1st Division - Danimarka
Cuma, 04.09.2026
18:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Herfolge |
| Deplasman: |
Hillerod |
| Mesafe: |
59.0 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Herfølge Stadyumu
|
| Kapasite: |
8 000 (3 440) |
| Boyutlar: |
105 x 65 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
18:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.57 |
3.40 |
2.30 |
12 |
|
|
|
1.53 |
1.40 |
| 37% |
21% |
42% |
1.29 |
|
|
|
47% |
53% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.67 |
2.15 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 76% |
24% |
|
|
|
51% |
49% |
|
|
|
36% |
64% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-11-07 |
Koge
|
1 - 1 |
Hillerod
|
|
2025-08-23 |
Hillerod
|
3 - 1 |
Koge
|
|
2025-04-25 |
Hillerod
|
3 - 0 |
Koge
|
|
2025-04-13 |
Koge
|
0 - 2 |
Hillerod
|
|
2024-12-02 |
Koge
|
1 - 5 |
Hillerod
|
|
2024-08-16 |
Hillerod
|
4 - 2 |
Koge
|
|
2024-05-05 |
Koge
|
1 - 1 |
Hillerod
|
|
2024-04-19 |
Hillerod
|
1 - 1 |
Koge
|
|
2024-03-08 |
Koge
|
0 - 4 |
Hillerod
|
|
2023-07-21 |
Hillerod
|
0 - 4 |
Koge
|
|
2023-05-19 |
Hillerod
|
1 - 0 |
Koge
|
|
2023-04-23 |
Koge
|
2 - 0 |
Hillerod
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
11 |
6 |
5 |
| 17% |
25% |
58% |
|
92% |
50% |
42% |
Koge son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Aalborg
|
0 - 0 |
Koge
|
|
2026-08-23 |
Koge
|
2 - 2 |
Kolding
|
|
2026-08-15 |
Koge
|
0 - 2 |
Hvidovre
|
|
2026-08-08 |
Aarhus Fremad
|
3 - 1 |
Koge
|
|
2026-08-04 |
Bronshoj BK
|
1 - 0 |
Koge
|
|
2026-07-31 |
Koge
|
0 - 2 |
Vejle
|
|
2026-07-25 |
Fredericia
|
3 - 0 |
Koge
|
|
2026-07-11 |
Koge
|
1 - 0 |
Roskilde
|
|
2026-07-03 |
Hvidovre
|
1 - 0 |
Koge
|
|
2026-05-30 |
Aalborg
|
1 - 0 |
Koge
|
|
2026-05-24 |
Koge
|
0 - 1 |
Hobro
|
|
2026-05-16 |
Middelfart
|
0 - 4 |
Koge
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
2 |
8 |
|
6 |
4 |
3 |
| 17% |
17% |
67% |
|
50% |
33% |
25% |
Hillerod son 12 maçlar
|
2026-08-30 |
Hillerod
|
3 - 1 |
Hobro
|
|
2026-08-20 |
Vendsyssel FF
|
1 - 0 |
Hillerod
|
|
2026-08-15 |
Hillerod
|
1 - 1 |
Aarhus Fremad
|
|
2026-08-09 |
Vejle
|
5 - 4 |
Hillerod
|
|
2026-08-01 |
Hillerod
|
2 - 3 |
Esbjerg
|
|
2026-07-24 |
Aalborg
|
1 - 0 |
Hillerod
|
|
2026-07-18 |
Hillerod
|
0 - 1 |
Lyngby
|
|
2026-07-11 |
Vejle
|
1 - 1 |
Hillerod
|
|
2026-07-04 |
Odense
|
2 - 0 |
Hillerod
|
|
2026-05-31 |
Hillerod
|
2 - 1 |
Hvidovre
|
|
2026-05-25 |
Kolding
|
3 - 0 |
Hillerod
|
|
2026-05-16 |
Hillerod
|
1 - 1 |
Esbjerg
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
9 |
5 |
3 |
| 17% |
25% |
58% |
|
75% |
42% |
25% |
Puan Durumu 1st Division
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Vejle |
6 |
4 |
2 |
0 |
16 |
10 |
+6 |
14 |
| 2 |
Hvidovre |
6 |
4 |
2 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
14 |
| 3 |
Hobro |
6 |
4 |
0 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 4 |
Fredericia |
6 |
2 |
3 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
9 |
| 5 |
Aarhus Fremad |
6 |
2 |
3 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
9 |
| 6 |
Vendsyssel FF |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
8 |
| 7 |
Aalborg |
6 |
2 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
8 |
| 8 |
AB Gladsaxe |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
7 |
+1 |
6 |
| 9 |
Kolding |
6 |
1 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
6 |
| 10 |
Hillerod |
6 |
1 |
1 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
4 |
| 11 |
Esbjerg |
6 |
1 |
1 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
4 |
| 12 |
Koge |
6 |
0 |
2 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Koge |
|
| Hillerod |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Koge |
Hillerod |
| 1 |
Vejle |
0 - 2 |
5 - 4 |
| 2 |
Hvidovre |
0 - 2 |
|
| 3 |
Hobro |
|
|
| 4 |
Fredericia |
|
|
| 5 |
Aarhus Fremad |
|
|
| 6 |
Vendsyssel FF |
|
1 - 0 |
| 7 |
Aalborg |
|
1 - 0 |
| 8 |
AB Gladsaxe |
|
|
| 9 |
Kolding |
2 - 2 |
|
| 10 |
Hillerod |
|
- |
| 11 |
Esbjerg |
|
|
| 12 |
Koge |
- |
|
Takım istatistikleri
| |
Koge |
Hillerod |
| Galibiyet |
0 |
1 |
| Beraberlik |
2 |
1 |
| Mağlubiyet |
4 |
4 |
| Attığı gol |
3 |
10 |
| Yediği gol |
12 |
12 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.50 |
1.67 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.00 |
2.00 |
| Oyun attığı gol |
33% |
67% |
| Oyun yediği gol |
83% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
33% |
67% |
| Üst 1.5 |
83% |
67% |
| Üst 2.5 |
50% |
50% |
| Üst 3.5 |
33% |
50% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
0 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
2 |
3 |
| Attığı gol |
2 |
4 |
| Yediği gol |
6 |
7 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.67 |
1.33 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.00 |
2.33 |
| Oyun attığı gol |
33% |
33% |
| Oyun yediği gol |
100% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
33% |
33% |
| Üst 1.5 |
100% |
33% |
| Üst 2.5 |
33% |
33% |
| Üst 3.5 |
33% |
33% |
Genel i̇statistikler 1st Division
| Oyun (36) |
| Ev sahibi galibiyet |
33% |
| Beraberlik |
33% |
| Deplasman galibiyet |
33% |
| Oynadığı maç |
27% |
| Goller (100) |
| Maç başına gol |
2.78 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.36 |
| Maç başına deplasman gol |
1.42 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
75% |
| Deplasman takımı gol attı |
81% |
| Karşılıklı Gol Var |
64% |
| Üst 1.5 |
81% |
| Üst 2.5 |
56% |
| Üst 3.5 |
25% |
Koge sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Esbjerg
|
- |
Koge
|
|
2026-09-19 |
Koge
|
- |
Hobro
|
|
2026-10-10 |
Vendsyssel FF
|
- |
Koge
|
|
2026-10-17 |
Koge
|
- |
AB Gladsaxe
|
|
2026-10-24 |
Hvidovre
|
- |
Koge
|
|
2026-10-31 |
Kolding
|
- |
Koge
|
Hillerod sonraki 6 maçlar
|
2026-09-12 |
Hillerod
|
- |
AB Gladsaxe
|
|
2026-09-19 |
Kolding
|
- |
Hillerod
|
|
2026-10-10 |
Hillerod
|
- |
Fredericia
|
|
2026-10-17 |
Hvidovre
|
- |
Hillerod
|
|
2026-10-24 |
Hillerod
|
- |
Aalborg
|
|
2026-10-31 |
Aarhus Fremad
|
- |
Hillerod
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.57 |
3.40 |
2.30 |
| Olasılık |
37% |
21% |
42% |
|
12 @ 1.29 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.53 |
1.40 |
| Olasılık |
47% |
53% |
|
X2 @ 1.40 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.20 |
4.33 |
| Olasılık |
|
76% |
24% |
|
Üst 1.5 @ 1.20 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.15 |
| Olasılık |
|
51% |
49% |
|
Üst 2.5 @ 1.67 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.63 |
1.44 |
| Olasılık |
|
36% |
64% |
|
Alt 3.5 @ 1.44 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.53 |
2.38 |
| Olasılık |
|
54% |
46% |
|
Evt @ 1.53 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-01 00:06. Şu anda değişiklikler mümkündür!