League Two - İngiltere
Salı, 12.09.2017
19:45
19:45

Notts County

Swindon
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Nottingham |
| Deplasman: | Swindon |
| Mesafe: | 161.0 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Meadow Lane |
| Kapasite: | 20 229 |
| Boyutlar: | 104 x 69 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 19:45 (19:45 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.60 | 3.50 | 1 | 1.30 | 1.73 | |||
| 38% | 32% | 30% | 2.15 | 61% | 39% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.29 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 79% | 21% | 56% | 44% | 29% | 71% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2015-03-07 | Swindon | 3 - 0 | Notts County |
| 2014-12-13 | Notts County | 0 - 3 | Swindon |
| 2014-04-26 | Notts County | 2 - 0 | Swindon |
| 2013-10-18 | Swindon | 2 - 0 | Notts County |
| 2013-03-23 | Swindon | 0 - 0 | Notts County |
| 2012-11-24 | Notts County | 1 - 0 | Swindon |
| 2011-04-23 | Swindon | 1 - 2 | Notts County |
| 2010-11-23 | Notts County | 1 - 0 | Swindon |
| 2006-12-30 | Swindon | 1 - 1 | Notts County |
| 2006-09-23 | Notts County | 1 - 1 | Swindon |
| 2004-12-15 | Notts County | 2 - 0 | Swindon |
| 2004-12-04 | Swindon | 1 - 1 | Notts County |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 3 | 0 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 25% | 0% |
Notts County son 12 maçlar
| 2017-09-09 | Notts County | 2 - 0 | Morecambe |
| 2017-09-02 | Port Vale | 0 - 1 | Notts County |
| 2017-08-25 | Notts County | 2 - 2 | Accrington |
| 2017-08-19 | Wycombe | 2 - 4 | Notts County |
| 2017-08-12 | Notts County | 2 - 0 | Chesterfield |
| 2017-08-08 | Scunthorpe | 2 - 2 | Notts County |
| 2017-08-05 | Coventry | 3 - 0 | Notts County |
| 2017-07-19 | Notts County | 0 - 2 | Nottingham |
| 2017-05-06 | Newport | 2 - 1 | Notts County |
| 2017-04-29 | Notts County | 1 - 0 | Blackpool |
| 2017-04-22 | Luton | 2 - 1 | Notts County |
| 2017-04-17 | Notts County | 1 - 3 | Portsmouth |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 10 | 7 | 4 | |
| 42% | 17% | 42% | 83% | 58% | 33% |
Swindon son 12 maçlar
| 2017-09-09 | Luton | 0 - 3 | Swindon |
| 2017-09-02 | Swindon | 1 - 4 | Barnet |
| 2017-08-26 | Swindon | 0 - 3 | Crawley Town |
| 2017-08-19 | Morecambe | 0 - 1 | Swindon |
| 2017-08-12 | Swindon | 1 - 1 | Exeter |
| 2017-08-08 | Norwich | 3 - 2 | Swindon |
| 2017-08-05 | Carlisle | 1 - 2 | Swindon |
| 2017-04-30 | Charlton | 3 - 0 | Swindon |
| 2017-04-22 | Swindon | 1 - 2 | Scunthorpe |
| 2017-04-17 | Walsall | 1 - 0 | Swindon |
| 2017-04-14 | Swindon | 0 - 0 | Wimbledon |
| 2017-04-08 | Swindon | 1 - 1 | Milton Keynes |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 9 | 7 | 2 | |
| 25% | 25% | 50% | 75% | 58% | 17% |
Puan Durumu League Two
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Exeter | 6 | +6 | 16 |
| 2 | Accrington | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Notts County | 6 | +4 | 13 |
| 4 | Crewe | 6 | +5 | 11 |
| 5 | Stevenage | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Wycombe | 6 | +2 | 11 |
| 7 | Barnet | 6 | +4 | 10 |
| 8 | Coventry | 6 | +3 | 10 |
| 9 | Swindon | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Mansfield | 6 | +4 | 9 |
| 11 | Lincoln City | 6 | +3 | 9 |
| 11 | Newport | 6 | +3 | 9 |
| 13 | Luton | 6 | +5 | 8 |
| 14 | Colchester | 6 | 0 | 7 |
| 15 | Cambridge Utd | 6 | -2 | 7 |
| 16 | Carlisle | 6 | -3 | 7 |
| 17 | Yeovil | 6 | -6 | 7 |
| 18 | Crawley Town | 6 | -1 | 6 |
| 19 | Grimsby Town | 6 | -5 | 6 |
| 20 | Morecambe | 6 | -3 | 5 |
| 21 | Cheltenham | 6 | -5 | 4 |
| 22 | Forest Green | 6 | -9 | 4 |
| 23 | Chesterfield | 6 | -9 | 4 |
| 24 | Port Vale | 6 | -4 | 3 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Notts County | |
| Swindon | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Notts County | Swindon |
|---|---|---|---|
| 1 | Exeter | ||
| 2 | Accrington | 2 - 2 | |
| 3 | Notts County | - | |
| 4 | Crewe | ||
| 5 | Stevenage | ||
| 6 | Wycombe | ||
| 7 | Barnet | ||
| 8 | Coventry | ||
| 9 | Swindon | - | |
| 10 | Mansfield | ||
| 11 | Lincoln City | ||
| 11 | Newport | ||
| 13 | Luton | 0 - 3 | |
| 14 | Colchester | ||
| 15 | Cambridge Utd | ||
| 16 | Carlisle | 1 - 2 | |
| 17 | Yeovil | ||
| 18 | Crawley Town | ||
| 19 | Grimsby Town | ||
| 20 | Morecambe | 2 - 0 | 0 - 1 |
| 21 | Cheltenham | ||
| 22 | Forest Green | ||
| 23 | Chesterfield | 2 - 0 | |
| 24 | Port Vale |
Lig sıralaması
| Notts County | Swindon | |
| Pozisyon | 3 | 9 |
| Puan | 13 | 10 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 6 | 1 |
| Puan | 7 | 9 |
Lig form
| Notts County | Swindon | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
4
1 1 |
3
1 2 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
1 0 |
3
0 0 |
Lig Golleri
| Notts County | Swindon | |
|
Attığı gol Yediği gol |
11
7 |
8
9 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
6
2 |
6
1 |
Genel i̇statistikler League Two
| Oyun (72) | |
| Ev sahibi galibiyet | 47% |
| Beraberlik | 22% |
| Deplasman galibiyet | 31% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (211) | |
| Maç başına gol | 2.93 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.72 |
| Maç başına deplasman gol | 1.21 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 79% |
| Deplasman takımı gol attı | 67% |
| Karşılıklı Gol Var | 53% |
| Üst 1.5 | 71% |
| Üst 2.5 | 54% |
| Üst 3.5 | 38% |
Notts County sonraki 6 maçlar
| 2017-09-16 | Crawley Town | - | Notts County |
| 2017-09-23 | Notts County | - | Lincoln City |
| 2017-09-26 | Exeter | - | Notts County |
| 2017-09-30 | Mansfield | - | Notts County |
| 2017-10-07 | Notts County | - | Forest Green |
| 2017-10-14 | Notts County | - | Barnet |
Swindon sonraki 6 maçlar
| 2017-09-16 | Swindon | - | Stevenage |
| 2017-09-22 | Forest Green | - | Swindon |
| 2017-09-26 | Swindon | - | Coventry |
| 2017-09-30 | Swindon | - | Cambridge Utd |
| 2017-10-07 | Cheltenham | - | Swindon |
| 2017-10-14 | Mansfield | - | Swindon |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.15 | 3.60 | 3.50 |
| Olasılık | 38% | 32% | 30% |
| 1 @ 2.15 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.30 | 1.73 |
| Olasılık | 61% | 39% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.29 | 3.50 | |
| Olasılık | 79% | 21% | |
| Üst 1.5 @ 1.29 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.95 | 1.85 | |
| Olasılık | 56% | 44% | |
| Üst 2.5 @ 1.95 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.40 | 1.30 | |
| Olasılık | 29% | 71% | |
| Alt 3.5 @ 1.30 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.73 | 2.00 | |
| Olasılık | 45% | 55% | |
| Hay @ 2.00 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-12 16:06. Şu anda değişiklikler mümkündür!