2 | Austria Vienna |
| 2013-02-04 | Austria Vienna | 2 - 2 | St. Polten |
| 2010-06-23 | St. Polten | 1 - 2 | Austria Vienna |
| 2005-04-27 | St. Polten | 0 - 6 | Austria Vienna |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 2 | 9 | 9 | 4 | |
| 56% | 22% | 22% | 100% | 100% | 44% |
Austria Vienna son 12 maçlar
| 2017-09-14 | Austria Vienna | 1 - 5 | AC Milan |
| 2017-09-09 | Austria Vienna | 2 - 2 | AC Wolfsberger |
| 2017-08-27 | Admira | 1 - 3 | Austria Vienna |
| 2017-08-24 | Austria Vienna | 0 - 1 | Osijek |
| 2017-08-20 | Mattersburg | 1 - 3 | Austria Vienna |
| 2017-08-17 | Osijek | 1 - 2 | Austria Vienna |
| 2017-08-12 | Austria Vienna | 2 - 0 | LASK Linz |
| 2017-08-06 | Rapid Vienna | 2 - 2 | Austria Vienna |
| 2017-08-02 | AEL Limassol | 1 - 2 | Austria Vienna |
| 2017-07-30 | Austria Vienna | 2 - 3 | Sturm Graz |
| 2017-07-27 | Austria Vienna | 0 - 0 | AEL Limassol |
| 2017-07-23 | Altach | 3 - 0 | Austria Vienna |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 9 | 6 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 75% | 50% |
St. Polten son 12 maçlar
| 2017-09-09 | St. Polten | 1 - 2 | Altach |
| 2017-09-01 | St. Polten | 0 - 0 | Hartberg |
| 2017-08-26 | AC Wolfsberger | 2 - 1 | St. Polten |
| 2017-08-20 | Salzburg | 5 - 1 | St. Polten |
| 2017-08-12 | St. Polten | 0 - 0 | Mattersburg |
| 2017-08-05 | LASK Linz | 2 - 0 | St. Polten |
| 2017-07-29 | St. Polten | 1 - 4 | Rapid Vienna |
| 2017-07-23 | Sturm Graz | 3 - 2 | St. Polten |
| 2017-07-18 | A. Klagenfurt | 2 - 1 | St. Polten |
| 2017-07-07 | St. Polten | 0 - 3 | Monaco |
| 2017-06-23 | St. Polten | 1 - 1 | BW Linz |
| 2017-06-17 | St. Polten | 1 - 0 | Neustadt |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 9 | 7 | 3 | |
| 8% | 25% | 67% | 75% | 58% | 25% |
Puan Durumu Bundesliga
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sturm Graz | 8 | +4 | 18 |
| 2 | Salzburg | 7 | +10 | 14 |
| 3 | LASK Linz | 8 | +3 | 12 |
| 4 | Admira | 8 | 0 | 12 |
| 5 | Austria Vienna | 7 | +2 | 11 |
| 6 | Altach | 8 | 0 | 11 |
| 7 | AC Wolfsberger | 8 | 0 | 11 |
| 8 | Rapid Vienna | 8 | +1 | 10 |
| 9 | Mattersburg | 7 | -8 | 5 |
| 10 | St. Polten | 7 | -12 | 1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Austria Vienna | |
| St. Polten | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Austria Vienna | St. Polten |
|---|---|---|---|
| 1 | Sturm Graz | 2 - 3 | 3 - 2 |
| 2 | Salzburg | 5 - 1 | |
| 3 | LASK Linz | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 4 | Admira | ||
| 5 | Austria Vienna | - | |
| 6 | Altach | ||
| 7 | AC Wolfsberger | 2 - 2 | 2 - 1 |
| 8 | Rapid Vienna | ||
| 9 | Mattersburg | ||
| 10 | St. Polten | - |
Lig sıralaması
| Austria Vienna | St. Polten | |
| Pozisyon | 5 | 10 |
| Puan | 11 | 1 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 8 | 10 |
| Puan | 4 | 0 |
Lig form
| Austria Vienna | St. Polten | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
3
2 2 |
0
1 6 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
1 1 |
0
0 4 |
Lig Golleri
| Austria Vienna | St. Polten | |
|
Attığı gol Yediği gol |
14
12 |
6
18 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
6
5 |
4
12 |
Genel i̇statistikler Bundesliga
| Oyun (38) | |
| Ev sahibi galibiyet | 50% |
| Beraberlik | 24% |
| Deplasman galibiyet | 26% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (114) | |
| Maç başına gol | 3.00 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.71 |
| Maç başına deplasman gol | 1.29 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 84% |
| Deplasman takımı gol attı | 66% |
| Karşılıklı Gol Var | 58% |
| Üst 1.5 | 76% |
| Üst 2.5 | 63% |
| Üst 3.5 | 42% |
Austria Vienna sonraki 6 maçlar
| 2017-09-24 | Salzburg | - | Austria Vienna |
| 2017-09-28 | AEK | - | Austria Vienna |
| 2017-10-01 | Austria Vienna | - | Altach |
| 2017-10-05 | Austria Vienna | - | Hartberg |
| 2017-10-15 | Sturm Graz | - | Austria Vienna |
| 2017-10-19 | Austria Vienna | - | Rijeka |
St. Polten sonraki 6 maçlar
| 2017-09-23 | St. Polten | - | Admira |
| 2017-09-30 | St. Polten | - | Sturm Graz |
| 2017-10-14 | Rapid Vienna | - | St. Polten |
| 2017-10-21 | St. Polten | - | LASK Linz |
| 2017-10-28 | Mattersburg | - | St. Polten |
| 2017-11-05 | St. Polten | - | Salzburg |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.65 | 4.00 | 4.75 |
| Olasılık | 43% | 32% | 25% |
| 1 @ 1.65 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.20 | 2.30 |
| Olasılık | 77% | 23% |
| 1X @ 1.20 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.17 | 5.00 | |
| Olasılık | 87% | 13% | |
| Üst 1.5 @ 1.17 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.50 | 2.50 | |
| Olasılık | 73% | 27% | |
| Üst 2.5 @ 1.50 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.25 | 1.57 | |
| Olasılık | 52% | 48% | |
| Üst 3.5 @ 2.25 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.57 | 2.25 | |
| Olasılık | 66% | 34% | |
| Evt @ 1.57 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-17 16:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!