Premier Lig - Faroe Adaları
Çarşamba, 20.09.2017
18:00
18:00

Streymur

07 Vestur
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Streymnes |
| Deplasman: | Sandavagur |
| Mesafe: | 17.5 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Vid Margair |
| Kapasite: | 2 000 |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 18:00 (18:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.75 | 3.50 | 1X | 1.25 | 1.85 | |||
| 46% | 17% | 37% | 1.25 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.40 | 1.55 | 2.30 | 2.35 | 1.53 | ||||||
| 77% | 23% | 59% | 41% | 41% | 59% |
Son 8 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-08-12 | 07 Vestur | 2 - 2 | Streymur |
| 2017-04-23 | Streymur | 0 - 2 | 07 Vestur |
| 2013-08-31 | Streymur | 4 - 0 | 07 Vestur |
| 2013-05-20 | 07 Vestur | 0 - 2 | Streymur |
| 2013-03-09 | Streymur | 4 - 0 | 07 Vestur |
| 2011-08-27 | Streymur | 2 - 1 | 07 Vestur |
| 2011-05-27 | 07 Vestur | 1 - 7 | Streymur |
| 2011-04-21 | Streymur | 1 - 0 | 07 Vestur |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 1 | 7 | 5 | 4 | |
| 75% | 12% | 12% | 88% | 62% | 50% |
Streymur son 12 maçlar
| 2017-09-16 | Klaksvik | 6 - 0 | Streymur |
| 2017-09-10 | B36 Torshavn | 1 - 0 | Streymur |
| 2017-08-24 | Streymur | 2 - 2 | TB/FCS/Royn |
| 2017-08-20 | Runavik | 3 - 2 | Streymur |
| 2017-08-12 | 07 Vestur | 2 - 2 | Streymur |
| 2017-08-06 | Streymur | 2 - 1 | Klaksvik |
| 2017-07-27 | Skala IF | 1 - 1 | Streymur |
| 2017-07-23 | Streymur | 2 - 1 | HB Torshavn |
| 2017-06-23 | Streymur | 1 - 2 | B36 Torshavn |
| 2017-06-18 | Fuglafjordur | 1 - 2 | Streymur |
| 2017-06-14 | Streymur | 0 - 1 | Vikingur |
| 2017-06-03 | Streymur | 0 - 3 | Runavik |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 10 | 9 | 4 | |
| 25% | 25% | 50% | 83% | 75% | 33% |
07 Vestur son 12 maçlar
| 2017-09-16 | 07 Vestur | 5 - 0 | Skala IF |
| 2017-09-10 | Vikingur | 3 - 1 | 07 Vestur |
| 2017-08-24 | 07 Vestur | 1 - 1 | Klaksvik |
| 2017-08-20 | HB Torshavn | 3 - 0 | 07 Vestur |
| 2017-08-12 | 07 Vestur | 2 - 2 | Streymur |
| 2017-08-06 | Skala IF | 0 - 1 | 07 Vestur |
| 2017-07-28 | B36 Torshavn | 2 - 0 | 07 Vestur |
| 2017-07-22 | 07 Vestur | 0 - 7 | Runavik |
| 2017-06-23 | 07 Vestur | 2 - 4 | Vikingur |
| 2017-06-18 | TB/FCS/Royn | 3 - 1 | 07 Vestur |
| 2017-06-14 | 07 Vestur | 3 - 2 | Fuglafjordur |
| 2017-06-03 | 07 Vestur | 1 - 4 | HB Torshavn |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 11 | 9 | 8 | |
| 25% | 17% | 58% | 92% | 75% | 67% |
Puan Durumu Premier Lig
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vikingur | 22 | +28 | 48 |
| 2 | Klaksvik | 22 | +20 | 43 |
| 3 | B36 Torshavn | 22 | +22 | 41 |
| 4 | Runavik | 22 | +21 | 37 |
| 5 | HB Torshavn | 22 | +12 | 33 |
| 6 | TB/FCS/Royn | 22 | -8 | 25 |
| 7 | Skala IF | 22 | -12 | 23 |
| 8 | Streymur | 22 | -17 | 23 |
| 9 | 07 Vestur | 22 | -25 | 19 |
| 10 | Fuglafjordur | 22 | -41 | 9 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Streymur | |
| 07 Vestur | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Streymur | 07 Vestur |
|---|---|---|---|
| 1 | Vikingur | 0 - 1 | 3 - 1 |
| 2 | Klaksvik | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 3 | B36 Torshavn | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 4 | Runavik | 0 - 3 | 4 - 0 |
| 5 | HB Torshavn | 2 - 1 | 3 - 0 |
| 6 | TB/FCS/Royn | 2 - 2 | 3 - 1 |
| 7 | Skala IF | 0 - 1 | |
| 8 | Streymur | - | 0 - 2 |
| 9 | 07 Vestur | 0 - 2 | - |
| 10 | Fuglafjordur | 0 - 1 |
Lig sıralaması
| Streymur | 07 Vestur | |
| Pozisyon | 8 | 9 |
| Puan | 23 | 19 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 7 | 7 |
| Puan | 14 | 10 |
Lig form
| Streymur | 07 Vestur | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
6
5 11 |
5
4 13 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
4
2 5 |
3
1 8 |
Lig Golleri
| Streymur | 07 Vestur | |
|
Attığı gol Yediği gol |
23
40 |
23
48 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
10
17 |
8
24 |
Genel i̇statistikler Premier Lig
| Oyun (110) | |
| Ev sahibi galibiyet | 43% |
| Beraberlik | 26% |
| Deplasman galibiyet | 31% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (344) | |
| Maç başına gol | 3.13 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.72 |
| Maç başına deplasman gol | 1.41 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 81% |
| Deplasman takımı gol attı | 70% |
| Karşılıklı Gol Var | 57% |
| Üst 1.5 | 79% |
| Üst 2.5 | 65% |
| Üst 3.5 | 43% |
Streymur sonraki 6 maçlar
| 2017-09-24 | Streymur | - | Skala IF |
| 2017-10-01 | HB Torshavn | - | Streymur |
| 2017-10-15 | Streymur | - | Fuglafjordur |
| 2017-10-21 | Vikingur | - | Streymur |
| 2018-03-11 | Streymur | - | B36 Torshavn |
| 2018-03-17 | Streymur | - | AB Argir |
07 Vestur sonraki 6 maçlar
| 2017-09-24 | 07 Vestur | - | B36 Torshavn |
| 2017-10-01 | 07 Vestur | - | Runavik |
| 2017-10-15 | 07 Vestur | - | TB/FCS/Royn |
| 2017-10-21 | Fuglafjordur | - | 07 Vestur |
| 2018-03-11 | AB Argir | - | 07 Vestur |
| 2018-03-17 | 07 Vestur | - | TB/FCS/Royn |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.80 | 3.75 | 3.50 |
| Olasılık | 46% | 17% | 37% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.25 | 1.85 |
| Olasılık | 55% | 45% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.17 | 4.40 | |
| Olasılık | 77% | 23% | |
| Üst 1.5 @ 1.17 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.55 | 2.30 | |
| Olasılık | 59% | 41% | |
| Üst 2.5 @ 1.55 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.35 | 1.53 | |
| Olasılık | 41% | 59% | |
| Alt 3.5 @ 1.53 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.55 | 2.30 | |
| Olasılık | 52% | 48% | |
| Evt @ 1.55 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-20 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!