Premier League - İngiltere
Cumartesi, 17.10.2026
15:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Manchester |
| Deplasman: |
Ipswich |
| Mesafe: |
277.6 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Manchester Şehir Stadyumu
|
| Kapasite: |
48 000 (45 500) |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Antrenör |
| Ev sahibi: |
Enzo Maresca (Ita) |
| Deplasman: |
Gary O'Neil (Ing) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (15:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.18 |
6.50 |
13.00 |
1 |
|
|
|
1.04 |
4.50 |
| 66% |
5% |
29% |
1.18 |
|
|
|
69% |
31% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
6.50 |
|
|
|
1.36 |
3.20 |
|
|
|
1.91 |
1.91 |
| 75% |
25% |
|
|
|
63% |
37% |
|
|
|
34% |
66% |
Son 4 doğrudan karşılaşmaları
|
2025-01-19 |
Ipswich
|
0 - 6 |
Manchester City
|
|
2024-08-24 |
Manchester City
|
4 - 1 |
Ipswich
|
|
2002-01-27 |
Ipswich
|
1 - 4 |
Manchester City
|
|
2001-05-06 |
Ipswich
|
2 - 1 |
Manchester City
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
0 |
1 |
|
4 |
4 |
3 |
| 75% |
0% |
25% |
|
100% |
100% |
75% |
Manchester City son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Liverpool
|
0 - 3 |
Manchester City
|
|
2026-09-20 |
Manchester City
|
5 - 3 |
Sunderland
|
|
2026-09-17 |
Manchester City
|
5 - 0 |
Norwich
|
|
2026-09-13 |
Manchester Utd
|
0 - 1 |
Manchester City
|
|
2026-09-08 |
FC Porto
|
0 - 2 |
Manchester City
|
|
2026-09-05 |
Manchester City
|
1 - 0 |
Coventry
|
|
2026-08-28 |
Crystal Palace
|
1 - 4 |
Manchester City
|
|
2026-08-23 |
Manchester City
|
2 - 1 |
Bournemouth
|
|
2026-08-16 |
Arsenal
|
3 - 0 |
Manchester City
|
|
2026-08-09 |
Manchester City
|
3 - 1 |
Atl. Madrid
|
|
2026-08-01 |
Manchester City
|
1 - 1 |
Inter
|
|
2026-05-24 |
Manchester City
|
1 - 2 |
Aston Villa
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
10 |
8 |
4 |
| 75% |
8% |
17% |
|
83% |
67% |
33% |
Ipswich son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Ipswich
|
2 - 1 |
Fulham
|
|
2026-09-19 |
Everton
|
1 - 0 |
Ipswich
|
|
2026-09-15 |
Ipswich
|
2 - 4 |
Arsenal
|
|
2026-09-12 |
Crystal Palace
|
2 - 3 |
Ipswich
|
|
2026-09-04 |
Ipswich
|
0 - 2 |
Liverpool
|
|
2026-08-30 |
Manchester Utd
|
5 - 2 |
Ipswich
|
|
2026-08-25 |
Ipswich
|
3 - 1 |
Leicester
|
|
2026-08-22 |
Ipswich
|
2 - 1 |
Sunderland
|
|
2026-08-15 |
Union Berlin
|
2 - 4 |
Ipswich
|
|
2026-08-08 |
Ipswich
|
3 - 0 |
Vallecano
|
|
2026-08-04 |
Ipswich
|
1 - 0 |
Le Havre
|
|
2026-08-01 |
Wycombe
|
1 - 2 |
Ipswich
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
0 |
4 |
|
10 |
9 |
5 |
| 67% |
0% |
33% |
|
83% |
75% |
42% |
Puan Durumu Premier League
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Manchester City |
6 |
6 |
0 |
0 |
16 |
5 |
+11 |
18 |
| 2 |
Arsenal |
6 |
5 |
0 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
15 |
| 3 |
Brighton |
6 |
4 |
1 |
1 |
18 |
5 |
+13 |
13 |
| 4 |
Brentford |
6 |
2 |
4 |
0 |
12 |
6 |
+6 |
10 |
| 5 |
Everton |
6 |
2 |
4 |
0 |
8 |
5 |
+3 |
10 |
| 6 |
Chelsea |
6 |
3 |
1 |
2 |
15 |
13 |
+2 |
10 |
| 7 |
Leeds |
6 |
2 |
3 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
9 |
| 8 |
Hull |
6 |
2 |
3 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 9 |
Liverpool |
6 |
2 |
3 |
1 |
7 |
7 |
0 |
9 |
| 10 |
Ipswich |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
12 |
-3 |
9 |
| 11 |
Newcastle |
6 |
2 |
2 |
2 |
10 |
13 |
-3 |
8 |
| 12 |
Crystal Palace |
6 |
2 |
1 |
3 |
9 |
12 |
-3 |
7 |
| 13 |
Manchester Utd |
6 |
1 |
3 |
2 |
9 |
9 |
0 |
6 |
| 14 |
Coventry |
6 |
2 |
0 |
4 |
5 |
11 |
-6 |
6 |
| 15 |
Nottingham |
6 |
1 |
2 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
5 |
| 16 |
Aston Villa |
6 |
1 |
2 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
5 |
| 17 |
Sunderland |
6 |
1 |
1 |
4 |
6 |
12 |
-6 |
4 |
| 18 |
Bournemouth |
6 |
0 |
3 |
3 |
7 |
13 |
-6 |
3 |
| 19 |
Tottenham |
6 |
0 |
3 |
3 |
3 |
9 |
-6 |
3 |
| 20 |
Fulham |
6 |
0 |
2 |
4 |
6 |
10 |
-4 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Manchester City |
|
| Ipswich |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Manchester City |
Ipswich |
| 1 |
Manchester City |
- |
|
| 2 |
Arsenal |
|
|
| 3 |
Brighton |
|
|
| 4 |
Brentford |
|
|
| 5 |
Everton |
|
1 - 0 |
| 6 |
Chelsea |
|
|
| 7 |
Leeds |
|
|
| 8 |
Hull |
|
|
| 9 |
Liverpool |
|
|
| 10 |
Ipswich |
|
- |
| 11 |
Newcastle |
|
|
| 12 |
Crystal Palace |
|
2 - 3 |
| 13 |
Manchester Utd |
|
5 - 2 |
| 14 |
Coventry |
1 - 0 |
|
| 15 |
Nottingham |
|
|
| 16 |
Aston Villa |
|
|
| 17 |
Sunderland |
5 - 3 |
|
| 18 |
Bournemouth |
2 - 1 |
|
| 19 |
Tottenham |
|
|
| 20 |
Fulham |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Manchester City |
Ipswich |
| Galibiyet |
6 |
3 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
3 |
| Attığı gol |
16 |
9 |
| Yediği gol |
5 |
12 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.67 |
1.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.83 |
2.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
67% |
| Oyun yediği gol |
50% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
67% |
| Üst 1.5 |
67% |
83% |
| Üst 2.5 |
67% |
67% |
| Üst 3.5 |
33% |
33% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
1 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
2 |
| Attığı gol |
8 |
5 |
| Yediği gol |
4 |
8 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.67 |
1.67 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.33 |
2.67 |
| Oyun attığı gol |
100% |
67% |
| Oyun yediği gol |
67% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
67% |
67% |
| Üst 1.5 |
67% |
67% |
| Üst 2.5 |
67% |
67% |
| Üst 3.5 |
33% |
67% |
Genel i̇statistikler Premier League
| Oyun (60) |
| Ev sahibi galibiyet |
38% |
| Beraberlik |
32% |
| Deplasman galibiyet |
30% |
| Oynadığı maç |
16% |
| Goller (177) |
| Maç başına gol |
2.95 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.62 |
| Maç başına deplasman gol |
1.33 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
72% |
| Deplasman takımı gol attı |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
55% |
| Üst 1.5 |
77% |
| Üst 2.5 |
57% |
| Üst 3.5 |
37% |
Manchester City sonraki 6 maçlar
|
2026-10-20 |
Manchester City
|
- |
AEK
|
|
2026-10-24 |
Aston Villa
|
- |
Manchester City
|
|
2026-10-31 |
Manchester City
|
- |
Brighton
|
|
2026-11-04 |
RB Leipzig
|
- |
Manchester City
|
|
2026-11-07 |
Nottingham
|
- |
Manchester City
|
|
2026-11-21 |
Manchester City
|
- |
Fulham
|
Ipswich sonraki 6 maçlar
|
2026-10-23 |
Ipswich
|
- |
Nottingham
|
|
2026-10-31 |
Hull
|
- |
Ipswich
|
|
2026-11-07 |
Ipswich
|
- |
Bournemouth
|
|
2026-11-21 |
Tottenham
|
- |
Ipswich
|
|
2026-11-28 |
Ipswich
|
- |
Aston Villa
|
|
2026-12-02 |
Coventry
|
- |
Ipswich
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.18 |
6.50 |
13.00 |
| Olasılık |
66% |
5% |
29% |
|
1 @ 1.18 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.04 |
4.50 |
| Olasılık |
69% |
31% |
|
1X @ 1.04 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.11 |
6.50 |
| Olasılık |
|
75% |
25% |
|
Üst 1.5 @ 1.11 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.36 |
3.20 |
| Olasılık |
|
63% |
37% |
|
Üst 2.5 @ 1.36 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.91 |
1.91 |
| Olasılık |
|
34% |
66% |
|
Alt 3.5 @ 1.91 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.80 |
1.95 |
| Olasılık |
|
57% |
43% |
|
Evt @ 1.80 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-14 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!