Allsvenskan - İsveç
Cuma, 15.09.2017
18:00
18:00

Kalmar

Norrkoping
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Kalmar |
| Deplasman: | Norrköping |
| Mesafe: | 215.2 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Guldfågeln Arena |
| Kapasite: | 12 500 (10 500) |
| Boyutlar: | 105 x 68 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 18:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.30 | 3.40 | 2 | 1.33 | 1.73 | |||
| 37% | 14% | 49% | 3.40 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 71% | 29% | 53% | 47% | 26% | 74% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-05-16 | Norrkoping | 2 - 0 | Kalmar |
| 2016-08-27 | Kalmar | 0 - 1 | Norrkoping |
| 2016-04-06 | Norrkoping | 4 - 1 | Kalmar |
| 2015-09-11 | Kalmar | 1 - 2 | Norrkoping |
| 2015-05-30 | Norrkoping | 2 - 1 | Kalmar |
| 2014-09-25 | Norrkoping | 0 - 0 | Kalmar |
| 2014-05-10 | Kalmar | 2 - 0 | Norrkoping |
| 2013-10-05 | Norrkoping | 0 - 1 | Kalmar |
| 2013-06-17 | Kalmar | 2 - 2 | Norrkoping |
| 2012-10-31 | Kalmar | 0 - 2 | Norrkoping |
| 2012-07-08 | Norrkoping | 2 - 1 | Kalmar |
| 2011-08-19 | Kalmar | 5 - 0 | Norrkoping |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 6 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 50% | 25% |
Kalmar son 12 maçlar
| 2017-09-10 | Elfsborg | 2 - 2 | Kalmar |
| 2017-08-27 | Kalmar | 4 - 2 | Sirius |
| 2017-08-21 | Sundsvall | 1 - 3 | Kalmar |
| 2017-08-11 | Malmo FF | 6 - 0 | Kalmar |
| 2017-08-06 | Kalmar | 1 - 0 | Göteborg |
| 2017-07-30 | AIK Stockholm | 0 - 1 | Kalmar |
| 2017-07-23 | Kalmar | 2 - 0 | AFC Eskilstuna |
| 2017-07-15 | AFC Eskilstuna | 2 - 1 | Kalmar |
| 2017-07-09 | Kalmar | 0 - 1 | AIK Stockholm |
| 2017-07-03 | Djurgarden | 4 - 1 | Kalmar |
| 2017-06-22 | Elfsborg | 2 - 1 | Kalmar |
| 2017-06-03 | Kalmar | 0 - 1 | Örebro |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 8 | 7 | 5 | |
| 42% | 8% | 50% | 67% | 58% | 42% |
Norrkoping son 12 maçlar
| 2017-09-10 | Jonkopings | 1 - 2 | Norrkoping |
| 2017-08-27 | Norrkoping | 0 - 2 | Östersunds |
| 2017-08-20 | Sirius | 0 - 1 | Norrkoping |
| 2017-08-13 | Norrkoping | 0 - 1 | Djurgarden |
| 2017-08-07 | Norrkoping | 1 - 0 | AFC Eskilstuna |
| 2017-07-30 | Göteborg | 4 - 1 | Norrkoping |
| 2017-07-20 | Riteriai | 2 - 1 | Norrkoping |
| 2017-07-16 | AIK Stockholm | 1 - 0 | Norrkoping |
| 2017-07-13 | Norrkoping | 2 - 1 | Riteriai |
| 2017-07-09 | Norrkoping | 1 - 3 | Elfsborg |
| 2017-07-06 | Prishtina | 0 - 1 | Norrkoping |
| 2017-07-02 | Örebro | 4 - 2 | Norrkoping |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 0 | 7 | 7 | 6 | 3 | |
| 42% | 0% | 58% | 58% | 50% | 25% |
Puan Durumu Allsvenskan
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Malmo FF | 22 | +19 | 47 |
| 2 | Djurgarden | 22 | +16 | 40 |
| 3 | Hacken | 22 | +13 | 38 |
| 4 | AIK Stockholm | 22 | +10 | 37 |
| 5 | Norrkoping | 22 | +1 | 36 |
| 6 | Östersunds | 22 | +5 | 35 |
| 7 | Sirius | 22 | +7 | 33 |
| 8 | Elfsborg | 22 | +7 | 31 |
| 9 | Hammarby | 22 | +5 | 30 |
| 10 | Göteborg | 22 | +4 | 30 |
| 11 | Örebro | 22 | -7 | 30 |
| 12 | Kalmar | 22 | -15 | 24 |
| 13 | Sundsvall | 22 | -12 | 22 |
| 14 | Jonkopings | 22 | -17 | 19 |
| 15 | Halmstad | 22 | -14 | 13 |
| 16 | AFC Eskilstuna | 22 | -22 | 12 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Kalmar | |
| Norrkoping | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Kalmar | Norrkoping |
|---|---|---|---|
| 1 | Malmo FF | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 2 | Djurgarden | 3 - 3 | |
| 3 | Hacken | 0 - 1 | 1 - 2 |
| 4 | AIK Stockholm | 0 - 1 | 1 - 0 |
| 5 | Norrkoping | - | |
| 6 | Östersunds | 1 - 0 | |
| 7 | Sirius | 4 - 2 | 0 - 1 |
| 8 | Elfsborg | 1 - 5 | |
| 9 | Hammarby | ||
| 10 | Göteborg | 1 - 0 | 4 - 1 |
| 11 | Örebro | 0 - 1 | 4 - 2 |
| 12 | Kalmar | - | |
| 13 | Sundsvall | 3 - 0 | |
| 14 | Jonkopings | 1 - 3 | 1 - 2 |
| 15 | Halmstad | 2 - 0 | |
| 16 | AFC Eskilstuna | 2 - 0 | 1 - 2 |
Lig sıralaması
| Kalmar | Norrkoping | |
| Pozisyon | 12 | 5 |
| Puan | 24 | 36 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 10 | 6 |
| Puan | 16 | 16 |
Lig form
| Kalmar | Norrkoping | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
7
3 12 |
11
3 8 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
5
1 5 |
5
1 4 |
Lig Golleri
| Kalmar | Norrkoping | |
|
Attığı gol Yediği gol |
24
39 |
29
28 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
14
13 |
15
17 |
Genel i̇statistikler Allsvenskan
| Oyun (176) | |
| Ev sahibi galibiyet | 41% |
| Beraberlik | 29% |
| Deplasman galibiyet | 30% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (464) | |
| Maç başına gol | 2.64 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.45 |
| Maç başına deplasman gol | 1.19 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 74% |
| Deplasman takımı gol attı | 72% |
| Karşılıklı Gol Var | 55% |
| Üst 1.5 | 75% |
| Üst 2.5 | 55% |
| Üst 3.5 | 26% |
Kalmar sonraki 6 maçlar
| 2017-09-20 | Halmstad | - | Kalmar |
| 2017-09-24 | Kalmar | - | Östersunds |
| 2017-10-01 | Örebro | - | Kalmar |
| 2017-10-16 | Kalmar | - | Hammarby |
| 2017-10-23 | Jonkopings | - | Kalmar |
| 2017-10-29 | Hacken | - | Kalmar |
Norrkoping sonraki 6 maçlar
| 2017-09-19 | Norrkoping | - | Hacken |
| 2017-09-23 | Halmstad | - | Norrkoping |
| 2017-10-01 | Hammarby | - | Norrkoping |
| 2017-10-16 | Norrkoping | - | Malmo FF |
| 2017-10-22 | Sundsvall | - | Norrkoping |
| 2017-10-30 | Norrkoping | - | Örebro |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.15 | 3.30 | 3.40 |
| Olasılık | 37% | 14% | 49% |
| 2 @ 3.40 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.33 | 1.73 |
| Olasılık | 42% | 58% |
| X2 @ 1.73 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.25 | 3.75 | |
| Olasılık | 71% | 29% | |
| Üst 1.5 @ 1.25 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.80 | 2.00 | |
| Olasılık | 53% | 47% | |
| Üst 2.5 @ 1.80 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.00 | 1.36 | |
| Olasılık | 26% | 74% | |
| Alt 3.5 @ 1.36 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.62 | 2.20 | |
| Olasılık | 46% | 54% | |
| Hay @ 2.20 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-15 16:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!