Copa Uruguay
Çarşamba, 02.09.2026
00:15
Mont. City Torque
Danubio
2 - 0
(0 - 0, 2 - 0)
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Montevideo |
| Deplasman: |
Montevideo |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
00:15 (20:15 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.00 |
3.00 |
3.50 |
1X |
|
|
|
1.27 |
1.71 |
| 38% |
33% |
29% |
1.27 |
|
|
|
63% |
37% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.37 |
2.80 |
|
|
|
2.20 |
1.58 |
|
|
|
4.00 |
1.21 |
| 66% |
34% |
|
|
|
41% |
59% |
|
|
|
22% |
78% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-07-24 |
Mont. City Torque
|
1 - 0 |
Danubio
|
|
2026-04-04 |
Danubio
|
1 - 1 |
Mont. City Torque
|
|
2025-09-28 |
Danubio
|
2 - 0 |
Mont. City Torque
|
|
2025-06-07 |
Danubio
|
3 - 2 |
Mont. City Torque
|
|
2025-03-30 |
Mont. City Torque
|
1 - 1 |
Danubio
|
|
2023-08-20 |
Danubio
|
0 - 1 |
Mont. City Torque
|
|
2023-06-16 |
Danubio
|
1 - 0 |
Mont. City Torque
|
|
2023-02-05 |
Mont. City Torque
|
1 - 1 |
Danubio
|
|
2022-08-19 |
Danubio
|
3 - 2 |
Mont. City Torque
|
|
2022-03-22 |
Mont. City Torque
|
1 - 1 |
Danubio
|
|
2021-02-07 |
Danubio
|
0 - 4 |
Mont. City Torque
|
|
2020-08-14 |
Mont. City Torque
|
1 - 2 |
Danubio
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
9 |
4 |
3 |
| 25% |
33% |
42% |
|
75% |
33% |
25% |
Mont. City Torque son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Defensor Sp.
|
1 - 3 |
Mont. City Torque
|
|
2026-08-27 |
Penarol
|
1 - 0 |
Mont. City Torque
|
|
2026-08-23 |
Mont. City Torque
|
5 - 1 |
Wanderers
|
|
2026-08-20 |
Mont. City Torque
|
2 - 1 |
Tigre
|
|
2026-08-15 |
Juventud de LP
|
0 - 1 |
Mont. City Torque
|
|
2026-08-12 |
Tigre
|
0 - 1 |
Mont. City Torque
|
|
2026-07-31 |
Mont. City Torque
|
0 - 2 |
Wanderers
|
|
2026-07-24 |
Mont. City Torque
|
1 - 0 |
Danubio
|
|
2026-07-11 |
Juventud de LP
|
1 - 3 |
Mont. City Torque
|
|
2026-07-04 |
Bahia
|
4 - 1 |
Mont. City Torque
|
|
2026-06-06 |
Mont. City Torque
|
2 - 4 |
Dep. Maldonado
|
|
2026-05-31 |
Albion
|
1 - 2 |
Mont. City Torque
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
0 |
4 |
|
8 |
7 |
5 |
| 67% |
0% |
33% |
|
67% |
58% |
42% |
Danubio son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Progreso
|
1 - 0 |
Danubio
|
|
2026-08-26 |
Danubio
|
3 - 2 |
Atenas
|
|
2026-08-23 |
Danubio
|
0 - 0 |
Racing M.
|
|
2026-08-14 |
Boston River
|
0 - 0 |
Danubio
|
|
2026-08-09 |
Danubio
|
0 - 1 |
Cerro CA
|
|
2026-08-01 |
Albion
|
2 - 2 |
Danubio
|
|
2026-07-24 |
Mont. City Torque
|
1 - 0 |
Danubio
|
|
2026-07-11 |
Danubio
|
0 - 0 |
Nacional M.
|
|
2026-07-05 |
Danubio
|
1 - 1 |
Juventud de LP
|
|
2026-06-05 |
Wanderers
|
0 - 0 |
Danubio
|
|
2026-05-30 |
Danubio
|
1 - 2 |
Progreso
|
|
2026-05-18 |
Dep. Maldonado
|
3 - 1 |
Danubio
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
6 |
5 |
|
5 |
4 |
3 |
| 8% |
50% |
42% |
|
42% |
33% |
25% |
Puan Durumu Primera División
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Liverpool M. |
4 |
3 |
1 |
0 |
10 |
1 |
+9 |
10 |
| 2 |
Mont. City Torque |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
2 |
+7 |
9 |
| 3 |
Racing M. |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
8 |
| 4 |
Boston River |
4 |
2 |
2 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
8 |
| 5 |
Juventud de LP |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
7 |
| 6 |
Wanderers |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
6 |
0 |
7 |
| 7 |
Cerro CA |
4 |
2 |
1 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
7 |
| 8 |
Nacional M. |
4 |
2 |
0 |
2 |
3 |
4 |
-1 |
6 |
| 9 |
Dep. Maldonado |
4 |
1 |
2 |
1 |
4 |
4 |
0 |
5 |
| 10 |
Cerro Largo Melo |
4 |
0 |
4 |
0 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 11 |
Penarol |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
2 |
0 |
4 |
| 12 |
Progreso |
4 |
1 |
0 |
3 |
1 |
4 |
-3 |
3 |
| 13 |
Central Espanol |
4 |
1 |
0 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
3 |
| 14 |
Danubio |
4 |
0 |
2 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
2 |
| 15 |
Defensor Sp. |
4 |
0 |
1 |
3 |
2 |
9 |
-7 |
1 |
| 16 |
Albion |
4 |
0 |
0 |
4 |
3 |
7 |
-4 |
0 |
Mont. City Torque sonraki 1 maçlar
|
2026-09-04 |
Mont. City Torque
|
- |
Cerro Largo Melo
|
Danubio sonraki 1 maçlar
|
2026-09-05 |
Danubio
|
- |
Penarol
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.00 |
3.00 |
3.50 |
| Olasılık |
38% |
33% |
29% |
|
1X @ 1.27 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.27 |
1.71 |
| Olasılık |
63% |
37% |
|
1X @ 1.27 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.37 |
2.80 |
| Olasılık |
|
66% |
34% |
|
Üst 1.5 @ 1.37 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.20 |
1.58 |
| Olasılık |
|
41% |
59% |
|
Alt 2.5 @ 1.58 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
4.00 |
1.21 |
| Olasılık |
|
22% |
78% |
|
Alt 3.5 @ 1.21 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.93 |
1.77 |
| Olasılık |
|
47% |
53% |
|
Hay @ 1.77 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-01 20:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!