Premier Lig - Malta
Cuma, 22.09.2017
18:00
18:00

Hibernians

Mosta FC
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Paola |
| Deplasman: | Mosta |
| Mesafe: | 7.7 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Hibernians Ground |
| Kapasite: | 8 000 |
| Boyutlar: | 105 x 68 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 18:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 6.00 | 9.00 | 1 | 1.04 | 4.00 | |||
| 51% | 23% | 26% | 1.22 | 66% | 34% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.13 | 5.20 | 1.48 | 2.60 | 2.10 | 1.64 | ||||||
| 73% | 27% | 50% | 50% | 47% | 53% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-03-11 | Hibernians | 4 - 0 | Mosta FC |
| 2016-12-04 | Mosta FC | 0 - 2 | Hibernians |
| 2016-09-10 | Hibernians | 3 - 1 | Mosta FC |
| 2016-03-13 | Hibernians | 3 - 0 | Mosta FC |
| 2016-01-17 | Mosta FC | 0 - 4 | Hibernians |
| 2015-10-04 | Hibernians | 1 - 4 | Mosta FC |
| 2015-04-04 | Mosta FC | 0 - 5 | Hibernians |
| 2015-01-31 | Hibernians | 1 - 1 | Mosta FC |
| 2014-11-02 | Mosta FC | 0 - 5 | Hibernians |
| 2014-03-30 | Hibernians | 2 - 2 | Mosta FC |
| 2014-02-22 | Mosta FC | 2 - 1 | Hibernians |
| 2014-01-11 | Hibernians | 2 - 3 | Mosta FC |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 12 | 10 | 8 | |
| 58% | 17% | 25% | 100% | 83% | 67% |
Hibernians son 12 maçlar
| 2017-09-16 | Gzira | 3 - 2 | Hibernians |
| 2017-09-09 | Hibernians | 1 - 1 | Floriana |
| 2017-08-25 | Hamrun | 0 - 1 | Hibernians |
| 2017-08-18 | Hibernians | 4 - 0 | St. Andrews |
| 2017-07-19 | Salzburg | 3 - 0 | Hibernians |
| 2017-07-11 | Hibernians | 0 - 3 | Salzburg |
| 2017-07-04 | Infonet Tallinn | 0 - 1 | Hibernians |
| 2017-06-27 | Hibernians | 2 - 0 | Infonet Tallinn |
| 2017-05-06 | Tarxien | 1 - 6 | Hibernians |
| 2017-04-30 | Hibernians | 3 - 1 | St. Andrews |
| 2017-04-23 | Birkirkara | 2 - 0 | Hibernians |
| 2017-04-15 | Hibernians | 2 - 0 | Gzira |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 6 | 4 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 50% | 33% |
Mosta FC son 12 maçlar
| 2017-09-17 | Mosta FC | 3 - 1 | Tarxien |
| 2017-09-09 | Birkirkara | 2 - 0 | Mosta FC |
| 2017-08-26 | Mosta FC | 3 - 1 | Lija Athletic |
| 2017-08-19 | Valletta | 1 - 0 | Mosta FC |
| 2017-05-05 | Mosta FC | 4 - 2 | Pembroke Athleta |
| 2017-04-29 | Mosta FC | 0 - 2 | Floriana |
| 2017-04-23 | Sliema | 1 - 1 | Mosta FC |
| 2017-04-17 | Mosta FC | 2 - 1 | Hamrun |
| 2017-04-09 | Tarxien | 1 - 3 | Mosta FC |
| 2017-04-05 | Mosta FC | 1 - 2 | St. Andrews |
| 2017-04-01 | Birkirkara | 3 - 0 | Mosta FC |
| 2017-03-17 | Mosta FC | 1 - 4 | Gzira |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 8 | 5 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 67% | 42% |
Puan Durumu Premier Lig
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gzira | 4 | +8 | 12 |
| 2 | Valletta | 4 | +3 | 10 |
| 3 | Floriana | 4 | +9 | 8 |
| 4 | Hibernians | 4 | +4 | 7 |
| 5 | Hamrun | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Senglea Ath. | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Mosta FC | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Sliema | 4 | +3 | 5 |
| 9 | Balzan | 4 | +1 | 5 |
| 10 | Birkirkara | 4 | -1 | 4 |
| 11 | St. Andrews | 4 | -8 | 3 |
| 12 | Naxxar Lions | 4 | -6 | 2 |
| 13 | Lija Athletic | 4 | -7 | 1 |
| 14 | Tarxien | 4 | -11 | 0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Hibernians | |
| Mosta FC | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Hibernians | Mosta FC |
|---|---|---|---|
| 1 | Gzira | ||
| 2 | Valletta | 1 - 0 | |
| 3 | Floriana | 1 - 1 | |
| 4 | Hibernians | - | |
| 5 | Hamrun | ||
| 6 | Senglea Ath. | ||
| 7 | Mosta FC | - | |
| 8 | Sliema | ||
| 9 | Balzan | ||
| 10 | Birkirkara | 2 - 0 | |
| 11 | St. Andrews | 4 - 0 | |
| 12 | Naxxar Lions | ||
| 13 | Lija Athletic | ||
| 14 | Tarxien |
Lig sıralaması
| Hibernians | Mosta FC | |
| Pozisyon | 4 | 7 |
| Puan | 7 | 6 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 4 | 11 |
| Puan | 4 | 0 |
Lig form
| Hibernians | Mosta FC | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
1 1 |
2
0 2 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
1 0 |
0
0 2 |
Lig Golleri
| Hibernians | Mosta FC | |
|
Attığı gol Yediği gol |
8
4 |
6
5 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
5
1 |
0
3 |
Genel i̇statistikler Premier Lig
| Oyun (28) | |
| Ev sahibi galibiyet | 43% |
| Beraberlik | 25% |
| Deplasman galibiyet | 32% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (78) | |
| Maç başına gol | 2.79 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.57 |
| Maç başına deplasman gol | 1.21 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 75% |
| Deplasman takımı gol attı | 61% |
| Karşılıklı Gol Var | 46% |
| Üst 1.5 | 71% |
| Üst 2.5 | 50% |
| Üst 3.5 | 43% |
Hibernians sonraki 6 maçlar
| 2017-09-29 | Hibernians | - | Naxxar Lions |
| 2017-10-13 | Senglea Ath. | - | Hibernians |
| 2017-10-22 | Sliema | - | Hibernians |
| 2017-10-28 | Lija Athletic | - | Hibernians |
| 2017-11-05 | Hibernians | - | Valletta |
| 2017-11-18 | Hibernians | - | Birkirkara |
Mosta FC sonraki 6 maçlar
| 2017-09-30 | Hamrun | - | Mosta FC |
| 2017-10-14 | Mosta FC | - | St. Andrews |
| 2017-10-22 | Mosta FC | - | Floriana |
| 2017-10-30 | Mosta FC | - | Balzan |
| 2017-11-04 | Gzira | - | Mosta FC |
| 2017-11-18 | Mosta FC | - | Senglea Ath. |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.22 | 6.00 | 9.00 |
| Olasılık | 51% | 23% | 26% |
| 1 @ 1.22 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.04 | 4.00 |
| Olasılık | 66% | 34% |
| 1X @ 1.04 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.13 | 5.20 | |
| Olasılık | 73% | 27% | |
| Üst 1.5 @ 1.13 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.48 | 2.60 | |
| Olasılık | 50% | 50% | |
| Üst 2.5 @ 1.48 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.10 | 1.64 | |
| Olasılık | 47% | 53% | |
| Alt 3.5 @ 1.64 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.86 | 1.82 | |
| Olasılık | 48% | 52% | |
| Hay @ 1.82 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-22 16:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!