Division 1 - Norra - İsveç
Perşembe, 14.05.2026
15:00
Karlstad Fotboll
IFK Stocksund
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Karlstad |
| Deplasman: |
Stocksund |
| Mesafe: |
258.3 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.37 |
4.65 |
5.60 |
1 |
|
|
|
1.09 |
2.61 |
| 86% |
9% |
5% |
1.37 |
|
|
|
94% |
6% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.08 |
6.32 |
|
|
|
1.31 |
3.05 |
|
|
|
1.82 |
1.83 |
| 77% |
23% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
39% |
61% |
Son 6 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-08-16 |
IFK Stocksund
|
1 - 4 |
Karlstad Fotboll
|
|
2025-05-11 |
Karlstad Fotboll
|
4 - 1 |
IFK Stocksund
|
|
2024-09-28 |
IFK Stocksund
|
4 - 1 |
Karlstad Fotboll
|
|
2024-05-18 |
Karlstad Fotboll
|
2 - 1 |
IFK Stocksund
|
|
2023-11-12 |
Karlstad Fotboll
|
2 - 0 |
IFK Stocksund
|
|
2023-04-01 |
IFK Stocksund
|
0 - 3 |
Karlstad Fotboll
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
0 |
1 |
|
6 |
5 |
3 |
| 83% |
0% |
17% |
|
100% |
83% |
50% |
Karlstad Fotboll son 12 maçlar
|
2026-05-09 |
Karlbergs BK
|
0 - 0 |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-05-02 |
Karlstad Fotboll
|
0 - 2 |
Hammarby TFF
|
|
2026-04-26 |
AFC Eskilstuna
|
0 - 2 |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-04-18 |
Karlstad Fotboll
|
2 - 1 |
Jarfalla
|
|
2026-04-12 |
Stockholm Inter.
|
0 - 1 |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-04-06 |
Karlstad Fotboll
|
2 - 1 |
Pitea IF
|
|
2026-03-21 |
Karlstad Fotboll
|
1 - 3 |
Skövde
|
|
2026-03-13 |
AFC Eskilstuna
|
2 - 1 |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-03-08 |
Varbergs
|
2 - 0 |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-03-01 |
Karlstad Fotboll
|
0 - 4 |
Malmo FF
|
|
2026-02-22 |
Karlstad Fotboll
|
0 - 1 |
Halmstad
|
|
2025-11-09 |
Karlstad Fotboll
|
1 - 2 |
Hammarby TFF
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
9 |
6 |
2 |
| 33% |
8% |
58% |
|
75% |
50% |
17% |
IFK Stocksund son 12 maçlar
|
2026-05-09 |
IFK Stocksund
|
1 - 6 |
Stockholm Inter.
|
|
2026-05-01 |
IFK Stocksund
|
2 - 2 |
Vasalunds
|
|
2026-04-25 |
FBK Karlstad
|
1 - 0 |
IFK Stocksund
|
|
2026-04-20 |
IFK Stocksund
|
4 - 4 |
AFC Eskilstuna
|
|
2026-04-11 |
IFK Stocksund
|
2 - 4 |
Hammarby TFF
|
|
2026-04-04 |
Enkopings SK
|
3 - 2 |
IFK Stocksund
|
|
2026-03-28 |
IFK Stocksund
|
2 - 1 |
Vasalunds
|
|
2026-03-22 |
IFK Stocksund
|
1 - 2 |
Pitea IF
|
|
2026-03-14 |
IFK Stocksund
|
0 - 2 |
Sollentuna
|
|
2026-03-07 |
Assyriska FF
|
2 - 1 |
IFK Stocksund
|
|
2026-02-22 |
Nordic United
|
7 - 1 |
IFK Stocksund
|
|
2026-02-15 |
Vasalunds
|
2 - 1 |
IFK Stocksund
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
9 |
|
11 |
10 |
6 |
| 8% |
17% |
75% |
|
92% |
83% |
50% |
Puan Durumu Division 1 - Norra
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
FBK Karlstad |
6 |
5 |
0 |
1 |
11 |
4 |
+7 |
15 |
| 2 |
Arlanda |
6 |
4 |
2 |
0 |
13 |
4 |
+9 |
14 |
| 3 |
Hammarby TFF |
6 |
4 |
1 |
1 |
17 |
7 |
+10 |
13 |
| 4 |
Karlstad Fotboll |
6 |
4 |
1 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
13 |
| 5 |
Enkopings SK |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
14 |
-2 |
12 |
| 6 |
Stockholm Inter. |
6 |
3 |
2 |
1 |
12 |
4 |
+8 |
11 |
| 7 |
Karlbergs BK |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
10 |
0 |
10 |
| 8 |
Sollentuna |
6 |
2 |
3 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
9 |
| 9 |
Gefle |
6 |
2 |
1 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
7 |
| 10 |
Umeå |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
11 |
-4 |
7 |
| 11 |
Vasalunds |
6 |
1 |
2 |
3 |
10 |
12 |
-2 |
5 |
| 12 |
Jarfalla |
6 |
1 |
2 |
3 |
6 |
9 |
-3 |
5 |
| 13 |
Assyriska FF |
6 |
1 |
2 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
5 |
| 14 |
Pitea IF |
6 |
1 |
0 |
5 |
5 |
12 |
-7 |
3 |
| 15 |
AFC Eskilstuna |
6 |
0 |
2 |
4 |
9 |
15 |
-6 |
2 |
| 16 |
IFK Stocksund |
6 |
0 |
2 |
4 |
11 |
20 |
-9 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Karlstad Fotboll |
|
| IFK Stocksund |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Karlstad Fotboll |
IFK Stocksund |
| 1 |
FBK Karlstad |
|
1 - 0 |
| 2 |
Arlanda |
|
|
| 3 |
Hammarby TFF |
0 - 2 |
|
| 4 |
Karlstad Fotboll |
- |
|
| 5 |
Enkopings SK |
|
3 - 2 |
| 6 |
Stockholm Inter. |
|
|
| 7 |
Karlbergs BK |
|
|
| 8 |
Sollentuna |
|
|
| 9 |
Gefle |
|
|
| 10 |
Umeå |
|
|
| 11 |
Vasalunds |
|
|
| 12 |
Jarfalla |
2 - 1 |
|
| 13 |
Assyriska FF |
|
|
| 14 |
Pitea IF |
2 - 1 |
|
| 15 |
AFC Eskilstuna |
|
|
| 16 |
IFK Stocksund |
|
- |
Takım istatistikleri
| |
Karlstad Fotboll |
IFK Stocksund |
| Galibiyet |
4 |
0 |
| Beraberlik |
1 |
2 |
| Mağlubiyet |
1 |
4 |
| Attığı gol |
7 |
11 |
| Yediği gol |
4 |
20 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.17 |
1.83 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.67 |
3.33 |
| Oyun attığı gol |
67% |
83% |
| Oyun yediği gol |
50% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
33% |
83% |
| Üst 1.5 |
67% |
83% |
| Üst 2.5 |
33% |
83% |
| Üst 3.5 |
0% |
83% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
2 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
1 |
2 |
| Attığı gol |
4 |
2 |
| Yediği gol |
4 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.33 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.33 |
2.00 |
| Oyun attığı gol |
67% |
50% |
| Oyun yediği gol |
100% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
50% |
| Üst 1.5 |
100% |
50% |
| Üst 2.5 |
67% |
50% |
| Üst 3.5 |
0% |
50% |
Genel i̇statistikler Division 1 - Norra
| Oyun (48) |
| Ev sahibi galibiyet |
35% |
| Beraberlik |
23% |
| Deplasman galibiyet |
42% |
| Oynadığı maç |
20% |
| Goller (156) |
| Maç başına gol |
3.25 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.48 |
| Maç başına deplasman gol |
1.77 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
77% |
| Deplasman takımı gol attı |
83% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
| Üst 1.5 |
81% |
| Üst 2.5 |
65% |
| Üst 3.5 |
35% |
Karlstad Fotboll sonraki 6 maçlar
|
2026-05-17 |
Karlstad Fotboll
|
- |
Vasalunds
|
|
2026-05-24 |
Umeå
|
- |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-05-30 |
Karlstad Fotboll
|
- |
Sollentuna
|
|
2026-06-05 |
FBK Karlstad
|
- |
Karlstad Fotboll
|
|
2026-06-13 |
Karlstad Fotboll
|
- |
Gefle
|
|
2026-06-21 |
Assyriska FF
|
- |
Karlstad Fotboll
|
IFK Stocksund sonraki 6 maçlar
|
2026-05-17 |
IFK Stocksund
|
- |
Pitea IF
|
|
2026-05-23 |
IFK Stocksund
|
- |
Assyriska FF
|
|
2026-05-31 |
Umeå
|
- |
IFK Stocksund
|
|
2026-06-08 |
Jarfalla
|
- |
IFK Stocksund
|
|
2026-06-13 |
IFK Stocksund
|
- |
Sollentuna
|
|
2026-06-18 |
Arlanda
|
- |
IFK Stocksund
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.37 |
4.65 |
5.60 |
| Olasılık |
86% |
9% |
5% |
|
1 @ 1.37 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.09 |
2.61 |
| Olasılık |
94% |
6% |
|
1X @ 1.09 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.08 |
6.32 |
| Olasılık |
|
77% |
23% |
|
Üst 1.5 @ 1.08 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.31 |
3.05 |
| Olasılık |
|
60% |
40% |
|
Üst 2.5 @ 1.31 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.82 |
1.83 |
| Olasılık |
|
39% |
61% |
|
Alt 3.5 @ 1.83 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.47 |
2.44 |
| Olasılık |
|
61% |
39% |
|
Evt @ 1.47 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-12 04:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!