Süper Lig - Türkiye
Pazar, 20.09.2026
18:00
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Izmir |
| Deplasman: |
Rize |
| Mesafe: |
1 179.6 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Gursel Aksel Stadium
|
| Kapasite: |
25 000 (20 040) |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
18:00 (20:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.45 |
3.40 |
2.57 |
2 |
|
|
|
1.44 |
1.50 |
| 18% |
8% |
74% |
2.57 |
|
|
|
20% |
80% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 71% |
29% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
36% |
64% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-01-19 |
Göztepe
|
3 - 1 |
Rizespor
|
|
2025-08-10 |
Rizespor
|
0 - 3 |
Göztepe
|
|
2025-05-18 |
Rizespor
|
6 - 3 |
Göztepe
|
|
2024-12-22 |
Göztepe
|
3 - 0 |
Rizespor
|
|
2023-05-16 |
Göztepe
|
3 - 3 |
Rizespor
|
|
2022-12-16 |
Rizespor
|
0 - 2 |
Göztepe
|
|
2022-05-01 |
Göztepe
|
1 - 7 |
Rizespor
|
|
2021-12-11 |
Rizespor
|
3 - 1 |
Göztepe
|
|
2021-04-06 |
Göztepe
|
2 - 0 |
Rizespor
|
|
2020-12-12 |
Rizespor
|
3 - 2 |
Göztepe
|
|
2020-03-17 |
Göztepe
|
2 - 0 |
Rizespor
|
|
2019-09-15 |
Rizespor
|
0 - 0 |
Göztepe
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
11 |
8 |
6 |
| 50% |
17% |
33% |
|
92% |
67% |
50% |
Göztepe son 12 maçlar
|
2026-09-12 |
Alanyaspor
|
2 - 2 |
Göztepe
|
|
2026-09-07 |
Göztepe
|
2 - 4 |
Gazişehir FK
|
|
2026-08-29 |
Galatasaray
|
3 - 2 |
Göztepe
|
|
2026-08-23 |
Göztepe
|
0 - 1 |
Gençlerbirliği
|
|
2026-08-17 |
Samsunspor
|
3 - 3 |
Göztepe
|
|
2026-08-08 |
Göztepe
|
2 - 1 |
Trabzonspor
|
|
2026-07-26 |
Göztepe
|
1 - 1 |
Rudes
|
|
2026-07-23 |
Zorya
|
1 - 2 |
Göztepe
|
|
2026-07-19 |
Göztepe
|
2 - 1 |
Al Dhafra
|
|
2026-07-16 |
LNZ Cherkasy
|
0 - 2 |
Göztepe
|
|
2026-07-13 |
HNK Gorica
|
0 - 2 |
Göztepe
|
|
2026-05-16 |
Samsunspor
|
3 - 0 |
Göztepe
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
8 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
67% |
33% |
Rizespor son 12 maçlar
|
2026-09-12 |
Eyupspor
|
0 - 2 |
Rizespor
|
|
2026-09-07 |
Rizespor
|
0 - 1 |
Alanyaspor
|
|
2026-08-29 |
Gazişehir FK
|
1 - 2 |
Rizespor
|
|
2026-08-22 |
Rizespor
|
0 - 2 |
Samsunspor
|
|
2026-08-15 |
Konyaspor
|
0 - 1 |
Rizespor
|
|
2026-08-08 |
Rizespor
|
2 - 1 |
Pyramids
|
|
2026-07-31 |
Rizespor
|
0 - 0 |
Abha Club
|
|
2026-07-28 |
Rizespor
|
1 - 2 |
Hull
|
|
2026-07-25 |
Osijek
|
1 - 3 |
Rizespor
|
|
2026-05-15 |
Rizespor
|
2 - 2 |
Beşiktaş
|
|
2026-05-09 |
Eyupspor
|
4 - 0 |
Rizespor
|
|
2026-05-01 |
Rizespor
|
3 - 2 |
Konyaspor
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
2 |
4 |
|
9 |
7 |
4 |
| 50% |
17% |
33% |
|
75% |
58% |
33% |
Puan Durumu Süper Lig
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Galatasaray |
6 |
4 |
1 |
1 |
13 |
10 |
+3 |
13 |
| 2 |
Beşiktaş |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
4 |
+8 |
12 |
| 3 |
Kocaelispor |
6 |
4 |
0 |
2 |
7 |
4 |
+3 |
12 |
| 4 |
Alanyaspor |
6 |
3 |
2 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
11 |
| 5 |
Trabzonspor |
6 |
3 |
1 |
2 |
13 |
5 |
+8 |
10 |
| 6 |
Amed SFK |
5 |
3 |
1 |
1 |
12 |
5 |
+7 |
10 |
| 7 |
Kasımpaşa |
6 |
2 |
4 |
0 |
7 |
5 |
+2 |
10 |
| 8 |
Rizespor |
5 |
3 |
0 |
2 |
5 |
4 |
+1 |
9 |
| 9 |
Gazişehir FK |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
7 |
0 |
8 |
| 10 |
Fenerbahçe |
5 |
2 |
1 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
7 |
| 11 |
Corum |
6 |
2 |
1 |
3 |
13 |
12 |
+1 |
7 |
| 12 |
Başakşehir |
6 |
2 |
1 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
7 |
| 13 |
Gençlerbirliği |
6 |
2 |
1 |
3 |
5 |
13 |
-8 |
7 |
| 14 |
Konyaspor |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
8 |
-4 |
4 |
| 15 |
Samsunspor |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
4 |
| 16 |
Erzurumspor |
5 |
1 |
1 |
3 |
2 |
11 |
-9 |
4 |
| 17 |
Eyupspor |
5 |
1 |
0 |
4 |
2 |
8 |
-6 |
3 |
| 18 |
Göztepe |
5 |
0 |
2 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Göztepe |
|
| Rizespor |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Göztepe |
Rizespor |
| 1 |
Galatasaray |
|
|
| 2 |
Beşiktaş |
|
|
| 3 |
Kocaelispor |
|
|
| 4 |
Alanyaspor |
|
|
| 5 |
Trabzonspor |
|
|
| 6 |
Amed SFK |
|
|
| 7 |
Kasımpaşa |
|
|
| 8 |
Rizespor |
|
- |
| 9 |
Gazişehir FK |
2 - 4 |
1 - 2 |
| 10 |
Fenerbahçe |
|
|
| 11 |
Corum |
|
|
| 12 |
Başakşehir |
|
|
| 13 |
Gençlerbirliği |
0 - 1 |
|
| 14 |
Konyaspor |
|
0 - 1 |
| 15 |
Samsunspor |
|
|
| 16 |
Erzurumspor |
|
|
| 17 |
Eyupspor |
|
0 - 2 |
| 18 |
Göztepe |
- |
|
Takım istatistikleri
| |
Göztepe |
Rizespor |
| Galibiyet |
0 |
3 |
| Beraberlik |
2 |
0 |
| Mağlubiyet |
3 |
2 |
| Attığı gol |
9 |
5 |
| Yediği gol |
13 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.80 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.60 |
0.80 |
| Oyun attığı gol |
80% |
60% |
| Oyun yediği gol |
100% |
60% |
| Karşılıklı Gol Var |
80% |
20% |
| Üst 1.5 |
80% |
60% |
| Üst 2.5 |
80% |
20% |
| Üst 3.5 |
80% |
0% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
3 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
2 |
0 |
| Attığı gol |
2 |
5 |
| Yediği gol |
5 |
1 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.00 |
1.67 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.50 |
0.33 |
| Oyun attığı gol |
50% |
100% |
| Oyun yediği gol |
100% |
33% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
33% |
| Üst 1.5 |
50% |
67% |
| Üst 2.5 |
50% |
33% |
| Üst 3.5 |
50% |
0% |
Genel i̇statistikler Süper Lig
| Oyun (50) |
| Ev sahibi galibiyet |
46% |
| Beraberlik |
20% |
| Deplasman galibiyet |
34% |
| Oynadığı maç |
16% |
| Goller (143) |
| Maç başına gol |
2.86 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.66 |
| Maç başına deplasman gol |
1.20 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
78% |
| Deplasman takımı gol attı |
64% |
| Karşılıklı Gol Var |
46% |
| Üst 1.5 |
74% |
| Üst 2.5 |
54% |
| Üst 3.5 |
30% |
Göztepe sonraki 6 maçlar
|
2026-10-12 |
Eyupspor
|
- |
Göztepe
|
|
2026-10-18 |
Kocaelispor
|
- |
Göztepe
|
|
2026-10-25 |
Göztepe
|
- |
Corum
|
|
2026-10-31 |
Fenerbahçe
|
- |
Göztepe
|
|
2026-11-07 |
Göztepe
|
- |
Başakşehir
|
|
2026-11-22 |
Erzurumspor
|
- |
Göztepe
|
Rizespor sonraki 6 maçlar
|
2026-10-10 |
Rizespor
|
- |
Fenerbahçe
|
|
2026-10-16 |
Corum
|
- |
Rizespor
|
|
2026-10-26 |
Rizespor
|
- |
Trabzonspor
|
|
2026-10-31 |
Kocaelispor
|
- |
Rizespor
|
|
2026-11-08 |
Rizespor
|
- |
Erzurumspor
|
|
2026-11-21 |
Amed SFK
|
- |
Rizespor
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.45 |
3.40 |
2.57 |
| Olasılık |
18% |
8% |
74% |
|
2 @ 2.57 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.44 |
1.50 |
| Olasılık |
20% |
80% |
|
X2 @ 1.50 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.20 |
4.33 |
| Olasılık |
|
71% |
29% |
|
Üst 1.5 @ 1.20 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.15 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Üst 2.5 @ 1.67 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.63 |
1.44 |
| Olasılık |
|
36% |
64% |
|
Alt 3.5 @ 1.44 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.53 |
2.38 |
| Olasılık |
|
48% |
52% |
|
Hay @ 2.38 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-20 16:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!