Pro League - Belçika
Pazar, 10.09.2017
19:00
19:00

KV Mechelen

Oostende
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Mechelen |
| Deplasman: | Ostende |
| Mesafe: | 111.5 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Achter de Kazerne |
| Kapasite: | 13 123 |
| Boyutlar: | 105 x 68 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 19:00 (20:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.38 | 3.20 | 3.10 | 1 | 1.38 | 1.60 | |||
| 69% | 30% | 1% | 2.38 | 99% | 1% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.50 | 1.65 | 2.20 | 2.50 | 1.50 | ||||||
| 70% | 30% | 52% | 48% | 25% | 75% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-02-04 | Oostende | 2 - 0 | KV Mechelen |
| 2016-10-16 | KV Mechelen | 2 - 3 | Oostende |
| 2015-11-22 | KV Mechelen | 2 - 1 | Oostende |
| 2015-07-25 | Oostende | 3 - 1 | KV Mechelen |
| 2014-11-29 | KV Mechelen | 0 - 0 | Oostende |
| 2014-08-16 | Oostende | 2 - 0 | KV Mechelen |
| 2014-02-15 | KV Mechelen | 1 - 1 | Oostende |
| 2013-10-19 | Oostende | 0 - 3 | KV Mechelen |
| 2011-09-21 | Oostende | 0 - 3 | KV Mechelen |
| 2007-04-01 | Oostende | 1 - 1 | KV Mechelen |
| 2006-10-29 | KV Mechelen | 2 - 2 | Oostende |
| 2006-02-12 | Oostende | 2 - 1 | KV Mechelen |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 7 | 3 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 58% | 25% |
KV Mechelen son 12 maçlar
| 2017-09-01 | KV Mechelen | 1 - 1 | Alkmaar |
| 2017-08-26 | Genk | 1 - 0 | KV Mechelen |
| 2017-08-19 | KV Mechelen | 1 - 2 | Antwerp |
| 2017-08-12 | KV Mechelen | 1 - 1 | Gent |
| 2017-08-05 | Beveren | 2 - 2 | KV Mechelen |
| 2017-07-30 | KV Mechelen | 1 - 1 | St. Liege |
| 2017-07-22 | KV Mechelen | 1 - 0 | St. Gilloise |
| 2017-07-21 | KV Mechelen | 3 - 1 | Mouscron |
| 2017-07-16 | Westerlo | 0 - 6 | KV Mechelen |
| 2017-07-08 | KV Mechelen | 0 - 6 | Olympiakos |
| 2017-07-04 | Leuven | 4 - 2 | KV Mechelen |
| 2017-05-19 | St. Truiden | 7 - 0 | KV Mechelen |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 7 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 58% | 50% |
Oostende son 12 maçlar
| 2017-08-27 | Oostende | 3 - 4 | Antwerp |
| 2017-08-19 | Eupen | 2 - 1 | Oostende |
| 2017-08-12 | Oostende | 0 - 3 | Beveren |
| 2017-08-06 | Anderlecht | 1 - 0 | Oostende |
| 2017-08-03 | Oostende | 0 - 0 | Marsilya |
| 2017-07-30 | Oostende | 0 - 1 | Mouscron |
| 2017-07-27 | Marsilya | 4 - 2 | Oostende |
| 2017-07-22 | Oostende | 0 - 0 | Lille |
| 2017-07-15 | Oostende | 1 - 3 | Leuven |
| 2017-07-14 | Oostende | 1 - 1 | KSV Roeselare |
| 2017-07-08 | Vitesse | 1 - 1 | Oostende |
| 2017-07-07 | FCSB | 0 - 2 | Oostende |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 8 | 5 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 67% | 42% | 25% |
Puan Durumu Pro League
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 6 | +11 | 15 |
| 2 | Charleroi | 5 | +8 | 15 |
| 3 | Mouscron | 6 | +2 | 13 |
| 4 | St. Truiden | 6 | +2 | 13 |
| 5 | Antwerp | 6 | +1 | 11 |
| 6 | Waregem | 6 | +9 | 10 |
| 7 | Beveren | 6 | +5 | 8 |
| 8 | Kortrijk | 6 | 0 | 8 |
| 9 | Anderlecht | 6 | -1 | 8 |
| 10 | Genk | 5 | +1 | 7 |
| 11 | Lokeren | 6 | -4 | 6 |
| 12 | St. Liege | 5 | -8 | 4 |
| 13 | KV Mechelen | 5 | -2 | 3 |
| 14 | Eupen | 6 | -14 | 3 |
| 15 | Gent | 5 | -3 | 2 |
| 16 | Oostende | 5 | -7 | 0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| KV Mechelen | |
| Oostende | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | KV Mechelen | Oostende |
|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | ||
| 2 | Charleroi | ||
| 3 | Mouscron | ||
| 4 | St. Truiden | ||
| 5 | Antwerp | 1 - 2 | |
| 6 | Waregem | ||
| 7 | Beveren | ||
| 8 | Kortrijk | ||
| 9 | Anderlecht | 1 - 0 | |
| 10 | Genk | ||
| 11 | Lokeren | ||
| 12 | St. Liege | 1 - 1 | |
| 13 | KV Mechelen | - | |
| 14 | Eupen | 2 - 1 | |
| 15 | Gent | 1 - 1 | |
| 16 | Oostende | - |
Lig sıralaması
| KV Mechelen | Oostende | |
| Pozisyon | 13 | 16 |
| Puan | 3 | 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 13 | 15 |
| Puan | 2 | 0 |
Lig form
| KV Mechelen | Oostende | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
3 2 |
0
0 5 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
0
2 1 |
0
0 2 |
Lig Golleri
| KV Mechelen | Oostende | |
|
Attığı gol Yediği gol |
5
7 |
4
11 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
3
4 |
1
3 |
Genel i̇statistikler Pro League
| Oyun (45) | |
| Ev sahibi galibiyet | 42% |
| Beraberlik | 20% |
| Deplasman galibiyet | 38% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (143) | |
| Maç başına gol | 3.18 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.56 |
| Maç başına deplasman gol | 1.62 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 78% |
| Deplasman takımı gol attı | 73% |
| Karşılıklı Gol Var | 56% |
| Üst 1.5 | 76% |
| Üst 2.5 | 60% |
| Üst 3.5 | 40% |
KV Mechelen sonraki 6 maçlar
| 2017-09-15 | Club Brugge | - | KV Mechelen |
| 2017-09-23 | KV Mechelen | - | St. Truiden |
| 2017-09-30 | Mouscron | - | KV Mechelen |
| 2017-10-13 | KV Mechelen | - | Anderlecht |
| 2017-10-21 | Eupen | - | KV Mechelen |
| 2017-10-24 | KV Mechelen | - | Lokeren |
Oostende sonraki 6 maçlar
| 2017-09-17 | Oostende | - | Gent |
| 2017-09-20 | Oostende | - | St. Gilloise |
| 2017-09-23 | Genk | - | Oostende |
| 2017-09-30 | Kortrijk | - | Oostende |
| 2017-10-15 | Oostende | - | Club Brugge |
| 2017-10-21 | St. Truiden | - | Oostende |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.38 | 3.20 | 3.10 |
| Olasılık | 69% | 30% | 1% |
| 1 @ 2.38 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.38 | 1.60 |
| Olasılık | 99% | 1% |
| 1X @ 1.38 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.18 | 4.50 | |
| Olasılık | 70% | 30% | |
| Üst 1.5 @ 1.18 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.65 | 2.20 | |
| Olasılık | 52% | 48% | |
| Üst 2.5 @ 1.65 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.50 | 1.50 | |
| Olasılık | 25% | 75% | |
| Alt 3.5 @ 1.50 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.50 | 2.50 | |
| Olasılık | 56% | 44% | |
| Evt @ 1.50 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-10 16:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!