1. SNL - Slovenya
Cumartesi, 16.09.2017
19:20
19:20

O. Ljubljana

Domzale
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Ljubljana |
| Deplasman: | Domzale |
| Mesafe: | 11.8 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Stozice Stadium |
| Kapasite: | 16 038 |
| Boyutlar: | 105 x 68 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 19:20 (20:20 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.91 | 3.20 | 3.80 | 1 | 1.25 | 1.80 | |||
| 51% | 28% | 21% | 1.91 | 69% | 31% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.35 | 2.94 | 2.10 | 1.70 | 3.74 | 1.22 | ||||||
| 77% | 23% | 64% | 36% | 57% | 43% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-05-31 | Domzale | 1 - 0 | O. Ljubljana |
| 2017-05-13 | O. Ljubljana | 3 - 1 | Domzale |
| 2017-03-12 | Domzale | 1 - 0 | O. Ljubljana |
| 2016-10-29 | O. Ljubljana | 1 - 0 | Domzale |
| 2016-08-20 | Domzale | 1 - 3 | O. Ljubljana |
| 2016-04-16 | Domzale | 0 - 1 | O. Ljubljana |
| 2015-12-06 | O. Ljubljana | 0 - 0 | Domzale |
| 2015-09-26 | Domzale | 1 - 1 | O. Ljubljana |
| 2015-08-01 | O. Ljubljana | 0 - 2 | Domzale |
| 2015-05-30 | O. Ljubljana | 0 - 2 | Domzale |
| 2015-04-11 | Domzale | 0 - 1 | O. Ljubljana |
| 2014-11-22 | O. Ljubljana | 2 - 1 | Domzale |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 6 | 3 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 50% | 25% | 17% |
O. Ljubljana son 12 maçlar
| 2017-09-10 | Krsko | 2 - 4 | O. Ljubljana |
| 2017-08-27 | O. Ljubljana | 0 - 0 | Maribor |
| 2017-08-20 | Ankaran Hrvatini | 1 - 3 | O. Ljubljana |
| 2017-08-12 | O. Ljubljana | 4 - 0 | Rudar |
| 2017-08-05 | Triglav | 0 - 0 | O. Ljubljana |
| 2017-07-30 | O. Ljubljana | 4 - 0 | Aluminij |
| 2017-07-23 | Gorica | 0 - 2 | O. Ljubljana |
| 2017-07-16 | O. Ljubljana | 3 - 1 | Celje |
| 2017-07-06 | O. Ljubljana | 0 - 1 | VPS |
| 2017-06-29 | VPS | 1 - 0 | O. Ljubljana |
| 2017-05-31 | Domzale | 1 - 0 | O. Ljubljana |
| 2017-05-27 | O. Ljubljana | 1 - 0 | Aluminij |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 6 | 5 | 5 | |
| 58% | 17% | 25% | 50% | 42% | 42% |
Domzale son 12 maçlar
| 2017-09-09 | Domzale | 6 - 1 | Triglav |
| 2017-08-27 | Krsko | 4 - 2 | Domzale |
| 2017-08-24 | Marsilya | 3 - 0 | Domzale |
| 2017-08-20 | Domzale | 2 - 2 | Aluminij |
| 2017-08-17 | Domzale | 1 - 1 | Marsilya |
| 2017-08-11 | Maribor | 0 - 0 | Domzale |
| 2017-08-06 | Domzale | 1 - 1 | Gorica |
| 2017-08-03 | Domzale | 2 - 0 | Freiburg |
| 2017-07-30 | Ankaran Hrvatini | 1 - 3 | Domzale |
| 2017-07-27 | Freiburg | 1 - 0 | Domzale |
| 2017-07-23 | Domzale | 4 - 0 | Celje |
| 2017-07-20 | Domzale | 3 - 2 | Valur |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 10 | 7 | 6 | |
| 42% | 33% | 25% | 83% | 58% | 50% |
Puan Durumu 1. SNL
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | O. Ljubljana | 8 | +16 | 20 |
| 2 | Maribor | 8 | +8 | 18 |
| 3 | Gorica | 8 | +2 | 13 |
| 4 | Domzale | 8 | +8 | 12 |
| 5 | Krsko | 9 | -1 | 12 |
| 6 | Celje | 9 | -3 | 10 |
| 7 | Rudar | 8 | -3 | 10 |
| 8 | Aluminij | 8 | -2 | 9 |
| 9 | Triglav | 8 | -10 | 4 |
| 10 | Ankaran Hrvatini | 8 | -15 | 2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| O. Ljubljana | |
| Domzale | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | O. Ljubljana | Domzale |
|---|---|---|---|
| 1 | O. Ljubljana | - | |
| 2 | Maribor | 0 - 0 | 0 - 0 |
| 3 | Gorica | ||
| 4 | Domzale | - | |
| 5 | Krsko | 4 - 2 | |
| 6 | Celje | 3 - 1 | |
| 7 | Rudar | 4 - 0 | 2 - 1 |
| 8 | Aluminij | 4 - 0 | |
| 9 | Triglav | ||
| 10 | Ankaran Hrvatini | 1 - 3 |
Lig sıralaması
| O. Ljubljana | Domzale | |
| Pozisyon | 1 | 4 |
| Puan | 20 | 12 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 2 | 4 |
| Puan | 10 | 4 |
Lig form
| O. Ljubljana | Domzale | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
6
2 0 |
3
3 2 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
3
1 0 |
1
1 2 |
Lig Golleri
| O. Ljubljana | Domzale | |
|
Attığı gol Yediği gol |
20
4 |
19
11 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
11
1 |
6
7 |
Genel i̇statistikler 1. SNL
| Oyun (41) | |
| Ev sahibi galibiyet | 46% |
| Beraberlik | 32% |
| Deplasman galibiyet | 22% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (117) | |
| Maç başına gol | 2.85 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.68 |
| Maç başına deplasman gol | 1.17 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 76% |
| Deplasman takımı gol attı | 61% |
| Karşılıklı Gol Var | 54% |
| Üst 1.5 | 68% |
| Üst 2.5 | 54% |
| Üst 3.5 | 46% |
O. Ljubljana sonraki 6 maçlar
| 2017-09-19 | NK Radomlje | - | O. Ljubljana |
| 2017-09-23 | Celje | - | O. Ljubljana |
| 2017-10-01 | O. Ljubljana | - | Gorica |
| 2017-10-14 | Aluminij | - | O. Ljubljana |
| 2017-10-20 | O. Ljubljana | - | Triglav |
| 2017-10-29 | Rudar | - | O. Ljubljana |
Domzale sonraki 6 maçlar
| 2017-09-20 | Mura | - | Domzale |
| 2017-09-24 | Domzale | - | Rudar |
| 2017-09-29 | Celje | - | Domzale |
| 2017-10-07 | Domzale | - | Udinese |
| 2017-10-14 | Domzale | - | Ankaran Hrvatini |
| 2017-10-21 | Gorica | - | Domzale |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.91 | 3.20 | 3.80 |
| Olasılık | 51% | 28% | 21% |
| 1 @ 1.91 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.25 | 1.80 |
| Olasılık | 69% | 31% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.35 | 2.94 | |
| Olasılık | 77% | 23% | |
| Üst 1.5 @ 1.35 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.10 | 1.70 | |
| Olasılık | 64% | 36% | |
| Üst 2.5 @ 2.10 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.74 | 1.22 | |
| Olasılık | 57% | 43% | |
| Üst 3.5 @ 3.74 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.89 | 1.82 | |
| Olasılık | 55% | 45% | |
| Evt @ 1.89 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-16 16:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!