KNVB Beker - Hollanda
Salı, 19.09.2017
19:45
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Maastricht |
| Deplasman: |
Alkmaar |
| Mesafe: |
208.6 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
De Geusselt
|
| Kapasite: |
10 000 |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
19:45 (20:45 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 7.00 |
4.20 |
1.45 |
2 |
|
|
|
2.63 |
1.10 |
| 24% |
33% |
43% |
1.45 |
|
|
|
21% |
79% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.57 |
2.35 |
|
|
|
2.38 |
1.53 |
| 79% |
21% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
40% |
60% |
Son 5 doğrudan karşılaşmaları
|
2013-07-17 |
Alkmaar
|
3 - 0 |
Maastricht
|
|
2012-07-20 |
Alkmaar
|
2 - 0 |
Maastricht
|
|
2011-07-16 |
Alkmaar
|
4 - 0 |
Maastricht
|
|
2007-01-23 |
Alkmaar
|
5 - 0 |
Maastricht
|
|
2006-01-31 |
Alkmaar
|
4 - 0 |
Maastricht
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
0 |
5 |
|
5 |
4 |
3 |
| 0% |
0% |
100% |
|
100% |
80% |
60% |
Maastricht son 12 maçlar
|
2017-09-15 |
Maastricht
|
0 - 0 |
Jong PSV
|
|
2017-09-08 |
Graafschap
|
1 - 2 |
Maastricht
|
|
2017-09-01 |
Maastricht
|
3 - 0 |
Den Bosch
|
|
2017-08-25 |
Telstar
|
0 - 0 |
Maastricht
|
|
2017-08-18 |
Maastricht
|
4 - 3 |
G.A. Eagles
|
|
2017-07-18 |
Den Haag
|
1 - 0 |
Maastricht
|
|
2017-05-28 |
Roda
|
1 - 0 |
Maastricht
|
|
2017-05-25 |
Maastricht
|
0 - 0 |
Roda
|
|
2017-05-21 |
Cambuur
|
1 - 2 |
Maastricht
|
|
2017-05-18 |
Maastricht
|
1 - 1 |
Cambuur
|
|
2017-05-05 |
Maastricht
|
1 - 1 |
Waalwijk
|
|
2017-04-28 |
Volendam
|
3 - 1 |
Maastricht
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
5 |
3 |
|
7 |
5 |
2 |
| 33% |
42% |
25% |
|
58% |
42% |
17% |
Alkmaar son 12 maçlar
|
2017-09-15 |
Sparta Rotterdam
|
0 - 2 |
Alkmaar
|
|
2017-09-10 |
Alkmaar
|
2 - 1 |
Breda
|
|
2017-09-01 |
KV Mechelen
|
1 - 1 |
Alkmaar
|
|
2017-08-26 |
Vitesse
|
1 - 2 |
Alkmaar
|
|
2017-08-19 |
Alkmaar
|
2 - 0 |
Den Haag
|
|
2017-08-12 |
PSV
|
3 - 2 |
Alkmaar
|
|
2017-08-05 |
Udinese
|
1 - 2 |
Alkmaar
|
|
2017-07-29 |
Alkmaar
|
4 - 0 |
Cambuur
|
|
2017-07-26 |
Alkmaar
|
3 - 0 |
Malaga
|
|
2017-07-20 |
Panathinaikos
|
2 - 1 |
Alkmaar
|
|
2017-07-15 |
Club Brugge
|
1 - 3 |
Alkmaar
|
|
2017-07-06 |
Oleksandriya
|
1 - 3 |
Alkmaar
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
12 |
9 |
4 |
| 75% |
8% |
17% |
|
100% |
75% |
33% |
Puan Durumu Eerste Divisie
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Jong Ajax |
5 |
4 |
1 |
0 |
14 |
5 |
+9 |
13 |
| 2 |
Maastricht |
5 |
3 |
2 |
0 |
9 |
4 |
+5 |
11 |
| 3 |
FC Oss |
4 |
3 |
1 |
0 |
10 |
4 |
+6 |
10 |
| 4 |
Sittard |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
6 |
+4 |
10 |
| 5 |
Graafschap |
5 |
2 |
2 |
1 |
9 |
5 |
+4 |
8 |
| 6 |
Nijmegen |
5 |
2 |
2 |
1 |
7 |
7 |
0 |
8 |
| 7 |
Jong PSV |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
8 |
| 8 |
Jong AZ |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
7 |
| 9 |
FC Emmen |
5 |
1 |
4 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
7 |
| 10 |
Telstar |
5 |
1 |
4 |
0 |
10 |
9 |
+1 |
7 |
| 11 |
Cambuur |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
7 |
0 |
7 |
| 12 |
Almere |
5 |
1 |
2 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
5 |
| 13 |
Eindhoven |
5 |
1 |
2 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
5 |
| 14 |
Dordrecht |
5 |
1 |
2 |
2 |
7 |
12 |
-5 |
5 |
| 15 |
Den Bosch |
5 |
1 |
1 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
4 |
| 16 |
Jong Utrecht |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
11 |
-6 |
4 |
| 17 |
G.A. Eagles |
5 |
0 |
3 |
2 |
7 |
10 |
-3 |
3 |
| 18 |
Volendam |
5 |
0 |
2 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
2 |
| 19 |
Waalwijk |
5 |
0 |
2 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
2 |
| 20 |
Helmond |
5 |
0 |
2 |
3 |
6 |
12 |
-6 |
2 |
Puan Durumu Eredivisie
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Feyenoord |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
4 |
+8 |
12 |
| 2 |
Alkmaar |
5 |
4 |
0 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
12 |
| 2 |
PSV |
5 |
4 |
0 |
1 |
10 |
5 |
+5 |
12 |
| 4 |
Heerenveen |
5 |
3 |
2 |
0 |
10 |
6 |
+4 |
11 |
| 5 |
Vitesse |
5 |
3 |
1 |
1 |
12 |
5 |
+7 |
10 |
| 6 |
Ajax |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
4 |
+6 |
10 |
| 7 |
Zwolle |
5 |
3 |
1 |
1 |
9 |
7 |
+2 |
10 |
| 8 |
Utrecht |
5 |
3 |
0 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
9 |
| 9 |
Venlo |
5 |
2 |
2 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
8 |
| 10 |
Groningen |
5 |
1 |
2 |
2 |
8 |
10 |
-2 |
5 |
| 10 |
Heracles |
5 |
1 |
2 |
2 |
8 |
10 |
-2 |
5 |
| 12 |
Sparta Rotterdam |
5 |
1 |
2 |
2 |
4 |
8 |
-4 |
5 |
| 13 |
Excelsior |
5 |
1 |
1 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
4 |
| 14 |
Den Haag |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
4 |
| 15 |
Breda |
5 |
1 |
1 |
3 |
7 |
13 |
-6 |
4 |
| 16 |
Twente |
5 |
1 |
0 |
4 |
6 |
7 |
-1 |
3 |
| 17 |
Willem II |
5 |
1 |
0 |
4 |
5 |
12 |
-7 |
3 |
| 18 |
Roda |
5 |
0 |
0 |
5 |
4 |
14 |
-10 |
0 |
Maastricht sonraki 6 maçlar
|
2017-09-22 |
Maastricht
|
- |
Cambuur
|
|
2017-09-29 |
Nijmegen
|
- |
Maastricht
|
|
2017-10-06 |
Almere
|
- |
Maastricht
|
|
2017-10-13 |
Maastricht
|
- |
Sittard
|
|
2017-10-20 |
Jong Utrecht
|
- |
Maastricht
|
|
2017-10-29 |
Maastricht
|
- |
Volendam
|
Alkmaar sonraki 6 maçlar
|
2017-09-24 |
Alkmaar
|
- |
Excelsior
|
|
2017-10-01 |
Alkmaar
|
- |
Feyenoord
|
|
2017-10-15 |
Groningen
|
- |
Alkmaar
|
|
2017-10-22 |
Alkmaar
|
- |
Utrecht
|
|
2017-10-26 |
Almere
|
- |
Alkmaar
|
|
2017-10-29 |
Heerenveen
|
- |
Alkmaar
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
7.00 |
4.20 |
1.45 |
| Olasılık |
24% |
33% |
43% |
|
2 @ 1.45 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.63 |
1.10 |
| Olasılık |
21% |
79% |
|
X2 @ 1.10 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.17 |
5.00 |
| Olasılık |
|
79% |
21% |
|
Üst 1.5 @ 1.17 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.57 |
2.35 |
| Olasılık |
|
60% |
40% |
|
Üst 2.5 @ 1.57 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.38 |
1.53 |
| Olasılık |
|
40% |
60% |
|
Alt 3.5 @ 1.53 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.10 |
| Olasılık |
|
57% |
43% |
|
Evt @ 1.67 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-19 16:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!