Liga Leumit - İsrail
Cuma, 08.09.2017
14:00
14:00

Hapoel Hadera

M. Nazareth
0 - 3
(0 - 0, 0 - 3)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Hadera |
| Deplasman: | Nasıra |
| Mesafe: | 46.6 km |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 14:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.63 | 3.00 | 2.50 | 2 | 1.50 | 1.44 | |||
| 33% | 2% | 64% | 2.50 | 34% | 66% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.23 | 1.95 | 1.85 | 3.21 | 1.29 | ||||||
| 89% | 11% | 30% | 70% | 28% | 72% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Hapoel Hadera son 4 maçlar
| 2017-09-01 | H. Nazareth | 3 - 1 | Hapoel Hadera |
| 2017-08-25 | Hapoel Afula | 0 - 2 | Hapoel Hadera |
| 2017-08-18 | Hapoel Hadera | 1 - 3 | Ramat Hasharon |
| 2017-08-13 | H. Kfar Saba | 4 - 2 | Hapoel Hadera |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 3 | 4 | 3 | 3 | |
| 25% | 0% | 75% | 100% | 75% | 75% |
M. Nazareth son 12 maçlar
| 2017-09-04 | Hapoel Afula | 0 - 2 | M. Nazareth |
| 2017-08-28 | M. Nazareth | 2 - 0 | M. Herzliya |
| 2017-08-21 | Beitar Tel Aviv | 2 - 0 | M. Nazareth |
| 2017-08-07 | H. Nazareth | 1 - 2 | M. Nazareth |
| 2017-08-03 | Hapoel Afula | 3 - 5 | M. Nazareth |
| 2017-05-19 | M. Nazareth | 0 - 2 | Netanya |
| 2017-05-12 | H. Bnei Lod | 1 - 1 | M. Nazareth |
| 2017-05-05 | Hapoel Jerusalem | 6 - 1 | M. Nazareth |
| 2017-04-28 | M. Nazareth | 4 - 3 | H. Petah Tikva |
| 2017-04-24 | Beitar Tel Aviv | 4 - 0 | M. Nazareth |
| 2017-04-14 | M. Nazareth | 2 - 2 | Hap. Ramat Gan |
| 2017-04-07 | H. Akko | 4 - 0 | M. Nazareth |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 12 | 7 | 6 | |
| 42% | 17% | 42% | 100% | 58% | 50% |
Puan Durumu Liga Leumit
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | H. Kfar Saba | 3 | +6 | 7 |
| 2 | Ramat Hasharon | 3 | +3 | 7 |
| 3 | H. Tel Aviv | 2 | +4 | 6 |
| 4 | M. Nazareth | 3 | +2 | 6 |
| 5 | H. Petah Tikva | 3 | 0 | 6 |
| 6 | Beitar Tel Aviv | 2 | +2 | 4 |
| 7 | H. Bnei Lod | 3 | +1 | 4 |
| 8 | Hapoel Jerusalem | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Hap. Ramat Gan | 3 | -1 | 4 |
| 10 | H. Nazareth | 3 | 0 | 3 |
| 11 | Hapoel Hadera | 3 | -2 | 3 |
| 12 | Hapoel Afula | 3 | -2 | 3 |
| 13 | H. Marmorek | 3 | -3 | 3 |
| 14 | Ironi Nesher | 3 | -2 | 2 |
| 15 | H. Ironi Rishon | 3 | -4 | 1 |
| 16 | M. Herzliya | 3 | -4 | 1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Hapoel Hadera | |
| M. Nazareth | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Hapoel Hadera | M. Nazareth |
|---|---|---|---|
| 1 | H. Kfar Saba | ||
| 2 | Ramat Hasharon | 1 - 3 | |
| 3 | H. Tel Aviv | ||
| 4 | M. Nazareth | - | |
| 5 | H. Petah Tikva | ||
| 6 | Beitar Tel Aviv | 2 - 0 | |
| 7 | H. Bnei Lod | ||
| 8 | Hapoel Jerusalem | ||
| 9 | Hap. Ramat Gan | ||
| 10 | H. Nazareth | ||
| 11 | Hapoel Hadera | - | |
| 12 | Hapoel Afula | 0 - 2 | |
| 13 | H. Marmorek | ||
| 14 | Ironi Nesher | ||
| 15 | H. Ironi Rishon | ||
| 16 | M. Herzliya |
Lig sıralaması
| Hapoel Hadera | M. Nazareth | |
| Pozisyon | 11 | 4 |
| Puan | 3 | 6 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 15 | 7 |
| Puan | 0 | 3 |
Lig form
| Hapoel Hadera | M. Nazareth | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
0 2 |
2
0 1 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
0 1 |
1
0 1 |
Lig Golleri
| Hapoel Hadera | M. Nazareth | |
|
Attığı gol Yediği gol |
4
6 |
4
2 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
1
3 |
2
2 |
Genel i̇statistikler Liga Leumit
| Oyun (23) | |
| Ev sahibi galibiyet | 43% |
| Beraberlik | 22% |
| Deplasman galibiyet | 35% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (48) | |
| Maç başına gol | 2.09 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.13 |
| Maç başına deplasman gol | 0.96 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 65% |
| Deplasman takımı gol attı | 57% |
| Karşılıklı Gol Var | 26% |
| Üst 1.5 | 70% |
| Üst 2.5 | 26% |
| Üst 3.5 | 17% |
Hapoel Hadera sonraki 6 maçlar
| 2017-09-18 | Hap. Ramat Gan | - | Hapoel Hadera |
| 2017-09-26 | Hapoel Hadera | - | Ironi Nesher |
| 2017-10-08 | Hap. Ramat Gan | - | Hapoel Hadera |
| 2017-10-16 | H. Petah Tikva | - | Hapoel Hadera |
| 2017-10-20 | Hapoel Hadera | - | H. Tel Aviv |
| 2017-10-27 | H. Ironi Rishon | - | Hapoel Hadera |
M. Nazareth sonraki 6 maçlar
| 2017-09-15 | M. Nazareth | - | Ironi Nesher |
| 2017-09-26 | H. Tel Aviv | - | M. Nazareth |
| 2017-10-08 | H. Kfar Saba | - | M. Nazareth |
| 2017-10-13 | M. Nazareth | - | Hapoel Jerusalem |
| 2017-10-20 | H. Kfar Saba | - | M. Nazareth |
| 2017-10-27 | M. Nazareth | - | H. Marmorek |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.63 | 3.00 | 2.50 |
| Olasılık | 33% | 2% | 64% |
| 2 @ 2.50 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.50 | 1.44 |
| Olasılık | 34% | 66% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.29 | 3.23 | |
| Olasılık | 89% | 11% | |
| Üst 1.5 @ 1.29 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.95 | 1.85 | |
| Olasılık | 30% | 70% | |
| Alt 2.5 @ 1.85 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.21 | 1.29 | |
| Olasılık | 28% | 72% | |
| Alt 3.5 @ 1.29 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.70 | 2.04 | |
| Olasılık | 30% | 70% | |
| Hay @ 2.04 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-08 12:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!