I liga - Ukrayna
Cumartesi, 09.09.2017
14:00
14:00

Cherkashchyna

Balkany Zorya
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Cherkasy |
| Deplasman: | Zorya - Sarata Raion |
| Mesafe: | 422.6 km |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 14:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.40 | 1.91 | 2 | 1.80 | 1.30 | |||
| 20% | 13% | 67% | 1.91 | 22% | 78% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.20 | 1.88 | 1.93 | 3.35 | 1.28 | ||||||
| 60% | 40% | 37% | 63% | 24% | 76% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Cherkashchyna son 12 maçlar
| 2017-09-03 | Desna | 3 - 0 | Cherkashchyna |
| 2017-08-30 | Cherkashchyna | 0 - 1 | Hirnyk-Sport |
| 2017-08-26 | Rukh Vynnyky | 0 - 1 | Cherkashchyna |
| 2017-08-19 | Cherkashchyna | 2 - 3 | FC Poltava |
| 2017-08-14 | Volyn Lutsk | 3 - 2 | Cherkashchyna |
| 2017-08-09 | Cherkashchyna | 1 - 2 | Helios |
| 2017-08-05 | Inhulets | 2 - 0 | Cherkashchyna |
| 2017-07-30 | Cherkashchyna | 0 - 2 | Mykolaiv |
| 2017-07-26 | Kolos Kovalyovka | 3 - 2 | Cherkashchyna |
| 2017-07-21 | Obolon | 1 - 0 | Cherkashchyna |
| 2017-07-15 | Cherkashchyna | 3 - 2 | Kremin |
| 2017-06-02 | Cherkashchyna | 3 - 0 | FC Ternopil |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 0 | 9 | 9 | 7 | 4 | |
| 25% | 0% | 75% | 75% | 58% | 33% |
Balkany Zorya son 11 maçlar
| 2017-09-03 | Balkany Zorya | 1 - 3 | A. Kiev |
| 2017-08-30 | Zhemchuzhyna | 2 - 4 | Balkany Zorya |
| 2017-08-25 | Balkany Zorya | 0 - 1 | Kramatorsk |
| 2017-08-19 | Balkany Zorya | 1 - 0 | Kolos Kovalyovka |
| 2017-08-13 | Desna | 2 - 0 | Balkany Zorya |
| 2017-08-09 | Balkany Zorya | 1 - 0 | Hirnyk-Sport |
| 2017-08-05 | Rukh Vynnyky | 0 - 1 | Balkany Zorya |
| 2017-07-30 | Balkany Zorya | 1 - 1 | FC Poltava |
| 2017-07-26 | Desna | 4 - 0 | Balkany Zorya |
| 2017-07-21 | Volyn Lutsk | 0 - 0 | Balkany Zorya |
| 2017-07-15 | Balkany Zorya | 0 - 2 | Helios |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 5 | 6 | 3 | 3 | |
| 36% | 18% | 45% | 55% | 27% | 27% |
Puan Durumu I liga
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | A. Kiev | 10 | +12 | 26 |
| 2 | FC Poltava | 10 | +12 | 23 |
| 3 | Helios | 10 | +11 | 22 |
| 4 | Kolos Kovalyovka | 10 | +6 | 20 |
| 5 | Inhulets | 10 | +6 | 20 |
| 6 | Desna | 10 | +10 | 19 |
| 7 | Kramatorsk | 10 | -1 | 16 |
| 8 | Obolon | 10 | +1 | 15 |
| 9 | Balkany Zorya | 10 | -2 | 14 |
| 10 | Mykolaiv | 10 | -1 | 13 |
| 11 | Naftovik | 10 | -3 | 10 |
| 12 | Volyn Lutsk | 10 | -5 | 10 |
| 13 | Hirnyk-Sport | 10 | -5 | 10 |
| 14 | Kremin | 10 | -10 | 9 |
| 15 | Rukh Vynnyky | 10 | -5 | 8 |
| 16 | Sumy | 10 | -7 | 8 |
| 17 | Zhemchuzhyna | 10 | -9 | 7 |
| 18 | Cherkashchyna | 10 | -10 | 6 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Cherkashchyna | |
| Balkany Zorya | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Cherkashchyna | Balkany Zorya |
|---|---|---|---|
| 1 | A. Kiev | ||
| 2 | FC Poltava | 2 - 3 | |
| 3 | Helios | 1 - 2 | |
| 4 | Kolos Kovalyovka | ||
| 5 | Inhulets | ||
| 6 | Desna | 2 - 0 | |
| 7 | Kramatorsk | ||
| 8 | Obolon | ||
| 9 | Balkany Zorya | - | |
| 10 | Mykolaiv | 0 - 2 | |
| 11 | Naftovik | ||
| 12 | Volyn Lutsk | 0 - 0 | |
| 13 | Hirnyk-Sport | 0 - 1 | |
| 14 | Kremin | 3 - 2 | |
| 15 | Rukh Vynnyky | 0 - 1 | |
| 16 | Sumy | ||
| 17 | Zhemchuzhyna | 2 - 4 | |
| 18 | Cherkashchyna | - |
Lig sıralaması
| Cherkashchyna | Balkany Zorya | |
| Pozisyon | 18 | 9 |
| Puan | 6 | 14 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 14 | 7 |
| Puan | 3 | 7 |
Lig form
| Cherkashchyna | Balkany Zorya | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
0 8 |
4
2 4 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
0 4 |
2
1 1 |
Lig Golleri
| Cherkashchyna | Balkany Zorya | |
|
Attığı gol Yediği gol |
9
19 |
9
11 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
6
10 |
5
4 |
Genel i̇statistikler I liga
| Oyun (90) | |
| Ev sahibi galibiyet | 42% |
| Beraberlik | 16% |
| Deplasman galibiyet | 42% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (212) | |
| Maç başına gol | 2.36 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.21 |
| Maç başına deplasman gol | 1.14 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 64% |
| Deplasman takımı gol attı | 69% |
| Karşılıklı Gol Var | 40% |
| Üst 1.5 | 62% |
| Üst 2.5 | 42% |
| Üst 3.5 | 23% |
Cherkashchyna sonraki 6 maçlar
| 2017-09-16 | Kramatorsk | - | Cherkashchyna |
| 2017-09-24 | Cherkashchyna | - | Zhemchuzhyna |
| 2017-10-01 | A. Kiev | - | Cherkashchyna |
| 2017-10-07 | Cherkashchyna | - | Kolos Kovalyovka |
| 2017-10-11 | Cherkashchyna | - | Naftovik |
| 2017-10-16 | Sumy | - | Cherkashchyna |
Balkany Zorya sonraki 6 maçlar
| 2017-09-16 | Balkany Zorya | - | Naftovik |
| 2017-09-24 | Sumy | - | Balkany Zorya |
| 2017-09-30 | Balkany Zorya | - | Kremin |
| 2017-10-07 | Obolon | - | Balkany Zorya |
| 2017-10-11 | Balkany Zorya | - | Mykolaiv |
| 2017-10-15 | Inhulets | - | Balkany Zorya |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.40 | 3.40 | 1.91 |
| Olasılık | 20% | 13% | 67% |
| 2 @ 1.91 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.80 | 1.30 |
| Olasılık | 22% | 78% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.30 | 3.20 | |
| Olasılık | 60% | 40% | |
| Üst 1.5 @ 1.30 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.88 | 1.93 | |
| Olasılık | 37% | 63% | |
| Alt 2.5 @ 1.93 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.35 | 1.28 | |
| Olasılık | 24% | 76% | |
| Alt 3.5 @ 1.28 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | - | - | |
| Olasılık | 36% | 64% | |
| Hay | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-09 12:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!