ISL - Hindistan
Cuma, 20.03.2026
14:00
14:00

Mohun Bagan

Mumbai City
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Kalküta |
| Deplasman: | Bombay |
| Mesafe: | 1 654.1 km |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 14:00 (19:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 4.10 | 7.00 | 1 | 1.08 | 2.75 | |||
| 43% | 32% | 25% | 1.36 | 78% | 22% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 69% | 31% | 36% | 64% | 24% | 76% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2025-03-01 | Mumbai City | 2 - 2 | Mohun Bagan |
| 2024-09-13 | Mohun Bagan | 2 - 2 | Mumbai City |
| 2024-05-04 | Mohun Bagan | 1 - 3 | Mumbai City |
| 2024-04-15 | Mohun Bagan | 2 - 1 | Mumbai City |
| 2023-12-20 | Mumbai City | 2 - 1 | Mohun Bagan |
| 2023-08-27 | Mumbai City | 1 - 3 | Mohun Bagan |
| 2023-01-14 | Mohun Bagan | 0 - 1 | Mumbai City |
| 2022-11-06 | Mumbai City | 2 - 2 | Mohun Bagan |
| 2022-08-24 | Mohun Bagan | 1 - 1 | Mumbai City |
| 2022-02-03 | Mumbai City | 1 - 1 | Mohun Bagan |
| 2021-12-01 | Mohun Bagan | 1 - 5 | Mumbai City |
| 2021-03-13 | Mumbai City | 2 - 1 | Mohun Bagan |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 11 | 9 | 6 | |
| 17% | 42% | 42% | 92% | 75% | 50% |
Mohun Bagan son 12 maçlar
| 2026-03-14 | Bengaluru | 0 - 0 | Mohun Bagan |
| 2026-03-06 | Mohun Bagan | 5 - 1 | Odisha |
| 2026-02-28 | Mohun Bagan | 5 - 1 | Mohammedan |
| 2026-02-23 | Mohun Bagan | 2 - 0 | Chennaiyin |
| 2026-02-14 | Mohun Bagan | 2 - 0 | Kerala Blasters |
| 2025-10-31 | Mohun Bagan | 0 - 0 | East Bengal |
| 2025-10-28 | Mohun Bagan | 0 - 0 | Dempo Goa |
| 2025-10-25 | Mohun Bagan | 2 - 0 | Chennaiyin |
| 2025-10-18 | East Bengal | 1 - 1 | Mohun Bagan |
| 2025-10-09 | Gokulam | 1 - 5 | Mohun Bagan |
| 2025-09-16 | Mohun Bagan | 0 - 1 | Ahal |
| 2025-08-17 | Mohun Bagan | 1 - 2 | East Bengal |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 8 | 4 | 3 | |
| 50% | 33% | 17% | 67% | 33% | 25% |
Mumbai City son 12 maçlar
| 2026-03-15 | Inter Kashi | 1 - 2 | Mumbai City |
| 2026-03-08 | Mumbai City | 2 - 2 | Sporting Delhi |
| 2026-03-01 | Mumbai City | 1 - 1 | North East Utd |
| 2026-02-22 | Kerala Blasters | 0 - 1 | Mumbai City |
| 2026-02-19 | Mumbai City | 1 - 0 | Chennaiyin |
| 2025-12-04 | Goa | 2 - 1 | Mumbai City |
| 2025-11-06 | Mumbai City | 1 - 0 | Kerala Blasters |
| 2025-11-03 | Rajasthan Utd | 1 - 0 | Mumbai City |
| 2025-10-27 | Sporting Delhi | 1 - 4 | Mumbai City |
| 2025-04-30 | Mumbai City | 0 - 1 | Jamshedpur |
| 2025-04-27 | Inter Kashi | 0 - 1 | Mumbai City |
| 2025-04-23 | Mumbai City | 4 - 0 | Chennaiyin |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 6 | 5 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 50% | 42% | 25% |
Puan Durumu ISL
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mohun Bagan | 5 | +12 | 13 |
| 2 | Jamshedpur | 6 | +3 | 13 |
| 3 | Mumbai City | 5 | +3 | 11 |
| 4 | Goa | 5 | +3 | 9 |
| 5 | East Bengal | 5 | +5 | 8 |
| 6 | Bengaluru | 5 | +1 | 8 |
| 7 | North East Utd | 5 | -2 | 6 |
| 8 | Minerva | 4 | +1 | 5 |
| 9 | Inter Kashi | 5 | -1 | 5 |
| 10 | Chennaiyin | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Odisha | 3 | -4 | 2 |
| 12 | Sporting Delhi | 5 | -6 | 2 |
| 13 | Kerala Blasters | 5 | -5 | 1 |
| 14 | Mohammedan | 4 | -8 | 0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Mohun Bagan | |
| Mumbai City | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Mohun Bagan | Mumbai City |
|---|---|---|---|
| 1 | Mohun Bagan | - | |
| 2 | Jamshedpur | ||
| 3 | Mumbai City | - | |
| 4 | Goa | ||
| 5 | East Bengal | ||
| 6 | Bengaluru | ||
| 7 | North East Utd | ||
| 8 | Minerva | ||
| 9 | Inter Kashi | 1 - 2 | |
| 10 | Chennaiyin | 2 - 0 | |
| 11 | Odisha | 5 - 1 | |
| 12 | Sporting Delhi | ||
| 13 | Kerala Blasters | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 14 | Mohammedan | 5 - 1 |
Lig sıralaması
| Mohun Bagan | Mumbai City | |
| Pozisyon | 1 | 3 |
| Puan | 13 | 11 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 1 | 1 |
| Puan | 12 | 6 |
Lig form
| Mohun Bagan | Mumbai City | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
4
1 0 |
3
2 0 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
4
0 0 |
2
0 0 |
Lig Golleri
| Mohun Bagan | Mumbai City | |
|
Attığı gol Yediği gol |
14
2 |
7
4 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
14
2 |
3
1 |
Genel i̇statistikler ISL
| Oyun (33) | |
| Ev sahibi galibiyet | 39% |
| Beraberlik | 36% |
| Deplasman galibiyet | 24% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (72) | |
| Maç başına gol | 2.18 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.33 |
| Maç başına deplasman gol | 0.85 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 79% |
| Deplasman takımı gol attı | 64% |
| Karşılıklı Gol Var | 52% |
| Üst 1.5 | 70% |
| Üst 2.5 | 30% |
| Üst 3.5 | 12% |
Mohun Bagan sonraki 6 maçlar
| 2026-04-04 | Jamshedpur | - | Mohun Bagan |
| 2026-04-12 | Mohun Bagan | - | Minerva |
| 2026-04-19 | North East Utd | - | Mohun Bagan |
| 2026-05-09 | Goa | - | Mohun Bagan |
| 2026-05-12 | Mohun Bagan | - | Inter Kashi |
| 2026-05-17 | Mohun Bagan | - | East Bengal |
Mumbai City sonraki 6 maçlar
| 2026-04-05 | Mumbai City | - | Odisha |
| 2026-04-09 | Jamshedpur | - | Mumbai City |
| 2026-04-18 | Goa | - | Mumbai City |
| 2026-04-25 | Bengaluru | - | Mumbai City |
| 2026-05-05 | Mumbai City | - | East Bengal |
| 2026-05-15 | Mohammedan | - | Mumbai City |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.36 | 4.10 | 7.00 |
| Olasılık | 43% | 32% | 25% |
| 1 @ 1.36 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.08 | 2.75 |
| Olasılık | 78% | 22% |
| 1X @ 1.08 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.25 | 3.75 | |
| Olasılık | 69% | 31% | |
| Üst 1.5 @ 1.25 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.80 | 2.00 | |
| Olasılık | 36% | 64% | |
| Alt 2.5 @ 2.00 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.00 | 1.36 | |
| Olasılık | 24% | 76% | |
| Alt 3.5 @ 1.36 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.10 | 1.67 | |
| Olasılık | 50% | 50% | |
| Hay @ 1.67 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-03-20 12:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!