Premier Lig - Bosna-Hersek
Cumartesi, 16.09.2017
15:30
15:30

GOSK Gabela

Zrinjski
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Gabela |
| Deplasman: | Mostar |
| Mesafe: | 32.6 km |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:30 (16:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 4.20 | 1.44 | 2 | 2.63 | 1.13 | |||
| 32% | 5% | 61% | 1.44 | 32% | 68% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.27 | 3.45 | 1.90 | 1.90 | 3.18 | 1.30 | ||||||
| 57% | 43% | 46% | 54% | 26% | 74% |
Son 4 doğrudan karşılaşmaları
| 2013-04-21 | Zrinjski | 0 - 3 | GOSK Gabela |
| 2012-09-30 | GOSK Gabela | 0 - 1 | Zrinjski |
| 2012-04-22 | Zrinjski | 4 - 2 | GOSK Gabela |
| 2011-09-25 | GOSK Gabela | 0 - 0 | Zrinjski |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 50% | 50% | 25% |
GOSK Gabela son 12 maçlar
| 2017-09-09 | Sloboda | 0 - 1 | GOSK Gabela |
| 2017-08-27 | GOSK Gabela | 0 - 1 | Krupa |
| 2017-08-20 | Radnik Bijeljina | 3 - 1 | GOSK Gabela |
| 2017-08-13 | GOSK Gabela | 2 - 1 | Siroki Brijeg |
| 2017-08-06 | Sarajevo | 0 - 1 | GOSK Gabela |
| 2017-07-30 | GOSK Gabela | 0 - 1 | Borac Banja Luka |
| 2017-07-24 | Zeljeznicar | 3 - 1 | GOSK Gabela |
| 2016-09-21 | GOSK Gabela | 0 - 1 | Radnik Bijeljina |
| 2015-10-21 | Zeljeznicar | 3 - 0 | GOSK Gabela |
| 2013-05-26 | GOSK Gabela | 0 - 2 | Borac Banja Luka |
| 2013-05-18 | Rudar Prijedor | 1 - 1 | GOSK Gabela |
| 2013-05-11 | GOSK Gabela | 3 - 1 | Travnik |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 7 | 5 | 3 | |
| 33% | 8% | 58% | 58% | 42% | 25% |
Zrinjski son 12 maçlar
| 2017-09-09 | Zrinjski | 5 - 2 | Celik Zenica |
| 2017-08-26 | NK Vitez | 2 - 3 | Zrinjski |
| 2017-08-20 | Sloboda | 0 - 2 | Zrinjski |
| 2017-08-12 | Zrinjski | 1 - 0 | Krupa |
| 2017-08-05 | Radnik Bijeljina | 2 - 1 | Zrinjski |
| 2017-07-29 | Zrinjski | 1 - 0 | Siroki Brijeg |
| 2017-07-23 | Sarajevo | 1 - 2 | Zrinjski |
| 2017-07-19 | Maribor | 1 - 1 | Zrinjski |
| 2017-07-12 | Zrinjski | 1 - 2 | Maribor |
| 2017-05-28 | Zrinjski | 3 - 0 | Sloboda |
| 2017-05-20 | Radnik Bijeljina | 1 - 2 | Zrinjski |
| 2017-05-13 | Zrinjski | 3 - 2 | Sarajevo |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 1 | 2 | 10 | 8 | 3 | |
| 75% | 8% | 17% | 83% | 67% | 25% |
Puan Durumu Premier Lig
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 7 | +8 | 18 |
| 2 | Zeljeznicar | 7 | +6 | 16 |
| 3 | Siroki Brijeg | 7 | +8 | 13 |
| 4 | Mladost DK | 7 | +2 | 13 |
| 5 | Krupa | 7 | +3 | 12 |
| 6 | Borac Banja Luka | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Radnik Bijeljina | 7 | -4 | 10 |
| 8 | GOSK Gabela | 7 | -3 | 9 |
| 9 | Sarajevo | 7 | +3 | 8 |
| 10 | Sloboda | 7 | -5 | 5 |
| 11 | Celik Zenica | 7 | -9 | 4 |
| 12 | NK Vitez | 7 | -9 | 1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| GOSK Gabela | |
| Zrinjski | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | GOSK Gabela | Zrinjski |
|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | - | |
| 2 | Zeljeznicar | ||
| 3 | Siroki Brijeg | 2 - 1 | |
| 4 | Mladost DK | ||
| 5 | Krupa | 0 - 1 | |
| 6 | Borac Banja Luka | 0 - 1 | |
| 7 | Radnik Bijeljina | 2 - 1 | |
| 8 | GOSK Gabela | - | |
| 9 | Sarajevo | 1 - 2 | |
| 10 | Sloboda | 0 - 2 | |
| 11 | Celik Zenica | ||
| 12 | NK Vitez | 2 - 3 |
Lig sıralaması
| GOSK Gabela | Zrinjski | |
| Pozisyon | 8 | 1 |
| Puan | 9 | 18 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 10 | 1 |
| Puan | 3 | 9 |
Lig form
| GOSK Gabela | Zrinjski | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
3
0 4 |
6
0 1 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
0 2 |
3
0 1 |
Lig Golleri
| GOSK Gabela | Zrinjski | |
|
Attığı gol Yediği gol |
6
9 |
15
7 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
2
3 |
8
5 |
Genel i̇statistikler Premier Lig
| Oyun (42) | |
| Ev sahibi galibiyet | 52% |
| Beraberlik | 17% |
| Deplasman galibiyet | 31% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (93) | |
| Maç başına gol | 2.21 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.40 |
| Maç başına deplasman gol | 0.81 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 67% |
| Deplasman takımı gol attı | 62% |
| Karşılıklı Gol Var | 36% |
| Üst 1.5 | 60% |
| Üst 2.5 | 38% |
| Üst 3.5 | 21% |
GOSK Gabela sonraki 6 maçlar
| 2017-09-23 | Celik Zenica | - | GOSK Gabela |
| 2017-09-30 | NK Vitez | - | GOSK Gabela |
| 2017-10-15 | GOSK Gabela | - | Mladost DK |
| 2017-10-22 | GOSK Gabela | - | Zeljeznicar |
| 2017-10-25 | Olimpik Sarajevo | - | GOSK Gabela |
| 2017-10-28 | Borac Banja Luka | - | GOSK Gabela |
Zrinjski sonraki 6 maçlar
| 2017-09-23 | Zrinjski | - | Mladost DK |
| 2017-09-30 | Zeljeznicar | - | Zrinjski |
| 2017-10-14 | Zrinjski | - | Borac Banja Luka |
| 2017-10-21 | Zrinjski | - | Sarajevo |
| 2017-10-29 | Siroki Brijeg | - | Zrinjski |
| 2017-11-04 | Zrinjski | - | Radnik Bijeljina |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 5.50 | 4.20 | 1.44 |
| Olasılık | 32% | 5% | 61% |
| 2 @ 1.44 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 2.63 | 1.13 |
| Olasılık | 32% | 68% |
| X2 @ 1.13 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.27 | 3.45 | |
| Olasılık | 57% | 43% | |
| Üst 1.5 @ 1.27 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.90 | 1.90 | |
| Olasılık | 46% | 54% | |
| Alt 2.5 @ 1.90 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.18 | 1.30 | |
| Olasılık | 26% | 74% | |
| Alt 3.5 @ 1.30 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.04 | 1.69 | |
| Olasılık | 45% | 55% | |
| Hay @ 1.69 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-16 12:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!