Super League - Endonezya
Cumartesi, 17.10.2026
13:00
Persita Tangerang
Persija Jakarta
3 - 2
(1 - 1, 2 - 1)
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Tangerang / Kuningan |
| Deplasman: |
Cakarta |
| Mesafe: |
24.1 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
13:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 5.00 |
3.70 |
1.55 |
2 |
|
|
|
2.30 |
1.15 |
| 25% |
33% |
42% |
1.55 |
|
|
|
23% |
77% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.40 |
|
|
|
1.87 |
1.80 |
|
|
|
3.20 |
1.30 |
| 76% |
24% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
37% |
63% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-01-30 |
Persita Tangerang
|
0 - 2 |
Persija Jakarta
|
|
2025-08-10 |
Persija Jakarta
|
4 - 0 |
Persita Tangerang
|
|
2025-01-19 |
Persija Jakarta
|
2 - 0 |
Persita Tangerang
|
|
2024-08-18 |
Persita Tangerang
|
0 - 0 |
Persija Jakarta
|
|
2023-12-03 |
Persija Jakarta
|
1 - 1 |
Persita Tangerang
|
|
2023-07-22 |
Persita Tangerang
|
1 - 0 |
Persija Jakarta
|
|
2023-03-28 |
Persita Tangerang
|
1 - 0 |
Persija Jakarta
|
|
2022-08-24 |
Persija Jakarta
|
1 - 0 |
Persita Tangerang
|
|
2022-01-26 |
Persita Tangerang
|
1 - 2 |
Persija Jakarta
|
|
2021-09-28 |
Persija Jakarta
|
1 - 1 |
Persita Tangerang
|
|
2014-06-12 |
Persita Tangerang
|
0 - 4 |
Persija Jakarta
|
|
2014-03-12 |
Persija Jakarta
|
1 - 0 |
Persita Tangerang
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
7 |
3 |
2 |
| 17% |
25% |
58% |
|
58% |
25% |
17% |
Persita Tangerang son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Persita Tangerang
|
2 - 1 |
Garudayaksa
|
|
2026-09-19 |
PSM Makassar
|
2 - 2 |
Persita Tangerang
|
|
2026-09-13 |
Persita Tangerang
|
3 - 2 |
Java United
|
|
2026-09-05 |
PSIM Yogyakarta
|
1 - 1 |
Persita Tangerang
|
|
2026-05-23 |
Persita Tangerang
|
1 - 3 |
Persis Solo
|
|
2026-05-16 |
Java United
|
1 - 1 |
Persita Tangerang
|
|
2026-05-10 |
Persita Tangerang
|
0 - 3 |
Persijap Jepara
|
|
2026-05-05 |
Borneo
|
2 - 0 |
Persita Tangerang
|
|
2026-04-30 |
PSIM Yogyakarta
|
0 - 1 |
Persita Tangerang
|
|
2026-04-23 |
Persita Tangerang
|
0 - 1 |
Bali United
|
|
2026-04-19 |
Persik Kediri
|
1 - 0 |
Persita Tangerang
|
|
2026-04-10 |
Persita Tangerang
|
0 - 1 |
Arema
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
8 |
5 |
3 |
| 25% |
25% |
50% |
|
67% |
42% |
25% |
Persija Jakarta son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
PSIM Yogyakarta
|
0 - 4 |
Persija Jakarta
|
|
2026-09-19 |
Persija Jakarta
|
1 - 0 |
Java United
|
|
2026-09-12 |
Persija Jakarta
|
2 - 1 |
Persib
|
|
2026-09-05 |
Borneo
|
0 - 1 |
Persija Jakarta
|
|
2026-08-29 |
Persija Jakarta
|
4 - 0 |
Brisbane Roar
|
|
2026-08-06 |
Persija Jakarta
|
3 - 1 |
Arema
|
|
2026-08-04 |
Persib
|
2 - 1 |
Persija Jakarta
|
|
2026-08-01 |
Persija Jakarta
|
4 - 1 |
PSMS Medan
|
|
2026-07-29 |
Port Bangkok
|
2 - 2 |
Persija Jakarta
|
|
2026-07-26 |
Persebaya
|
1 - 0 |
Persija Jakarta
|
|
2026-05-23 |
Persija Jakarta
|
3 - 0 |
Padang
|
|
2026-05-16 |
Persik Kediri
|
1 - 3 |
Persija Jakarta
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
1 |
2 |
|
9 |
9 |
6 |
| 75% |
8% |
17% |
|
75% |
75% |
50% |
Puan Durumu Super League
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Persija Jakarta |
4 |
4 |
0 |
0 |
8 |
1 |
+7 |
12 |
| 2 |
Dewa United |
5 |
3 |
2 |
0 |
10 |
6 |
+4 |
11 |
| 3 |
Madura United |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
10 |
| 4 |
Bali United |
5 |
3 |
0 |
2 |
14 |
7 |
+7 |
9 |
| 5 |
Persita Tangerang |
4 |
2 |
2 |
0 |
8 |
6 |
+2 |
8 |
| 6 |
Persebaya |
4 |
2 |
2 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
8 |
| 7 |
Persik Kediri |
4 |
2 |
1 |
1 |
5 |
2 |
+3 |
7 |
| 8 |
Bhayangkara |
5 |
1 |
4 |
0 |
10 |
8 |
+2 |
7 |
| 9 |
Persib |
4 |
2 |
1 |
1 |
8 |
6 |
+2 |
7 |
| 10 |
Arema |
4 |
1 |
3 |
0 |
10 |
6 |
+4 |
6 |
| 11 |
Borneo |
5 |
2 |
0 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
6 |
| 12 |
Java United |
5 |
2 |
1 |
2 |
8 |
8 |
0 |
5 |
| 13 |
PSM Makassar |
5 |
1 |
2 |
2 |
8 |
12 |
-4 |
5 |
| 14 |
PSS Sleman |
4 |
1 |
0 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
3 |
| 15 |
Garudayaksa |
4 |
0 |
2 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
2 |
| 16 |
PSIM Yogyakarta |
5 |
0 |
1 |
4 |
3 |
10 |
-7 |
1 |
| 17 |
Isenmulang |
5 |
1 |
0 |
4 |
2 |
11 |
-9 |
1 |
| 18 |
Persijap Jepara |
5 |
0 |
0 |
5 |
2 |
12 |
-10 |
0 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Persita Tangerang |
|
| Persija Jakarta |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Persita Tangerang |
Persija Jakarta |
| 1 |
Persija Jakarta |
|
- |
| 2 |
Dewa United |
|
|
| 3 |
Madura United |
|
|
| 4 |
Bali United |
|
|
| 5 |
Persita Tangerang |
- |
|
| 6 |
Persebaya |
|
|
| 7 |
Persik Kediri |
|
|
| 8 |
Bhayangkara |
|
|
| 9 |
Persib |
|
|
| 10 |
Arema |
|
|
| 11 |
Borneo |
|
0 - 1 |
| 12 |
Java United |
3 - 2 |
|
| 13 |
PSM Makassar |
|
|
| 14 |
PSS Sleman |
|
|
| 15 |
Garudayaksa |
2 - 1 |
|
| 16 |
PSIM Yogyakarta |
|
0 - 4 |
| 17 |
Isenmulang |
|
|
| 18 |
Persijap Jepara |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Persita Tangerang |
Persija Jakarta |
| Galibiyet |
2 |
4 |
| Beraberlik |
2 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
8 |
8 |
| Yediği gol |
6 |
1 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.00 |
2.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.50 |
0.25 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
100% |
25% |
| Karşılıklı Gol Var |
100% |
25% |
| Üst 1.5 |
100% |
50% |
| Üst 2.5 |
75% |
50% |
| Üst 3.5 |
50% |
25% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
2 |
2 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
0 |
| Attığı gol |
5 |
5 |
| Yediği gol |
3 |
0 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.50 |
2.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.50 |
0.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
100% |
| Oyun yediği gol |
100% |
0% |
| Karşılıklı Gol Var |
100% |
0% |
| Üst 1.5 |
100% |
50% |
| Üst 2.5 |
100% |
50% |
| Üst 3.5 |
50% |
50% |
Genel i̇statistikler Super League
| Oyun (41) |
| Ev sahibi galibiyet |
46% |
| Beraberlik |
27% |
| Deplasman galibiyet |
27% |
| Oynadığı maç |
13% |
| Goller (123) |
| Maç başına gol |
3.00 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.71 |
| Maç başına deplasman gol |
1.29 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
83% |
| Deplasman takımı gol attı |
80% |
| Karşılıklı Gol Var |
63% |
| Üst 1.5 |
80% |
| Üst 2.5 |
59% |
| Üst 3.5 |
37% |
Persita Tangerang sonraki 6 maçlar
|
2026-10-25 |
Persita Tangerang
|
- |
Bali United
|
|
2026-10-31 |
Persik Kediri
|
- |
Persita Tangerang
|
|
2026-11-07 |
Persita Tangerang
|
- |
Isenmulang
|
|
2026-11-20 |
Dewa United
|
- |
Persita Tangerang
|
|
2026-11-26 |
Borneo
|
- |
Persita Tangerang
|
|
2026-11-29 |
Persita Tangerang
|
- |
Persib
|
Persija Jakarta sonraki 6 maçlar
|
2026-10-21 |
Persija Jakarta
|
- |
Arema
|
|
2026-10-26 |
Persija Jakarta
|
- |
Persik Kediri
|
|
2026-10-31 |
Dewa United
|
- |
Persija Jakarta
|
|
2026-11-07 |
Persija Jakarta
|
- |
Persebaya
|
|
2026-11-21 |
PSM Makassar
|
- |
Persija Jakarta
|
|
2026-11-28 |
Persija Jakarta
|
- |
Garudayaksa
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
5.00 |
3.70 |
1.55 |
| Olasılık |
25% |
33% |
42% |
|
2 @ 1.55 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
2.30 |
1.15 |
| Olasılık |
23% |
77% |
|
X2 @ 1.15 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.28 |
3.40 |
| Olasılık |
|
76% |
24% |
|
Üst 1.5 @ 1.28 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.87 |
1.80 |
| Olasılık |
|
61% |
39% |
|
Üst 2.5 @ 1.87 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.20 |
1.30 |
| Olasılık |
|
37% |
63% |
|
Alt 3.5 @ 1.30 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.93 |
1.77 |
| Olasılık |
|
62% |
38% |
|
Evt @ 1.93 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-17 12:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!