Premiership - Kuzey Irlanda
Cumartesi, 07.11.2026
18:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Belfast |
| Deplasman: |
Coleraine |
| Mesafe: |
77.1 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Windsor Park
|
| Kapasite: |
18 500 |
| Boyutlar: |
101 x 69 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
18:00 (18:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.64 |
3.27 |
2.33 |
12 |
|
|
|
1.51 |
1.40 |
| 43% |
11% |
46% |
1.27 |
|
|
|
48% |
52% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.51 |
|
|
|
1.81 |
1.87 |
|
|
|
3.03 |
1.32 |
| 76% |
24% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
30% |
70% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-09-25 |
Coleraine
|
1 - 3 |
Linfield
|
|
2026-04-18 |
Linfield
|
0 - 3 |
Coleraine
|
|
2025-12-30 |
Coleraine
|
3 - 1 |
Linfield
|
|
2025-11-08 |
Linfield
|
1 - 1 |
Coleraine
|
|
2025-10-28 |
Coleraine
|
2 - 2 |
Linfield
|
|
2025-04-26 |
Coleraine
|
1 - 0 |
Linfield
|
|
2025-02-22 |
Linfield
|
0 - 2 |
Coleraine
|
|
2024-12-14 |
Linfield
|
3 - 0 |
Coleraine
|
|
2024-09-28 |
Coleraine
|
0 - 3 |
Linfield
|
|
2024-04-16 |
Linfield
|
2 - 2 |
Coleraine
|
|
2024-02-16 |
Coleraine
|
3 - 0 |
Linfield
|
|
2023-12-22 |
Linfield
|
2 - 1 |
Coleraine
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
11 |
9 |
4 |
| 33% |
25% |
42% |
|
92% |
75% |
33% |
Linfield son 12 maçlar
|
2026-10-31 |
Linfield
|
1 - 1 |
Dungannon
|
|
2026-10-23 |
Portadown
|
1 - 2 |
Linfield
|
|
2026-10-20 |
Larne
|
1 - 2 |
Linfield
|
|
2026-10-17 |
C. Rangers
|
2 - 2 |
Linfield
|
|
2026-10-10 |
Linfield
|
2 - 0 |
Bangor
|
|
2026-09-25 |
Coleraine
|
1 - 3 |
Linfield
|
|
2026-09-19 |
Linfield
|
1 - 0 |
Crusaders
|
|
2026-09-15 |
Portadown
|
1 - 1 |
Linfield
|
|
2026-09-12 |
Dungannon
|
0 - 1 |
Linfield
|
|
2026-09-05 |
Linfield
|
1 - 0 |
C. Rangers
|
|
2026-08-29 |
Limavady Utd
|
0 - 2 |
Linfield
|
|
2026-08-21 |
Linfield
|
1 - 0 |
Cliftonville
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
3 |
0 |
|
8 |
4 |
2 |
| 75% |
25% |
0% |
|
67% |
33% |
17% |
Coleraine son 12 maçlar
|
2026-10-30 |
Coleraine
|
1 - 1 |
Glentoran
|
|
2026-10-24 |
Crusaders
|
0 - 5 |
Coleraine
|
|
2026-10-16 |
Larne
|
2 - 3 |
Coleraine
|
|
2026-10-10 |
Coleraine
|
1 - 0 |
Cliftonville
|
|
2026-10-04 |
Bangor
|
2 - 3 |
Coleraine
|
|
2026-09-25 |
Coleraine
|
1 - 3 |
Linfield
|
|
2026-09-19 |
Coleraine
|
1 - 0 |
Limavady Utd
|
|
2026-09-15 |
Glentoran
|
1 - 2 |
Coleraine
|
|
2026-09-11 |
Coleraine
|
3 - 2 |
Ballymena
|
|
2026-09-05 |
Coleraine
|
4 - 1 |
Crusaders
|
|
2026-08-28 |
Portadown
|
0 - 3 |
Coleraine
|
|
2026-08-22 |
C. Rangers
|
0 - 2 |
Coleraine
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 10 |
1 |
1 |
|
10 |
8 |
6 |
| 83% |
8% |
8% |
|
83% |
67% |
50% |
Puan Durumu Premiership
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Coleraine |
14 |
11 |
2 |
1 |
32 |
13 |
+19 |
35 |
| 2 |
Linfield |
14 |
10 |
3 |
1 |
21 |
11 |
+10 |
33 |
| 3 |
Larne |
12 |
8 |
2 |
2 |
22 |
10 |
+12 |
26 |
| 4 |
Glentoran |
13 |
6 |
3 |
4 |
17 |
11 |
+6 |
21 |
| 5 |
Cliftonville |
14 |
6 |
0 |
8 |
23 |
17 |
+6 |
18 |
| 6 |
C. Rangers |
14 |
5 |
3 |
6 |
23 |
27 |
-4 |
18 |
| 7 |
Crusaders |
14 |
6 |
0 |
8 |
20 |
29 |
-9 |
18 |
| 8 |
Ballymena |
12 |
4 |
3 |
5 |
17 |
16 |
+1 |
15 |
| 9 |
Dungannon |
13 |
4 |
3 |
6 |
13 |
18 |
-5 |
15 |
| 10 |
Limavady Utd |
14 |
4 |
2 |
8 |
14 |
23 |
-9 |
14 |
| 11 |
Bangor |
14 |
2 |
3 |
9 |
12 |
26 |
-14 |
9 |
| 12 |
Portadown |
14 |
2 |
2 |
10 |
11 |
24 |
-13 |
8 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Linfield |
|
| Coleraine |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Linfield |
Coleraine |
| 1 |
Coleraine |
|
- |
| 2 |
Linfield |
- |
|
| 3 |
Larne |
|
2 - 3 |
| 4 |
Glentoran |
2 - 1 |
1 - 2 |
| 5 |
Cliftonville |
1 - 0 |
|
| 6 |
C. Rangers |
1 - 0 |
0 - 2 |
| 7 |
Crusaders |
1 - 0 |
0 - 5 |
| 8 |
Ballymena |
0 - 3 |
|
| 9 |
Dungannon |
1 - 1 |
1 - 3 |
| 10 |
Limavady Utd |
|
|
| 11 |
Bangor |
2 - 0 |
2 - 3 |
| 12 |
Portadown |
|
0 - 3 |
Takım istatistikleri
| |
Linfield |
Coleraine |
| Galibiyet |
10 |
11 |
| Beraberlik |
3 |
2 |
| Mağlubiyet |
1 |
1 |
| Attığı gol |
21 |
32 |
| Yediği gol |
11 |
13 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.50 |
2.29 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.79 |
0.93 |
| Oyun attığı gol |
93% |
93% |
| Oyun yediği gol |
57% |
57% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
57% |
| Üst 1.5 |
71% |
79% |
| Üst 2.5 |
43% |
64% |
| Üst 3.5 |
14% |
50% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
5 |
7 |
| Beraberlik |
1 |
0 |
| Mağlubiyet |
1 |
0 |
| Attığı gol |
8 |
21 |
| Yediği gol |
5 |
6 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.14 |
3.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.71 |
0.86 |
| Oyun attığı gol |
86% |
100% |
| Oyun yediği gol |
43% |
57% |
| Karşılıklı Gol Var |
29% |
57% |
| Üst 1.5 |
57% |
100% |
| Üst 2.5 |
29% |
86% |
| Üst 3.5 |
0% |
57% |
Genel i̇statistikler Premiership
| Oyun (81) |
| Ev sahibi galibiyet |
42% |
| Beraberlik |
16% |
| Deplasman galibiyet |
42% |
| Oynadığı maç |
41% |
| Goller (225) |
| Maç başına gol |
2.78 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.35 |
| Maç başına deplasman gol |
1.43 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
77% |
| Deplasman takımı gol attı |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
53% |
| Üst 1.5 |
79% |
| Üst 2.5 |
53% |
| Üst 3.5 |
28% |
Linfield sonraki 6 maçlar
|
2026-11-13 |
Ballymena
|
- |
Linfield
|
|
2026-11-21 |
Linfield
|
- |
Limavady Utd
|
|
2026-11-28 |
Crusaders
|
- |
Linfield
|
|
2026-12-05 |
Linfield
|
- |
Larne
|
|
2026-12-12 |
Bangor
|
- |
Linfield
|
|
2026-12-19 |
Linfield
|
- |
Cliftonville
|
Coleraine sonraki 6 maçlar
|
2026-11-13 |
Coleraine
|
- |
Portadown
|
|
2026-11-21 |
C. Rangers
|
- |
Coleraine
|
|
2026-11-28 |
Coleraine
|
- |
Dungannon
|
|
2026-12-05 |
Limavady Utd
|
- |
Coleraine
|
|
2026-12-12 |
Cliftonville
|
- |
Coleraine
|
|
2026-12-19 |
Coleraine
|
- |
Bangor
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.64 |
3.27 |
2.33 |
| Olasılık |
43% |
11% |
46% |
|
12 @ 1.27 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.51 |
1.40 |
| Olasılık |
48% |
52% |
|
X2 @ 1.40 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.25 |
3.51 |
| Olasılık |
|
76% |
24% |
|
Üst 1.5 @ 1.25 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.81 |
1.87 |
| Olasılık |
|
53% |
47% |
|
Üst 2.5 @ 1.81 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.03 |
1.32 |
| Olasılık |
|
30% |
70% |
|
Alt 3.5 @ 1.32 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.65 |
2.09 |
| Olasılık |
|
53% |
47% |
|
Evt @ 1.65 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-11-04 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!