Serie B - Brezilya
Cumartesi, 07.11.2026
19:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Florianopolis |
| Deplasman: |
Sao Bernardo do Campo |
| Mesafe: |
477.4 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Ressacada
|
| Kapasite: |
17 800 |
| Boyutlar: |
110 x 75 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
19:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.15 |
3.20 |
3.25 |
X2 |
|
|
|
1.33 |
1.67 |
| 27% |
26% |
47% |
1.67 |
|
|
|
37% |
63% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 68% |
32% |
|
|
|
45% |
55% |
|
|
|
18% |
82% |
Son 1 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-07-17 |
Sao Bernardo SP
|
1 - 1 |
Avai
|
Avai son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
Nautico
|
1 - 0 |
Avai
|
|
2026-10-24 |
Avai
|
0 - 2 |
Botafogo SP
|
|
2026-10-18 |
Avai
|
0 - 0 |
Athletic Club MG
|
|
2026-10-11 |
Cuiaba Esporte
|
0 - 1 |
Avai
|
|
2026-10-07 |
Avai
|
2 - 1 |
Londrina
|
|
2026-10-03 |
Avai
|
0 - 1 |
Ceara
|
|
2026-09-27 |
Criciuma
|
3 - 0 |
Avai
|
|
2026-09-20 |
Goias
|
2 - 1 |
Avai
|
|
2026-09-15 |
Avai
|
1 - 1 |
Vila Nova
|
|
2026-09-09 |
Fortaleza
|
1 - 0 |
Avai
|
|
2026-09-05 |
Novorizontino SP
|
3 - 1 |
Avai
|
|
2026-08-30 |
Avai
|
0 - 1 |
Atletico GO
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
6 |
4 |
1 |
| 17% |
17% |
67% |
|
50% |
33% |
8% |
Sao Bernardo SP son 12 maçlar
|
2026-11-01 |
Cuiaba Esporte
|
1 - 2 |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-10-24 |
Sao Bernardo SP
|
3 - 2 |
Vila Nova
|
|
2026-10-18 |
Sao Bernardo SP
|
0 - 1 |
Criciuma
|
|
2026-10-11 |
Juventude
|
2 - 2 |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-10-06 |
Sport Recife
|
2 - 1 |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-10-02 |
Sao Bernardo SP
|
3 - 1 |
CRB
|
|
2026-09-25 |
Novorizontino SP
|
0 - 0 |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-09-19 |
Sao Bernardo SP
|
1 - 0 |
Atletico GO
|
|
2026-09-14 |
America MG
|
0 - 2 |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-09-10 |
Sao Bernardo SP
|
1 - 2 |
Londrina
|
|
2026-09-06 |
Ponte Preta
|
0 - 2 |
Sao Bernardo SP
|
|
2026-08-28 |
Goias
|
2 - 1 |
Sao Bernardo SP
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
7 |
3 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
58% |
25% |
Puan Durumu Serie B
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Novorizontino SP |
36 |
19 |
10 |
7 |
64 |
31 |
+33 |
67 |
| 2 |
Juventude |
36 |
18 |
11 |
7 |
47 |
25 |
+22 |
65 |
| 3 |
Vila Nova |
36 |
18 |
9 |
9 |
52 |
38 |
+14 |
63 |
| 4 |
Criciuma |
36 |
18 |
8 |
10 |
38 |
30 |
+8 |
62 |
| 5 |
Fortaleza |
36 |
16 |
14 |
6 |
43 |
31 |
+12 |
62 |
| 6 |
CRB |
36 |
16 |
7 |
13 |
54 |
51 |
+3 |
55 |
| 7 |
Goias |
36 |
16 |
7 |
13 |
38 |
41 |
-3 |
55 |
| 8 |
Sport Recife |
36 |
14 |
13 |
9 |
48 |
39 |
+9 |
55 |
| 9 |
Atletico GO |
36 |
14 |
13 |
9 |
42 |
33 |
+9 |
55 |
| 10 |
Sao Bernardo SP |
36 |
14 |
10 |
12 |
51 |
40 |
+11 |
52 |
| 11 |
Operario PR |
36 |
14 |
9 |
13 |
46 |
48 |
-2 |
51 |
| 12 |
Botafogo SP |
36 |
13 |
9 |
14 |
41 |
39 |
+2 |
48 |
| 13 |
Cuiaba Esporte |
36 |
11 |
14 |
11 |
33 |
30 |
+3 |
47 |
| 14 |
Athletic Club MG |
36 |
11 |
14 |
11 |
42 |
41 |
+1 |
47 |
| 15 |
Nautico |
36 |
12 |
10 |
14 |
40 |
46 |
-6 |
46 |
| 16 |
Ceara |
36 |
11 |
10 |
15 |
38 |
46 |
-8 |
43 |
| 17 |
Avai |
36 |
10 |
7 |
19 |
33 |
46 |
-13 |
37 |
| 18 |
Londrina |
36 |
8 |
8 |
20 |
45 |
54 |
-9 |
32 |
| 19 |
America MG |
36 |
7 |
5 |
24 |
26 |
55 |
-29 |
26 |
| 20 |
Ponte Preta |
36 |
3 |
6 |
27 |
21 |
78 |
-57 |
15 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Avai |
|
| Sao Bernardo SP |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Avai |
Sao Bernardo SP |
| 1 |
Novorizontino SP |
3 - 3 |
0 - 0 |
| 2 |
Juventude |
2 - 0 |
2 - 2 |
| 3 |
Vila Nova |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Criciuma |
1 - 2 |
1 - 0 |
| 5 |
Fortaleza |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 6 |
CRB |
0 - 1 |
2 - 3 |
| 7 |
Goias |
0 - 2 |
2 - 1 |
| 8 |
Sport Recife |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Atletico GO |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Sao Bernardo SP |
|
- |
| 11 |
Operario PR |
0 - 0 |
1 - 3 |
| 12 |
Botafogo SP |
0 - 2 |
1 - 2 |
| 13 |
Cuiaba Esporte |
1 - 0 |
1 - 2 |
| 14 |
Athletic Club MG |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 15 |
Nautico |
2 - 0 |
0 - 3 |
| 16 |
Ceara |
0 - 1 |
1 - 1 |
| 17 |
Avai |
- |
|
| 18 |
Londrina |
2 - 1 |
1 - 3 |
| 19 |
America MG |
2 - 1 |
0 - 2 |
| 20 |
Ponte Preta |
1 - 2 |
0 - 2 |
Takım istatistikleri
| |
Avai |
Sao Bernardo SP |
| Galibiyet |
10 |
14 |
| Beraberlik |
7 |
10 |
| Mağlubiyet |
19 |
12 |
| Attığı gol |
33 |
51 |
| Yediği gol |
46 |
40 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.92 |
1.42 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.28 |
1.11 |
| Oyun attığı gol |
61% |
81% |
| Oyun yediği gol |
75% |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
44% |
61% |
| Üst 1.5 |
64% |
72% |
| Üst 2.5 |
42% |
50% |
| Üst 3.5 |
14% |
22% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
6 |
9 |
| Beraberlik |
5 |
4 |
| Mağlubiyet |
7 |
5 |
| Attığı gol |
17 |
29 |
| Yediği gol |
18 |
19 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.94 |
1.61 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.00 |
1.06 |
| Oyun attığı gol |
56% |
89% |
| Oyun yediği gol |
67% |
72% |
| Karşılıklı Gol Var |
39% |
67% |
| Üst 1.5 |
61% |
83% |
| Üst 2.5 |
33% |
61% |
| Üst 3.5 |
6% |
22% |
Genel i̇statistikler Serie B
| Oyun (360) |
| Ev sahibi galibiyet |
45% |
| Beraberlik |
27% |
| Deplasman galibiyet |
28% |
| Oynadığı maç |
95% |
| Goller (842) |
| Maç başına gol |
2.34 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.33 |
| Maç başına deplasman gol |
1.01 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
74% |
| Deplasman takımı gol attı |
64% |
| Karşılıklı Gol Var |
47% |
| Üst 1.5 |
69% |
| Üst 2.5 |
43% |
| Üst 3.5 |
18% |
Avai sonraki 1 maçlar
|
2026-11-14 |
America MG
|
- |
Avai
|
Sao Bernardo SP sonraki 1 maçlar
|
2026-11-14 |
Sao Bernardo SP
|
- |
Athletic Club MG
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.15 |
3.20 |
3.25 |
| Olasılık |
27% |
26% |
47% |
|
X2 @ 1.67 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.33 |
1.67 |
| Olasılık |
37% |
63% |
|
X2 @ 1.67 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.33 |
3.25 |
| Olasılık |
|
68% |
32% |
|
Üst 1.5 @ 1.33 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.10 |
1.70 |
| Olasılık |
|
45% |
55% |
|
Alt 2.5 @ 1.70 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.75 |
1.25 |
| Olasılık |
|
18% |
82% |
|
Alt 3.5 @ 1.25 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.83 |
1.83 |
| Olasılık |
|
50% |
50% |
|
Evt @ 1.83 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-04 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!