Úrvalsdeild - İzlanda
Perşembe, 14.09.2017
18:00
18:00

Breidablik

KR Reykjavik
1 - 3
(0 - 2, 1 - 1)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Kopavogur |
| Deplasman: | Reykjavik |
| Mesafe: | 2.7 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Kopavogsvollur |
| Kapasite: | 3 009 (1 709) |
| Boyutlar: | 105 x 68 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 18:00 (17:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.88 | 3.40 | 2.38 | X2 | 1.53 | 1.40 | |||
| 35% | 20% | 45% | 1.40 | 43% | 57% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.75 | 2.05 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 82% | 18% | 60% | 40% | 30% | 70% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-06-19 | KR Reykjavik | 1 - 1 | Breidablik |
| 2016-08-21 | KR Reykjavik | 1 - 1 | Breidablik |
| 2016-05-22 | Breidablik | 1 - 0 | KR Reykjavik |
| 2015-07-27 | KR Reykjavik | 0 - 0 | Breidablik |
| 2015-05-11 | Breidablik | 2 - 2 | KR Reykjavik |
| 2014-07-27 | KR Reykjavik | 1 - 1 | Breidablik |
| 2014-07-06 | Breidablik | 0 - 2 | KR Reykjavik |
| 2014-05-08 | Breidablik | 1 - 2 | KR Reykjavik |
| 2014-03-22 | Breidablik | 0 - 0 | KR Reykjavik |
| 2013-09-19 | Breidablik | 3 - 0 | KR Reykjavik |
| 2013-05-27 | KR Reykjavik | 1 - 1 | Breidablik |
| 2013-04-18 | KR Reykjavik | 1 - 3 | Breidablik |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 7 | 2 | 9 | 4 | 2 | |
| 25% | 58% | 17% | 75% | 33% | 17% |
Breidablik son 12 maçlar
| 2017-09-10 | Valur | 1 - 0 | Breidablik |
| 2017-08-27 | Breidablik | 2 - 0 | Akranes |
| 2017-08-20 | Olafsvik | 0 - 3 | Breidablik |
| 2017-08-14 | Breidablik | 1 - 2 | Vikingur R. |
| 2017-08-09 | Stjarnan | 2 - 0 | Breidablik |
| 2017-07-31 | Breidablik | 2 - 1 | Fjolnir |
| 2017-07-23 | Akureyri | 2 - 4 | Breidablik |
| 2017-07-09 | Vestmannaeyjar | 1 - 1 | Breidablik |
| 2017-07-03 | Breidablik | 1 - 2 | Hafnarfjordur |
| 2017-06-26 | Breidablik | 0 - 0 | Grindavik |
| 2017-06-19 | KR Reykjavik | 1 - 1 | Breidablik |
| 2017-06-14 | Breidablik | 1 - 2 | Valur |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 10 | 6 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 83% | 50% | 8% |
KR Reykjavik son 12 maçlar
| 2017-09-09 | KR Reykjavik | 0 - 3 | Vestmannaeyjar |
| 2017-08-31 | Hafnarfjordur | 0 - 1 | KR Reykjavik |
| 2017-08-27 | Grindavik | 2 - 2 | KR Reykjavik |
| 2017-08-14 | KR Reykjavik | 0 - 0 | Valur |
| 2017-08-08 | Akranes | 1 - 1 | KR Reykjavik |
| 2017-07-31 | KR Reykjavik | 4 - 2 | Olafsvik |
| 2017-07-27 | KR Reykjavik | 2 - 0 | Fjolnir |
| 2017-07-23 | Vikingur R. | 0 - 3 | KR Reykjavik |
| 2017-07-20 | KR Reykjavik | 0 - 2 | M. Tel Aviv |
| 2017-07-17 | Stjarnan | 2 - 0 | KR Reykjavik |
| 2017-07-13 | M. Tel Aviv | 3 - 1 | KR Reykjavik |
| 2017-07-06 | SJK | 0 - 2 | KR Reykjavik |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 10 | 5 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 83% | 42% | 25% |
Puan Durumu Úrvalsdeild
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Valur | 18 | +18 | 40 |
| 2 | Stjarnan | 18 | +18 | 31 |
| 3 | Hafnarfjordur | 17 | +7 | 28 |
| 4 | KR Reykjavik | 18 | +1 | 26 |
| 5 | Grindavik | 18 | -8 | 25 |
| 6 | Akureyri | 18 | +8 | 24 |
| 7 | Breidablik | 18 | 0 | 24 |
| 8 | Vikingur R. | 18 | -3 | 23 |
| 9 | Fjolnir | 17 | -5 | 20 |
| 10 | Olafsvik | 18 | -15 | 20 |
| 11 | Vestmannaeyjar | 18 | -8 | 19 |
| 12 | Akranes | 18 | -13 | 13 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Breidablik | |
| KR Reykjavik | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Breidablik | KR Reykjavik |
|---|---|---|---|
| 1 | Valur | 1 - 2 | 2 - 1 |
| 2 | Stjarnan | 1 - 3 | 2 - 0 |
| 3 | Hafnarfjordur | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 4 | KR Reykjavik | - | |
| 5 | Grindavik | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 6 | Akureyri | 1 - 3 | 2 - 3 |
| 7 | Breidablik | - | |
| 8 | Vikingur R. | 1 - 2 | 0 - 3 |
| 9 | Fjolnir | 2 - 1 | |
| 10 | Olafsvik | 2 - 1 | 1 - 2 |
| 11 | Vestmannaeyjar | 3 - 1 | |
| 12 | Akranes | 2 - 0 | 1 - 1 |
Lig sıralaması
| Breidablik | KR Reykjavik | |
| Pozisyon | 7 | 4 |
| Puan | 24 | 26 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 8 | 5 |
| Puan | 10 | 14 |
Lig form
| Breidablik | KR Reykjavik | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
7
3 8 |
7
5 6 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
3
1 5 |
4
2 3 |
Lig Golleri
| Breidablik | KR Reykjavik | |
|
Attığı gol Yediği gol |
26
26 |
26
25 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
11
14 |
14
13 |
Genel i̇statistikler Úrvalsdeild
| Oyun (107) | |
| Ev sahibi galibiyet | 40% |
| Beraberlik | 26% |
| Deplasman galibiyet | 34% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (323) | |
| Maç başına gol | 3.02 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.64 |
| Maç başına deplasman gol | 1.37 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 84% |
| Deplasman takımı gol attı | 73% |
| Karşılıklı Gol Var | 62% |
| Üst 1.5 | 82% |
| Üst 2.5 | 61% |
| Üst 3.5 | 36% |
Breidablik sonraki 6 maçlar
| 2017-09-17 | Grindavik | - | Breidablik |
| 2017-09-24 | Breidablik | - | Vestmannaeyjar |
| 2017-09-30 | Hafnarfjordur | - | Breidablik |
| 2018-01-13 | Breidablik | - | Stjarnan |
| 2018-01-27 | Akranes | - | Breidablik |
| 2018-02-03 | Kopavogur | - | Breidablik |
KR Reykjavik sonraki 6 maçlar
| 2017-09-17 | KR Reykjavik | - | Akureyri |
| 2017-09-24 | Fjolnir | - | KR Reykjavik |
| 2017-09-30 | KR Reykjavik | - | Stjarnan |
| 2018-01-13 | KR Reykjavik | - | Leiknir |
| 2018-01-19 | KR Reykjavik | - | Vikingur R. |
| 2018-01-26 | Throttur | - | KR Reykjavik |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.88 | 3.40 | 2.38 |
| Olasılık | 35% | 20% | 45% |
| X2 @ 1.40 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.53 | 1.40 |
| Olasılık | 43% | 57% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.22 | 4.00 | |
| Olasılık | 82% | 18% | |
| Üst 1.5 @ 1.22 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.75 | 2.05 | |
| Olasılık | 60% | 40% | |
| Üst 2.5 @ 1.75 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.75 | 1.40 | |
| Olasılık | 30% | 70% | |
| Alt 3.5 @ 1.40 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.67 | 2.10 | |
| Olasılık | 63% | 37% | |
| Evt @ 1.67 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-14 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!