Premiership - Kuzey Irlanda
Cumartesi, 09.09.2017
15:00
15:00

Ballinamallard

Crusaders
1 - 5
(0 - 2, 1 - 3)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Ballinamallard |
| Deplasman: | Belfast |
| Mesafe: | 108.8 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Ferney Park |
| Kapasite: | 2 000 (250) |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:00 (15:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.00 | 6.00 | 1.25 | 2 | 3.75 | 1.03 | |||
| 11% | 20% | 67% | 1.25 | 14% | 86% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 5.50 | 1.44 | 2.70 | 2.00 | 1.73 | ||||||
| 94% | 6% | 62% | 38% | 34% | 66% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-03-20 | Crusaders | 3 - 1 | Ballinamallard |
| 2016-12-10 | Ballinamallard | 0 - 1 | Crusaders |
| 2016-09-24 | Crusaders | 5 - 1 | Ballinamallard |
| 2016-03-29 | Ballinamallard | 0 - 1 | Crusaders |
| 2015-10-17 | Ballinamallard | 1 - 1 | Crusaders |
| 2015-08-15 | Crusaders | 5 - 0 | Ballinamallard |
| 2015-01-03 | Crusaders | 3 - 0 | Ballinamallard |
| 2014-11-08 | Ballinamallard | 1 - 1 | Crusaders |
| 2014-08-16 | Crusaders | 3 - 1 | Ballinamallard |
| 2014-02-11 | Ballinamallard | 1 - 2 | Crusaders |
| 2013-11-16 | Crusaders | 2 - 1 | Ballinamallard |
| 2013-08-10 | Ballinamallard | 1 - 0 | Crusaders |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 9 | 7 | 4 | |
| 8% | 17% | 75% | 75% | 58% | 33% |
Ballinamallard son 12 maçlar
| 2017-09-02 | Dungannon | 2 - 0 | Ballinamallard |
| 2017-08-29 | Ballinamallard | 0 - 0 | Tobermore Utd |
| 2017-08-25 | C. Rangers | 2 - 0 | Ballinamallard |
| 2017-08-19 | Ballinamallard | 1 - 1 | Cliftonville |
| 2017-08-15 | Glenavon | 6 - 2 | Ballinamallard |
| 2017-08-12 | Ballinamallard | 1 - 2 | Glentoran |
| 2017-04-29 | Ballinamallard | 4 - 1 | C. Rangers |
| 2017-04-21 | Ballinamallard | 2 - 3 | Ards |
| 2017-04-18 | Ballinamallard | 1 - 4 | Dungannon |
| 2017-04-14 | Portadown | 1 - 0 | Ballinamallard |
| 2017-04-08 | Ballinamallard | 3 - 0 | Glentoran |
| 2017-03-25 | Ballinamallard | 1 - 2 | Linfield |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 10 | 7 | 4 | |
| 17% | 17% | 67% | 83% | 58% | 33% |
Crusaders son 12 maçlar
| 2017-08-29 | Crusaders | 2 - 1 | Dundela |
| 2017-08-26 | Cliftonville | 1 - 2 | Crusaders |
| 2017-08-19 | Crusaders | 1 - 2 | Coleraine |
| 2017-08-15 | Crusaders | 5 - 0 | Warrenpoint |
| 2017-08-11 | Ballymena | 1 - 4 | Crusaders |
| 2017-07-06 | Liepaja | 2 - 0 | Crusaders |
| 2017-06-29 | Crusaders | 3 - 1 | Liepaja |
| 2017-04-29 | Crusaders | 6 - 1 | Glenavon |
| 2017-04-22 | Ballymena | 3 - 0 | Crusaders |
| 2017-04-18 | Crusaders | 3 - 2 | Coleraine |
| 2017-04-15 | Cliftonville | 2 - 3 | Crusaders |
| 2017-04-08 | Linfield | 1 - 0 | Crusaders |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 11 | 10 | 6 | |
| 67% | 0% | 33% | 92% | 83% | 50% |
Puan Durumu Premiership
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Glenavon | 6 | +10 | 13 |
| 3 | Linfield | 4 | +9 | 12 |
| 4 | Glentoran | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Crusaders | 4 | +8 | 9 |
| 6 | Dungannon | 5 | -5 | 6 |
| 7 | C. Rangers | 6 | -3 | 5 |
| 8 | Cliftonville | 5 | -1 | 4 |
| 9 | Ballymena | 5 | -8 | 4 |
| 10 | Ards | 5 | -6 | 3 |
| 11 | Warrenpoint | 5 | -8 | 3 |
| 12 | Ballinamallard | 5 | -9 | 1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Ballinamallard | |
| Crusaders | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Ballinamallard | Crusaders |
|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine | ||
| 2 | Glenavon | ||
| 3 | Linfield | ||
| 4 | Glentoran | 1 - 2 | |
| 5 | Crusaders | - | |
| 6 | Dungannon | ||
| 7 | C. Rangers | ||
| 8 | Cliftonville | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 9 | Ballymena | 1 - 4 | |
| 10 | Ards | ||
| 11 | Warrenpoint | ||
| 12 | Ballinamallard | - |
Lig sıralaması
| Ballinamallard | Crusaders | |
| Pozisyon | 12 | 5 |
| Puan | 1 | 9 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 11 | 3 |
| Puan | 1 | 6 |
Lig form
| Ballinamallard | Crusaders | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
1 4 |
3
0 1 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
1 1 |
2
0 0 |
Lig Golleri
| Ballinamallard | Crusaders | |
|
Attığı gol Yediği gol |
4
13 |
12
4 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
2
3 |
6
2 |
Genel i̇statistikler Premiership
| Oyun (30) | |
| Ev sahibi galibiyet | 50% |
| Beraberlik | 13% |
| Deplasman galibiyet | 37% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (96) | |
| Maç başına gol | 3.20 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.77 |
| Maç başına deplasman gol | 1.43 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 87% |
| Deplasman takımı gol attı | 63% |
| Karşılıklı Gol Var | 50% |
| Üst 1.5 | 83% |
| Üst 2.5 | 47% |
| Üst 3.5 | 33% |
Ballinamallard sonraki 6 maçlar
| 2017-09-16 | Linfield | - | Ballinamallard |
| 2017-09-23 | Ballinamallard | - | Ballymena |
| 2017-09-30 | Ballinamallard | - | Ards |
| 2017-10-03 | Ballinamallard | - | Linfield |
| 2017-10-13 | Warrenpoint | - | Ballinamallard |
| 2017-10-21 | Ballinamallard | - | C. Rangers |
Crusaders sonraki 6 maçlar
| 2017-09-12 | Crusaders | - | Linfield |
| 2017-09-16 | Crusaders | - | Ards |
| 2017-09-23 | Crusaders | - | Dungannon |
| 2017-10-02 | Glentoran | - | Crusaders |
| 2017-10-14 | Crusaders | - | Glenavon |
| 2017-10-17 | Crusaders | - | Coleraine |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 10.00 | 6.00 | 1.25 |
| Olasılık | 11% | 20% | 67% |
| 2 @ 1.25 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 3.75 | 1.03 |
| Olasılık | 14% | 86% |
| X2 @ 1.03 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.13 | 5.50 | |
| Olasılık | 94% | 6% | |
| Üst 1.5 @ 1.13 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.44 | 2.70 | |
| Olasılık | 62% | 38% | |
| Üst 2.5 @ 1.44 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.00 | 1.73 | |
| Olasılık | 34% | 66% | |
| Alt 3.5 @ 1.73 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.83 | 1.83 | |
| Olasılık | 62% | 38% | |
| Evt @ 1.83 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-09 12:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!