Primera RFEF - Grup 1 - İspanya
Pazar, 03.09.2017
11:00
11:00

Celta Vigo B

Union Adarve
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Vigo |
| Deplasman: | Madrid |
| Mesafe: | 465.2 km |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 11:00 (12:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 4.50 | 9.00 | 1 | 1.04 | 3.40 | |||
| 42% | 34% | 24% | 1.30 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 70% | 30% | 50% | 50% | 23% | 77% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Celta Vigo B son 12 maçlar
| 2017-08-26 | G. Segoviana | 0 - 0 | Celta Vigo B |
| 2017-08-20 | Celta Vigo B | 2 - 1 | Pontevedra |
| 2017-05-27 | Valencia B | 3 - 1 | Celta Vigo B |
| 2017-05-21 | Celta Vigo B | 2 - 3 | Valencia B |
| 2017-05-14 | Guijuelo | 1 - 3 | Celta Vigo B |
| 2017-05-07 | Celta Vigo B | 2 - 1 | Caudal Deportivo |
| 2017-04-30 | Arandina | 3 - 3 | Celta Vigo B |
| 2017-04-23 | Celta Vigo B | 0 - 3 | Boiro |
| 2017-04-15 | Coruxo | 0 - 4 | Celta Vigo B |
| 2017-04-08 | Celta Vigo B | 6 - 0 | Somozas |
| 2017-04-02 | Leonesa | 1 - 2 | Celta Vigo B |
| 2017-03-26 | Celta Vigo B | 3 - 0 | Ponferradina |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 11 | 6 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 92% | 50% |
Union Adarve son 3 maçlar
| 2017-08-30 | Rayo Majadahonda | 0 - 1 | Union Adarve |
| 2017-08-27 | Union Adarve | 2 - 2 | Atl. Madrid B |
| 2017-08-19 | Valladolid B | 1 - 1 | Union Adarve |
Puan Durumu Primera RFEF - Grup 1
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Atl. Madrid B | 3 | +3 | 7 |
| 2 | Navalcarnero | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Rayo Majadahonda | 2 | +5 | 6 |
| 4 | S. S. Reyes | 2 | +3 | 6 |
| 5 | Rapido de Bouzas | 2 | +2 | 6 |
| 6 | Celta Vigo B | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Ferrol | 2 | +1 | 4 |
| 8 | Fuenlabrada | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Real Madrid B | 2 | +2 | 3 |
| 10 | La Coruna B | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Cerceda | 2 | 0 | 3 |
| 12 | Union Adarve | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Toledo | 2 | -1 | 1 |
| 14 | CF Talavera | 2 | -1 | 1 |
| 15 | G. Segoviana | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Ponferradina | 2 | -2 | 1 |
| 17 | Valladolid B | 3 | -5 | 1 |
| 18 | Pontevedra | 2 | -2 | 0 |
| 19 | Guijuelo | 2 | -2 | 0 |
| 20 | Coruxo | 2 | -4 | 0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Celta Vigo B | |
| Union Adarve | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Celta Vigo B | Union Adarve |
|---|---|---|---|
| 1 | Atl. Madrid B | ||
| 2 | Navalcarnero | ||
| 3 | Rayo Majadahonda | ||
| 4 | S. S. Reyes | ||
| 5 | Rapido de Bouzas | ||
| 6 | Celta Vigo B | - | |
| 7 | Ferrol | ||
| 8 | Fuenlabrada | ||
| 9 | Real Madrid B | ||
| 10 | La Coruna B | ||
| 11 | Cerceda | ||
| 12 | Union Adarve | - | |
| 13 | Toledo | ||
| 14 | CF Talavera | ||
| 15 | G. Segoviana | ||
| 16 | Ponferradina | ||
| 17 | Valladolid B | 1 - 1 | |
| 18 | Pontevedra | 2 - 1 | |
| 19 | Guijuelo | ||
| 20 | Coruxo |
Lig sıralaması
| Celta Vigo B | Union Adarve | |
| Pozisyon | 6 | 12 |
| Puan | 4 | 2 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 4 | 11 |
| Puan | 3 | 1 |
Lig form
| Celta Vigo B | Union Adarve | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
1 0 |
0
2 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
0 0 |
0
1 0 |
Lig Golleri
| Celta Vigo B | Union Adarve | |
|
Attığı gol Yediği gol |
2
1 |
3
3 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
2
1 |
1
1 |
Genel i̇statistikler Primera RFEF - Grup 1
| Oyun (22) | |
| Ev sahibi galibiyet | 32% |
| Beraberlik | 27% |
| Deplasman galibiyet | 41% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (55) | |
| Maç başına gol | 2.50 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.27 |
| Maç başına deplasman gol | 1.23 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 68% |
| Deplasman takımı gol attı | 77% |
| Karşılıklı Gol Var | 55% |
| Üst 1.5 | 64% |
| Üst 2.5 | 55% |
| Üst 3.5 | 23% |
Celta Vigo B sonraki 6 maçlar
| 2017-09-10 | Atl. Madrid B | - | Celta Vigo B |
| 2017-09-17 | Valladolid B | - | Celta Vigo B |
| 2017-09-23 | Celta Vigo B | - | Rapido de Bouzas |
| 2017-09-30 | Cerceda | - | Celta Vigo B |
| 2017-10-08 | Celta Vigo B | - | Toledo |
| 2017-10-15 | Fuenlabrada | - | Celta Vigo B |
Union Adarve sonraki 6 maçlar
| 2017-09-06 | UD Logrones | - | Union Adarve |
| 2017-09-10 | Union Adarve | - | Rapido de Bouzas |
| 2017-09-16 | Cerceda | - | Union Adarve |
| 2017-09-24 | Union Adarve | - | Toledo |
| 2017-10-01 | Fuenlabrada | - | Union Adarve |
| 2017-10-08 | Union Adarve | - | S. S. Reyes |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.30 | 4.50 | 9.00 |
| Olasılık | 42% | 34% | 24% |
| 1 @ 1.30 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.04 | 3.40 |
| Olasılık | 78% | 22% |
| 1X @ 1.04 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.30 | 3.40 | |
| Olasılık | 70% | 30% | |
| Üst 1.5 @ 1.30 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.95 | 1.85 | |
| Olasılık | 50% | 50% | |
| Alt 2.5 @ 1.85 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.25 | 1.33 | |
| Olasılık | 23% | 77% | |
| Alt 3.5 @ 1.33 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.63 | 1.44 | |
| Olasılık | 66% | 34% | |
| Evt @ 2.63 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-03 08:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!