KNVB Beker - Hollanda
Salı, 19.09.2017
18:45
1 - 5
(0 - 1, 1 - 4)
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Helmond |
| Deplasman: |
Leeuwarden |
| Mesafe: |
191.5 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Lavans Stadyumu
|
| Kapasite: |
4 200 |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
18:45 (19:45 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.60 |
3.80 |
1.95 |
X2 |
|
|
|
1.85 |
1.29 |
| 30% |
31% |
39% |
1.29 |
|
|
|
35% |
65% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.75 |
2.05 |
|
|
|
2.75 |
1.40 |
| 78% |
22% |
|
|
|
57% |
43% |
|
|
|
37% |
63% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2017-02-03 |
Cambuur
|
3 - 0 |
Helmond
|
|
2016-08-26 |
Helmond
|
1 - 0 |
Cambuur
|
|
2013-03-15 |
Cambuur
|
2 - 0 |
Helmond
|
|
2012-11-02 |
Helmond
|
3 - 1 |
Cambuur
|
|
2012-04-13 |
Helmond
|
1 - 3 |
Cambuur
|
|
2011-09-23 |
Cambuur
|
2 - 2 |
Helmond
|
|
2011-01-24 |
Cambuur
|
1 - 2 |
Helmond
|
|
2010-10-22 |
Helmond
|
2 - 0 |
Cambuur
|
|
2010-04-16 |
Cambuur
|
2 - 0 |
Helmond
|
|
2009-08-14 |
Helmond
|
2 - 4 |
Cambuur
|
|
2009-04-10 |
Cambuur
|
2 - 0 |
Helmond
|
|
2008-09-12 |
Helmond
|
4 - 1 |
Cambuur
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
11 |
7 |
5 |
| 42% |
8% |
50% |
|
92% |
58% |
42% |
Helmond son 12 maçlar
|
2017-09-15 |
Helmond
|
1 - 4 |
Jong Ajax
|
|
2017-09-08 |
Almere
|
3 - 1 |
Helmond
|
|
2017-09-01 |
Helmond
|
1 - 1 |
G.A. Eagles
|
|
2017-08-25 |
Helmond
|
1 - 2 |
Jong PSV
|
|
2017-08-18 |
Volendam
|
2 - 2 |
Helmond
|
|
2017-05-21 |
Roda
|
1 - 1 |
Helmond
|
|
2017-05-18 |
Helmond
|
0 - 1 |
Roda
|
|
2017-05-12 |
Almere
|
0 - 2 |
Helmond
|
|
2017-05-08 |
Helmond
|
4 - 2 |
Almere
|
|
2017-05-05 |
Eindhoven
|
2 - 2 |
Helmond
|
|
2017-04-28 |
Helmond
|
1 - 1 |
Almere
|
|
2017-04-21 |
Jong Ajax
|
2 - 0 |
Helmond
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
11 |
6 |
5 |
| 17% |
42% |
42% |
|
92% |
50% |
42% |
Cambuur son 12 maçlar
|
2017-09-15 |
G.A. Eagles
|
1 - 3 |
Cambuur
|
|
2017-09-08 |
Cambuur
|
2 - 2 |
Jong Utrecht
|
|
2017-09-03 |
Volendam
|
0 - 1 |
Cambuur
|
|
2017-08-25 |
Graafschap
|
2 - 0 |
Cambuur
|
|
2017-08-18 |
Cambuur
|
1 - 2 |
Jong Ajax
|
|
2017-08-05 |
Zwolle
|
4 - 0 |
Cambuur
|
|
2017-07-29 |
Alkmaar
|
4 - 0 |
Cambuur
|
|
2017-07-21 |
Cambuur
|
0 - 1 |
Sparta Rotterdam
|
|
2017-05-21 |
Cambuur
|
1 - 2 |
Maastricht
|
|
2017-05-18 |
Maastricht
|
1 - 1 |
Cambuur
|
|
2017-05-05 |
Jong Ajax
|
2 - 1 |
Cambuur
|
|
2017-04-28 |
Cambuur
|
4 - 1 |
Eindhoven
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
10 |
8 |
5 |
| 25% |
17% |
58% |
|
83% |
67% |
42% |
Puan Durumu Eerste Divisie
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Jong Ajax |
5 |
4 |
1 |
0 |
14 |
5 |
+9 |
13 |
| 2 |
Maastricht |
5 |
3 |
2 |
0 |
9 |
4 |
+5 |
11 |
| 3 |
FC Oss |
4 |
3 |
1 |
0 |
10 |
4 |
+6 |
10 |
| 4 |
Sittard |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
6 |
+4 |
10 |
| 5 |
Graafschap |
5 |
2 |
2 |
1 |
9 |
5 |
+4 |
8 |
| 6 |
Nijmegen |
5 |
2 |
2 |
1 |
7 |
7 |
0 |
8 |
| 7 |
Jong PSV |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
8 |
| 8 |
Jong AZ |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
7 |
| 9 |
FC Emmen |
5 |
1 |
4 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
7 |
| 10 |
Telstar |
5 |
1 |
4 |
0 |
10 |
9 |
+1 |
7 |
| 11 |
Cambuur |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
7 |
0 |
7 |
| 12 |
Almere |
5 |
1 |
2 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
5 |
| 13 |
Eindhoven |
5 |
1 |
2 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
5 |
| 14 |
Dordrecht |
5 |
1 |
2 |
2 |
7 |
12 |
-5 |
5 |
| 15 |
Den Bosch |
5 |
1 |
1 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
4 |
| 16 |
Jong Utrecht |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
11 |
-6 |
4 |
| 17 |
G.A. Eagles |
5 |
0 |
3 |
2 |
7 |
10 |
-3 |
3 |
| 18 |
Volendam |
5 |
0 |
2 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
2 |
| 19 |
Waalwijk |
5 |
0 |
2 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
2 |
| 20 |
Helmond |
5 |
0 |
2 |
3 |
6 |
12 |
-6 |
2 |
Helmond sonraki 6 maçlar
|
2017-09-22 |
Helmond
|
- |
Dordrecht
|
|
2017-09-29 |
Jong Utrecht
|
- |
Helmond
|
|
2017-10-06 |
Helmond
|
- |
Graafschap
|
|
2017-10-16 |
Jong AZ
|
- |
Helmond
|
|
2017-10-20 |
Helmond
|
- |
Telstar
|
|
2017-10-27 |
Den Bosch
|
- |
Helmond
|
Cambuur sonraki 6 maçlar
|
2017-09-22 |
Maastricht
|
- |
Cambuur
|
|
2017-09-29 |
Cambuur
|
- |
Waalwijk
|
|
2017-10-06 |
FC Emmen
|
- |
Cambuur
|
|
2017-10-13 |
Cambuur
|
- |
FC Oss
|
|
2017-10-20 |
Almere
|
- |
Cambuur
|
|
2017-10-24 |
Den Bosch
|
- |
Cambuur
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
3.60 |
3.80 |
1.95 |
| Olasılık |
30% |
31% |
39% |
|
X2 @ 1.29 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.85 |
1.29 |
| Olasılık |
35% |
65% |
|
X2 @ 1.29 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.22 |
4.00 |
| Olasılık |
|
78% |
22% |
|
Üst 1.5 @ 1.22 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.75 |
2.05 |
| Olasılık |
|
57% |
43% |
|
Üst 2.5 @ 1.75 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.75 |
1.40 |
| Olasılık |
|
37% |
63% |
|
Alt 3.5 @ 1.40 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.10 |
| Olasılık |
|
60% |
40% |
|
Evt @ 1.67 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-19 16:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!