İspanya Kral Kupası
Çarşamba, 06.09.2017
19:30
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Fuenlabrada |
| Deplasman: |
Merida |
| Mesafe: |
266.2 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
19:30 (20:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.83 |
3.30 |
4.50 |
1X |
|
|
|
1.18 |
1.83 |
| 38% |
33% |
29% |
1.18 |
|
|
|
65% |
35% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.40 |
2.75 |
|
|
|
2.25 |
1.62 |
|
|
|
4.00 |
1.22 |
| 68% |
32% |
|
|
|
43% |
57% |
|
|
|
23% |
77% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Fuenlabrada son 12 maçlar
|
2017-09-02 |
Fuenlabrada
|
2 - 2 |
Navalcarnero
|
|
2017-08-26 |
CF Talavera
|
0 - 1 |
Fuenlabrada
|
|
2017-08-20 |
Fuenlabrada
|
1 - 2 |
La Coruna B
|
|
2017-07-22 |
Fuenlabrada
|
0 - 1 |
Leganes
|
|
2017-05-28 |
Fuenlabrada
|
0 - 1 |
Villanovense
|
|
2017-05-21 |
Villanovense
|
1 - 0 |
Fuenlabrada
|
|
2017-05-14 |
Sestao River
|
0 - 2 |
Fuenlabrada
|
|
2017-05-07 |
Fuenlabrada
|
1 - 1 |
Barakaldo
|
|
2017-04-29 |
Ath. Bilbao B
|
1 - 0 |
Fuenlabrada
|
|
2017-04-22 |
Fuenlabrada
|
4 - 2 |
Zamudio
|
|
2017-04-16 |
Socuellamos
|
1 - 3 |
Fuenlabrada
|
|
2017-04-09 |
Fuenlabrada
|
0 - 1 |
Toledo
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
6 |
4 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
50% |
33% |
25% |
Merida AD son 12 maçlar
|
2017-09-02 |
Granada B
|
1 - 0 |
Merida AD
|
|
2017-08-27 |
Merida AD
|
2 - 1 |
San Fernando
|
|
2017-08-19 |
Marbella
|
2 - 0 |
Merida AD
|
|
2017-05-14 |
Merida AD
|
3 - 0 |
La Roda
|
|
2017-05-07 |
Ejido
|
0 - 0 |
Merida AD
|
|
2017-04-30 |
Merida AD
|
3 - 0 |
Atletico Mancha Real
|
|
2017-04-23 |
Cordoba B
|
1 - 0 |
Merida AD
|
|
2017-04-16 |
Merida AD
|
1 - 0 |
Linares Dep.
|
|
2017-04-08 |
Huelva
|
1 - 1 |
Merida AD
|
|
2017-04-02 |
Merida AD
|
5 - 1 |
Linense
|
|
2017-03-26 |
Jumilla
|
0 - 1 |
Merida AD
|
|
2017-03-19 |
Merida AD
|
2 - 2 |
Villanovense
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
7 |
5 |
2 |
| 50% |
25% |
25% |
|
58% |
42% |
17% |
Puan Durumu Fuenlabrada
Sistemde veri yok
Puan Durumu Primera RFEF - Grup 1
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Rapido de Bouzas |
3 |
3 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
9 |
| 2 |
Atl. Madrid B |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
4 |
+3 |
7 |
| 3 |
Celta Vigo B |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
7 |
| 4 |
S. S. Reyes |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
7 |
| 5 |
Navalcarnero |
3 |
2 |
1 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
7 |
| 6 |
Rayo Majadahonda |
3 |
2 |
0 |
1 |
9 |
5 |
+4 |
6 |
| 7 |
Cerceda |
3 |
2 |
0 |
1 |
2 |
1 |
+1 |
6 |
| 8 |
Ferrol |
3 |
1 |
2 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
5 |
| 9 |
Real Madrid B |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
3 |
+2 |
4 |
| 10 |
Fuenlabrada |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 11 |
La Coruna B |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 12 |
Coruxo |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
3 |
| 13 |
Toledo |
3 |
0 |
2 |
1 |
4 |
5 |
-1 |
2 |
| 14 |
CF Talavera |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
2 |
| 15 |
Union Adarve |
3 |
0 |
2 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
2 |
| 16 |
Ponferradina |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
2 |
| 17 |
Guijuelo |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 18 |
G. Segoviana |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
1 |
| 19 |
Valladolid B |
3 |
0 |
1 |
2 |
4 |
9 |
-5 |
1 |
| 20 |
Pontevedra |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
5 |
-3 |
0 |
Fuenlabrada sonraki 6 maçlar
|
2017-09-10 |
Guijuelo
|
- |
Fuenlabrada
|
|
2017-09-16 |
Fuenlabrada
|
- |
Pontevedra
|
|
2017-09-24 |
G. Segoviana
|
- |
Fuenlabrada
|
|
2017-10-01 |
Fuenlabrada
|
- |
Union Adarve
|
|
2017-10-08 |
Atl. Madrid B
|
- |
Fuenlabrada
|
|
2017-10-15 |
Fuenlabrada
|
- |
Celta Vigo B
|
Merida AD sonraki 6 maçlar
|
2017-09-10 |
Merida AD
|
- |
Las Palmas B
|
|
2017-09-17 |
Jumilla
|
- |
Merida AD
|
|
2017-09-24 |
Merida AD
|
- |
Cartagena
|
|
2017-10-01 |
Murcia
|
- |
Merida AD
|
|
2017-10-08 |
Merida AD
|
- |
Badajoz
|
|
2017-10-15 |
Betis B
|
- |
Merida AD
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.83 |
3.30 |
4.50 |
| Olasılık |
38% |
33% |
29% |
|
1X @ 1.18 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.18 |
1.83 |
| Olasılık |
65% |
35% |
|
1X @ 1.18 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.40 |
2.75 |
| Olasılık |
|
68% |
32% |
|
Üst 1.5 @ 1.40 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.25 |
1.62 |
| Olasılık |
|
43% |
57% |
|
Alt 2.5 @ 1.62 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
4.00 |
1.22 |
| Olasılık |
|
23% |
77% |
|
Alt 3.5 @ 1.22 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.00 |
1.75 |
| Olasılık |
|
47% |
53% |
|
Hay @ 1.75 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-06 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!