2. Liga - Slovakya
Cumartesi, 02.09.2017
16:00
16:00

Komarno

Bardejov
3 - 3
(0 - 0, 3 - 3)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Komarno |
| Deplasman: | Bardejov |
| Mesafe: | 287.2 km |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 16:00 (17:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.50 | 4.80 | 1.29 | 2 | 3.50 | 1.07 | |||
| 17% | 20% | 62% | 1.29 | 21% | 79% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 4.50 | 1.55 | 2.38 | 2.39 | 1.51 | ||||||
| 77% | 23% | 69% | 31% | 51% | 49% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Komarno son 5 maçlar
| 2017-08-25 | Lok. Kosice | 4 - 1 | Komarno |
| 2017-08-19 | Komarno | 1 - 6 | Sered |
| 2017-08-13 | Zilina B | 8 - 1 | Komarno |
| 2017-08-05 | Komarno | 2 - 1 | Samorin |
| 2017-07-29 | Skalica | 3 - 1 | Komarno |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 0 | 4 | 5 | 5 | 4 | |
| 20% | 0% | 80% | 100% | 100% | 80% |
Bardejov son 12 maçlar
| 2017-08-25 | Bardejov | 2 - 1 | Trebisov |
| 2017-08-19 | Inter Bratislava | 5 - 0 | Bardejov |
| 2017-08-12 | Bardejov | 1 - 0 | Poprad |
| 2017-08-05 | Zvolen | 0 - 0 | Bardejov |
| 2017-07-29 | Bardejov | 4 - 0 | Spisska Nova Ves |
| 2017-05-31 | Bardejov | 0 - 1 | Nitra |
| 2017-05-28 | Pohronie | 5 - 3 | Bardejov |
| 2017-05-24 | Bardejov | 1 - 2 | Skalica |
| 2017-05-21 | Sered | 3 - 3 | Bardejov |
| 2017-05-14 | Samorin | 3 - 1 | Bardejov |
| 2017-05-10 | Bardejov | 2 - 0 | Zilina B |
| 2017-05-06 | Nitra | 2 - 0 | Bardejov |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 58% | 42% |
Puan Durumu 2. Liga
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Skalica | 6 | +6 | 15 |
| 2 | Zilina B | 5 | +12 | 12 |
| 3 | Lok. Kosice | 5 | +5 | 12 |
| 4 | L. Mikulas | 5 | +10 | 11 |
| 5 | Bardejov | 5 | +1 | 10 |
| 6 | Sered | 6 | +9 | 9 |
| 7 | Poprad | 5 | +3 | 8 |
| 8 | Inter Bratislava | 5 | +1 | 6 |
| 9 | AFC Nove Mesto | 5 | -7 | 6 |
| 10 | Pohronie | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Spisska Nova Ves | 5 | -4 | 5 |
| 12 | Zvolen | 5 | -7 | 5 |
| 13 | Podbrezova B | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Samorin | 5 | -4 | 3 |
| 15 | Trebisov | 5 | -4 | 3 |
| 16 | Komarno | 5 | -16 | 3 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Komarno | |
| Bardejov | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Komarno | Bardejov |
|---|---|---|---|
| 1 | Skalica | ||
| 2 | Zilina B | ||
| 3 | Lok. Kosice | ||
| 4 | L. Mikulas | ||
| 5 | Bardejov | - | |
| 6 | Sered | 1 - 6 | |
| 7 | Poprad | ||
| 8 | Inter Bratislava | 5 - 0 | |
| 9 | AFC Nove Mesto | ||
| 10 | Pohronie | ||
| 11 | Spisska Nova Ves | ||
| 12 | Zvolen | 0 - 0 | |
| 13 | Podbrezova B | ||
| 14 | Samorin | 2 - 1 | |
| 15 | Trebisov | ||
| 16 | Komarno | - |
Lig sıralaması
| Komarno | Bardejov | |
| Pozisyon | 16 | 5 |
| Puan | 3 | 10 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 14 | 11 |
| Puan | 3 | 1 |
Lig form
| Komarno | Bardejov | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
0 4 |
3
1 1 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
0 1 |
0
1 1 |
Lig Golleri
| Komarno | Bardejov | |
|
Attığı gol Yediği gol |
6
22 |
7
6 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
3
7 |
0
5 |
Genel i̇statistikler 2. Liga
| Oyun (41) | |
| Ev sahibi galibiyet | 66% |
| Beraberlik | 15% |
| Deplasman galibiyet | 20% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (122) | |
| Maç başına gol | 2.98 |
| Maç başına ev sahibi gol | 2.07 |
| Maç başına deplasman gol | 0.90 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 83% |
| Deplasman takımı gol attı | 51% |
| Karşılıklı Gol Var | 41% |
| Üst 1.5 | 73% |
| Üst 2.5 | 49% |
| Üst 3.5 | 34% |
Komarno sonraki 6 maçlar
| 2017-09-09 | L. Mikulas | - | Komarno |
| 2017-09-16 | Komarno | - | Pohronie |
| 2017-09-23 | Spisska Nova Ves | - | Komarno |
| 2017-09-30 | Komarno | - | Zvolen |
| 2017-10-07 | Komarno | - | Poprad |
| 2017-10-14 | Komarno | - | Inter Bratislava |
Bardejov sonraki 6 maçlar
| 2017-09-09 | Bardejov | - | AFC Nove Mesto |
| 2017-09-16 | Skalica | - | Bardejov |
| 2017-09-23 | Bardejov | - | Samorin |
| 2017-10-01 | Zilina B | - | Bardejov |
| 2017-10-07 | Bardejov | - | Sered |
| 2017-10-13 | Lok. Kosice | - | Bardejov |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 7.50 | 4.80 | 1.29 |
| Olasılık | 17% | 20% | 62% |
| 2 @ 1.29 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 3.50 | 1.07 |
| Olasılık | 21% | 79% |
| X2 @ 1.07 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.17 | 4.50 | |
| Olasılık | 77% | 23% | |
| Üst 1.5 @ 1.17 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.55 | 2.38 | |
| Olasılık | 69% | 31% | |
| Üst 2.5 @ 1.55 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.39 | 1.51 | |
| Olasılık | 51% | 49% | |
| Üst 3.5 @ 2.39 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.88 | 1.82 | |
| Olasılık | 53% | 47% | |
| Evt @ 1.88 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-02 12:01. Şu anda değişiklikler mümkündür!