1. Ligi - Rusya
Çarşamba, 06.09.2017
18:00
18:00

Baltika

Luch
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Kaliningrad |
| Deplasman: | Vladivostok |
| Mesafe: | 7 357.3 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Kaliningrad Stadyumu |
| Kapasite: | 35 212 |
| Boyutlar: | 105 x 68 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 18:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 3.75 | 7.00 | 1 | 1.08 | 2.38 | |||
| 54% | 17% | 27% | 1.53 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.63 | 2.60 | 1.48 | 4.50 | 1.17 | ||||||
| 75% | 25% | 41% | 59% | 16% | 84% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-03-19 | Baltika | 0 - 0 | Luch |
| 2016-08-21 | Luch | 1 - 1 | Baltika |
| 2015-11-25 | Baltika | 3 - 0 | Luch |
| 2015-08-03 | Luch | 2 - 2 | Baltika |
| 2015-04-05 | Luch | 1 - 1 | Baltika |
| 2014-09-13 | Baltika | 1 - 2 | Luch |
| 2014-03-09 | Luch | 1 - 1 | Baltika |
| 2013-08-18 | Baltika | 1 - 0 | Luch |
| 2012-04-01 | Baltika | 1 - 1 | Luch |
| 2011-10-06 | Baltika | 2 - 0 | Luch |
| 2011-05-27 | Luch | 0 - 0 | Baltika |
| 2010-09-14 | Luch | 2 - 1 | Baltika |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 9 | 4 | 1 | |
| 25% | 58% | 17% | 75% | 33% | 8% |
Baltika son 12 maçlar
| 2017-09-02 | Baltika | 5 - 1 | Kuban |
| 2017-08-27 | R. Volgograd | 0 - 1 | Baltika |
| 2017-08-19 | Baltika | 0 - 1 | F. Voronezh |
| 2017-08-13 | Zenit 2 | 2 - 0 | Baltika |
| 2017-08-09 | Baltika | 0 - 5 | Yenisey |
| 2017-08-05 | Kursk | 1 - 1 | Baltika |
| 2017-08-01 | Sp. Moscow 2 | 0 - 2 | Baltika |
| 2017-07-26 | Baltika | 3 - 0 | FC Tambov |
| 2017-07-22 | Orenburg | 0 - 1 | Baltika |
| 2017-07-15 | Baltika | 0 - 0 | Sibir |
| 2017-07-08 | Tyumen | 1 - 2 | Baltika |
| 2017-05-20 | Yaroslavl | 0 - 1 | Baltika |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 7 | 4 | 2 | |
| 58% | 17% | 25% | 58% | 33% | 17% |
Luch son 12 maçlar
| 2017-09-02 | Sp. Moscow 2 | 1 - 3 | Luch |
| 2017-08-27 | Luch | 0 - 0 | FC Tambov |
| 2017-08-19 | Orenburg | 2 - 0 | Luch |
| 2017-08-14 | Luch | 0 - 2 | Sibir |
| 2017-08-09 | Tyumen | 1 - 2 | Luch |
| 2017-08-05 | Luch | 1 - 2 | Sochi |
| 2017-07-30 | Yaroslavl | 1 - 1 | Luch |
| 2017-07-26 | Volgar-Astrakhan | 2 - 0 | Luch |
| 2017-07-22 | Khimki | 2 - 0 | Luch |
| 2017-07-15 | Luch | 3 - 0 | Tomsk |
| 2017-07-08 | Samara | 2 - 0 | Luch |
| 2017-05-20 | M. Saransk | 1 - 1 | Luch |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 11 | 4 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 92% | 33% | 8% |
Puan Durumu 1. Ligi
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Yenisey | 11 | +13 | 27 |
| 2 | Samara | 11 | +12 | 25 |
| 3 | Yaroslavl | 11 | +9 | 23 |
| 4 | Sochi | 11 | +5 | 23 |
| 5 | FC Tambov | 11 | +8 | 22 |
| 6 | Baltika | 11 | +4 | 20 |
| 7 | Orenburg | 11 | 0 | 19 |
| 8 | Volgar-Astrakhan | 11 | +5 | 18 |
| 9 | Sibir | 11 | +4 | 17 |
| 10 | Sp. Moscow 2 | 11 | 0 | 17 |
| 11 | Tomsk | 11 | -8 | 13 |
| 12 | Zenit 2 | 11 | -1 | 11 |
| 13 | Khimki | 11 | -3 | 11 |
| 14 | Kuban | 11 | -5 | 11 |
| 15 | Luch | 11 | -5 | 11 |
| 16 | Nizhny Novgorod | 11 | -5 | 9 |
| 17 | Kursk | 11 | -6 | 9 |
| 18 | Tyumen | 11 | -6 | 8 |
| 19 | F. Voronezh | 11 | -14 | 8 |
| 20 | R. Volgograd | 11 | -7 | 6 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Baltika | |
| Luch | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Baltika | Luch |
|---|---|---|---|
| 1 | Yenisey | 0 - 5 | |
| 2 | Samara | 2 - 0 | |
| 3 | Yaroslavl | 1 - 1 | |
| 4 | Sochi | ||
| 5 | FC Tambov | 3 - 0 | |
| 6 | Baltika | - | |
| 7 | Orenburg | 2 - 0 | |
| 8 | Volgar-Astrakhan | 2 - 0 | |
| 9 | Sibir | 0 - 0 | |
| 10 | Sp. Moscow 2 | 1 - 3 | |
| 11 | Tomsk | ||
| 12 | Zenit 2 | ||
| 13 | Khimki | 2 - 0 | |
| 14 | Kuban | 5 - 1 | |
| 15 | Luch | - | |
| 16 | Nizhny Novgorod | ||
| 17 | Kursk | ||
| 18 | Tyumen | 1 - 2 | |
| 19 | F. Voronezh | 0 - 1 | |
| 20 | R. Volgograd |
Lig sıralaması
| Baltika | Luch | |
| Pozisyon | 6 | 15 |
| Puan | 20 | 11 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 11 | 9 |
| Puan | 7 | 7 |
Lig form
| Baltika | Luch | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
6
2 3 |
3
2 6 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
1 2 |
2
1 4 |
Lig Golleri
| Baltika | Luch | |
|
Attığı gol Yediği gol |
15
11 |
10
15 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
8
7 |
6
11 |
Genel i̇statistikler 1. Ligi
| Oyun (110) | |
| Ev sahibi galibiyet | 45% |
| Beraberlik | 20% |
| Deplasman galibiyet | 35% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (278) | |
| Maç başına gol | 2.53 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.40 |
| Maç başına deplasman gol | 1.13 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 75% |
| Deplasman takımı gol attı | 69% |
| Karşılıklı Gol Var | 48% |
| Üst 1.5 | 73% |
| Üst 2.5 | 52% |
| Üst 3.5 | 24% |
Baltika sonraki 6 maçlar
| 2017-09-10 | Baltika | - | Nizhny Novgorod |
| 2017-09-16 | Samara | - | Baltika |
| 2017-09-24 | Baltika | - | Tomsk |
| 2017-09-30 | Khimki | - | Baltika |
| 2017-10-07 | Baltika | - | Volgar-Astrakhan |
| 2017-10-14 | Yaroslavl | - | Baltika |
Luch sonraki 6 maçlar
| 2017-09-10 | Yenisey | - | Luch |
| 2017-09-16 | Luch | - | Zenit 2 |
| 2017-09-20 | Luch | - | Anzhi |
| 2017-09-24 | Luch | - | F. Voronezh |
| 2017-09-30 | Luch | - | R. Volgograd |
| 2017-10-07 | Kuban | - | Luch |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.53 | 3.75 | 7.00 |
| Olasılık | 54% | 17% | 27% |
| 1 @ 1.53 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.08 | 2.38 |
| Olasılık | 66% | 34% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.44 | 2.63 | |
| Olasılık | 75% | 25% | |
| Üst 1.5 @ 1.44 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.60 | 1.48 | |
| Olasılık | 41% | 59% | |
| Alt 2.5 @ 1.48 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 4.50 | 1.17 | |
| Olasılık | 16% | 84% | |
| Alt 3.5 @ 1.17 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.63 | 1.44 | |
| Olasılık | 37% | 63% | |
| Hay @ 1.44 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-06 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!