2. Liga - Slovakya
Cuma, 01.09.2017
15:00
15:00

Skalica

Sered
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Skalica |
| Deplasman: | Sered |
| Mesafe: | 72.8 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Skalica Stadyumu |
| Kapasite: | 2 000 (800) |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.33 | 5.25 | 1 | 1.14 | 2.63 | |||
| 43% | 31% | 26% | 1.44 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.18 | 4.36 | 1.63 | 2.25 | 2.54 | 1.46 | ||||||
| 84% | 16% | 49% | 51% | 31% | 69% |
Son 4 doğrudan karşılaşmaları
| 2016-11-05 | Skalica | 1 - 0 | Sered |
| 2016-08-24 | Sered | 0 - 0 | Skalica |
| 2014-11-09 | Sered | 0 - 2 | Skalica |
| 2014-08-23 | Skalica | 3 - 1 | Sered |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | |
| 75% | 25% | 0% | 50% | 25% | 25% |
Skalica son 12 maçlar
| 2017-08-26 | Zilina B | 2 - 0 | Skalica |
| 2017-08-19 | Skalica | 2 - 0 | Samorin |
| 2017-08-13 | Skalica | 2 - 0 | Podbrezova B |
| 2017-08-05 | AFC Nove Mesto | 1 - 2 | Skalica |
| 2017-07-29 | Skalica | 3 - 1 | Komarno |
| 2017-05-31 | Skalica | 1 - 0 | Kosice |
| 2017-05-28 | Skalica | 2 - 0 | Lok. Kosice |
| 2017-05-24 | Bardejov | 1 - 2 | Skalica |
| 2017-05-20 | Skalica | 2 - 1 | L. Mikulas |
| 2017-05-13 | Spisska Nova Ves | 0 - 4 | Skalica |
| 2017-05-10 | Skalica | 2 - 0 | Zvolen |
| 2017-05-06 | Kosice | 1 - 0 | Skalica |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 0 | 2 | 10 | 5 | 2 | |
| 83% | 0% | 17% | 83% | 42% | 17% |
Sered son 12 maçlar
| 2017-08-27 | Sered | 7 - 0 | AFC Nove Mesto |
| 2017-08-19 | Komarno | 1 - 6 | Sered |
| 2017-08-13 | Sered | 1 - 0 | Trebisov |
| 2017-08-05 | Inter Bratislava | 2 - 1 | Sered |
| 2017-07-30 | Sered | 0 - 2 | Poprad |
| 2017-07-24 | Sered | 3 - 3 | Trabzonspor |
| 2017-05-31 | Sered | 1 - 1 | Zvolen |
| 2017-05-28 | Kosice | 2 - 1 | Sered |
| 2017-05-24 | Sered | 2 - 2 | Lok. Kosice |
| 2017-05-21 | Sered | 3 - 3 | Bardejov |
| 2017-05-13 | L. Mikulas | 1 - 3 | Sered |
| 2017-05-10 | Sered | 3 - 0 | Spisska Nova Ves |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 11 | 9 | 6 | |
| 42% | 33% | 25% | 92% | 75% | 50% |
Puan Durumu 2. Liga
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zilina B | 5 | +12 | 12 |
| 2 | Lok. Kosice | 5 | +5 | 12 |
| 2 | Skalica | 5 | +5 | 12 |
| 4 | L. Mikulas | 5 | +10 | 11 |
| 5 | Bardejov | 5 | +1 | 10 |
| 6 | Sered | 5 | +10 | 9 |
| 7 | Poprad | 5 | +3 | 8 |
| 8 | Inter Bratislava | 5 | +1 | 6 |
| 9 | AFC Nove Mesto | 5 | -7 | 6 |
| 10 | Pohronie | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Spisska Nova Ves | 5 | -4 | 5 |
| 12 | Zvolen | 5 | -7 | 5 |
| 13 | Podbrezova B | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Samorin | 5 | -4 | 3 |
| 15 | Trebisov | 5 | -4 | 3 |
| 16 | Komarno | 5 | -16 | 3 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Skalica | |
| Sered | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Skalica | Sered |
|---|---|---|---|
| 1 | Zilina B | ||
| 2 | Lok. Kosice | ||
| 2 | Skalica | - | |
| 4 | L. Mikulas | ||
| 5 | Bardejov | ||
| 6 | Sered | - | |
| 7 | Poprad | ||
| 8 | Inter Bratislava | 2 - 1 | |
| 9 | AFC Nove Mesto | ||
| 10 | Pohronie | ||
| 11 | Spisska Nova Ves | ||
| 12 | Zvolen | ||
| 13 | Podbrezova B | 2 - 0 | |
| 14 | Samorin | 2 - 0 | |
| 15 | Trebisov | ||
| 16 | Komarno | 3 - 1 | 1 - 6 |
Lig sıralaması
| Skalica | Sered | |
| Pozisyon | 2 | 6 |
| Puan | 12 | 9 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 4 | 3 |
| Puan | 9 | 3 |
Lig form
| Skalica | Sered | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
4
0 1 |
3
0 2 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
3
0 0 |
1
0 1 |
Lig Golleri
| Skalica | Sered | |
|
Attığı gol Yediği gol |
9
4 |
15
5 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
7
1 |
7
3 |
Genel i̇statistikler 2. Liga
| Oyun (40) | |
| Ev sahibi galibiyet | 65% |
| Beraberlik | 15% |
| Deplasman galibiyet | 20% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (119) | |
| Maç başına gol | 2.97 |
| Maç başına ev sahibi gol | 2.08 |
| Maç başına deplasman gol | 0.90 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 82% |
| Deplasman takımı gol attı | 50% |
| Karşılıklı Gol Var | 40% |
| Üst 1.5 | 72% |
| Üst 2.5 | 48% |
| Üst 3.5 | 35% |
Skalica sonraki 6 maçlar
| 2017-09-08 | Lok. Kosice | - | Skalica |
| 2017-09-16 | Skalica | - | Bardejov |
| 2017-09-23 | L. Mikulas | - | Skalica |
| 2017-09-30 | Skalica | - | Pohronie |
| 2017-10-07 | Spisska Nova Ves | - | Skalica |
| 2017-10-13 | Skalica | - | Zvolen |
Sered sonraki 6 maçlar
| 2017-09-10 | Sered | - | Samorin |
| 2017-09-17 | Zilina B | - | Sered |
| 2017-09-24 | Sered | - | Podbrezova B |
| 2017-10-01 | Sered | - | Lok. Kosice |
| 2017-10-07 | Bardejov | - | Sered |
| 2017-10-15 | Sered | - | L. Mikulas |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.44 | 4.33 | 5.25 |
| Olasılık | 43% | 31% | 26% |
| 1 @ 1.44 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.14 | 2.63 |
| Olasılık | 78% | 22% |
| 1X @ 1.14 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.18 | 4.36 | |
| Olasılık | 84% | 16% | |
| Üst 1.5 @ 1.18 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.63 | 2.25 | |
| Olasılık | 49% | 51% | |
| Alt 2.5 @ 2.25 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.54 | 1.46 | |
| Olasılık | 31% | 69% | |
| Alt 3.5 @ 1.46 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.78 | 1.93 | |
| Olasılık | 40% | 60% | |
| Hay @ 1.93 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-01 12:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!