Lig 1 - Moritanya
Cumartesi, 28.02.2026
23:59
23:59

Inter Nouakchott

Douane
2 - 3
(1 - 3, 1 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Nouakchott |
| Deplasman: | Nouakchott |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 23:59 (23:59 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.40 | 3.10 | 1.75 | 2 | 1.95 | 1.18 | |||
| 14% | 34% | 52% | 1.75 | 21% | 79% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 2.65 | 2.25 | 1.55 | 4.20 | 1.19 | ||||||
| 70% | 30% | 44% | 56% | 24% | 76% |
Son 7 doğrudan karşılaşmaları
| 2025-11-08 | Douane | 6 - 1 | Inter Nouakchott |
| 2025-04-05 | Inter Nouakchott | 2 - 2 | Douane |
| 2024-11-30 | Douane | 0 - 2 | Inter Nouakchott |
| 2024-05-04 | Douane | 3 - 3 | Inter Nouakchott |
| 2023-12-11 | Douane | 4 - 1 | Inter Nouakchott |
| 2023-04-27 | Douane | 1 - 1 | Inter Nouakchott |
| 2022-11-28 | Inter Nouakchott | 0 - 1 | Douane |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 3 | 6 | 4 | 4 | |
| 14% | 43% | 43% | 86% | 57% | 57% |
Inter Nouakchott son 12 maçlar
| 2026-02-14 | Ksar | 3 - 2 | Inter Nouakchott |
| 2026-02-09 | Inter Nouakchott | 2 - 0 | N'Zidane |
| 2026-02-01 | Gendrim | 0 - 0 | Inter Nouakchott |
| 2026-01-24 | Inter Nouakchott | 1 - 1 | Kaedi |
| 2026-01-10 | Inter Nouakchott | 0 - 2 | Nouadhibou |
| 2026-01-03 | Chemal | 3 - 1 | Inter Nouakchott |
| 2025-12-26 | Inter Nouakchott | 0 - 2 | Nouakchott Acad. |
| 2025-12-21 | SNIM | 3 - 2 | Inter Nouakchott |
| 2025-12-12 | Inter Nouakchott | 1 - 2 | Pompiers |
| 2025-12-08 | Inter Nouakchott | 0 - 0 | Tevragh-Zeina |
| 2025-11-30 | Nouakchott Kings | 1 - 1 | Inter Nouakchott |
| 2025-11-23 | Inter Nouakchott | 1 - 1 | Police |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 10 | 4 | 3 | |
| 8% | 42% | 50% | 83% | 33% | 25% |
Douane son 12 maçlar
| 2026-02-14 | Douane | 1 - 0 | Nouakchott Kings |
| 2026-02-07 | Police | 1 - 1 | Douane |
| 2026-02-01 | Tevragh-Zeina | 0 - 0 | Douane |
| 2026-01-23 | Douane | 3 - 0 | Ksar |
| 2026-01-11 | Douane | 0 - 1 | N'Zidane |
| 2026-01-04 | Gendrim | 0 - 1 | Douane |
| 2025-12-28 | Douane | 1 - 0 | Kaedi |
| 2025-12-22 | Nouadhibou | 3 - 2 | Douane |
| 2025-12-13 | Douane | 0 - 3 | Chemal |
| 2025-12-09 | Nouakchott Acad. | 2 - 4 | Douane |
| 2025-12-02 | Douane | 2 - 1 | SNIM |
| 2025-11-20 | Pompiers | 0 - 0 | Douane |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 6 | 5 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 50% | 42% | 17% |
Puan Durumu Lig 1
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nouadhibou | 17 | +24 | 41 |
| 2 | Douane | 17 | +13 | 34 |
| 3 | Pompiers | 17 | +5 | 31 |
| 4 | N'Zidane | 17 | +1 | 30 |
| 5 | SNIM | 17 | +3 | 24 |
| 6 | Nouakchott Acad. | 17 | +4 | 22 |
| 7 | Gendrim | 17 | -2 | 22 |
| 8 | Police | 17 | +3 | 21 |
| 9 | Chemal | 17 | -6 | 20 |
| 10 | Tevragh-Zeina | 17 | -1 | 19 |
| 11 | Nouakchott Kings | 17 | -2 | 17 |
| 12 | Kaedi | 17 | -10 | 15 |
| 13 | Inter Nouakchott | 17 | -14 | 11 |
| 14 | Ksar | 17 | -18 | 9 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Inter Nouakchott | |
| Douane | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Inter Nouakchott | Douane |
|---|---|---|---|
| 1 | Nouadhibou | 0 - 2 | 3 - 2 |
| 2 | Douane | - | |
| 3 | Pompiers | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | N'Zidane | 2 - 0 | |
| 5 | SNIM | ||
| 6 | Nouakchott Acad. | 0 - 2 | 2 - 4 |
| 7 | Gendrim | 0 - 1 | 0 - 1 |
| 8 | Police | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Chemal | ||
| 10 | Tevragh-Zeina | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Nouakchott Kings | 1 - 2 | |
| 12 | Kaedi | 1 - 1 | |
| 13 | Inter Nouakchott | - | |
| 14 | Ksar | 3 - 0 | 0 - 2 |
Lig sıralaması
| Inter Nouakchott | Douane | |
| Pozisyon | 13 | 2 |
| Puan | 11 | 34 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 10 | 4 |
| Puan | 9 | 15 |
Lig form
| Inter Nouakchott | Douane | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
5 10 |
10
4 3 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
3 4 |
4
3 1 |
Lig Golleri
| Inter Nouakchott | Douane | |
|
Attığı gol Yediği gol |
16
30 |
30
17 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
8
9 |
12
7 |
Genel i̇statistikler Lig 1
| Oyun (119) | |
| Ev sahibi galibiyet | 34% |
| Beraberlik | 34% |
| Deplasman galibiyet | 32% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (283) | |
| Maç başına gol | 2.38 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.22 |
| Maç başına deplasman gol | 1.16 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 70% |
| Deplasman takımı gol attı | 68% |
| Karşılıklı Gol Var | 50% |
| Üst 1.5 | 71% |
| Üst 2.5 | 40% |
| Üst 3.5 | 19% |
Inter Nouakchott sonraki 6 maçlar
| 2026-03-08 | Police | - | Inter Nouakchott |
| 2026-03-14 | Inter Nouakchott | - | Nouakchott Kings |
| 2026-04-05 | Tevragh-Zeina | - | Inter Nouakchott |
| 2026-04-09 | Pompiers | - | Inter Nouakchott |
| 2026-05-06 | Inter Nouakchott | - | SNIM |
| 2026-05-11 | Nouakchott Acad. | - | Inter Nouakchott |
Douane sonraki 6 maçlar
| 2026-03-07 | Douane | - | Pompiers |
| 2026-04-07 | Douane | - | Nouakchott Acad. |
| 2026-04-11 | Chemal | - | Douane |
| 2026-04-29 | SNIM | - | Douane |
| 2026-05-04 | Douane | - | Nouadhibou |
| 2026-05-09 | Kaedi | - | Douane |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 4.40 | 3.10 | 1.75 |
| Olasılık | 14% | 34% | 52% |
| 2 @ 1.75 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.95 | 1.18 |
| Olasılık | 21% | 79% |
| X2 @ 1.18 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.42 | 2.65 | |
| Olasılık | 70% | 30% | |
| Üst 1.5 @ 1.42 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.25 | 1.55 | |
| Olasılık | 44% | 56% | |
| Alt 2.5 @ 1.55 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 4.20 | 1.19 | |
| Olasılık | 24% | 76% | |
| Alt 3.5 @ 1.19 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.94 | 1.75 | |
| Olasılık | 50% | 50% | |
| Hay @ 1.75 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-02-28 20:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!