I liga - Polonya
Cumartesi, 17.10.2026
14:30
Pogon Grodzisk M.
Polonia Warszawa
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Grodzisk Mazowiecki |
| Deplasman: |
Varşova |
| Mesafe: |
29.6 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
14:30 (15:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.88 |
3.40 |
2.10 |
1X |
|
|
|
1.62 |
1.36 |
| 43% |
23% |
34% |
1.62 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.65 |
2.20 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 75% |
25% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
35% |
65% |
Son 2 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-03-14 |
Pogon Grodzisk M.
|
3 - 2 |
Polonia Warszawa
|
|
2025-08-30 |
Polonia Warszawa
|
2 - 1 |
Pogon Grodzisk M.
|
Pogon Grodzisk M. son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Chrobry Glogow
|
0 - 4 |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-10-02 |
Radomiak Radom
|
7 - 2 |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-09-19 |
Pogon Grodzisk M.
|
2 - 0 |
LKS Lodz
|
|
2026-09-13 |
Unia Skierniewice
|
3 - 2 |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-09-04 |
Pogon Grodzisk M.
|
1 - 0 |
Warta Poznan
|
|
2026-08-28 |
Pogon Grodzisk M.
|
2 - 2 |
Termalica B-B.
|
|
2026-08-22 |
Polonia Bytom
|
2 - 2 |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-08-14 |
Pogon Grodzisk M.
|
1 - 1 |
Stal Rzeszow
|
|
2026-08-08 |
Legnica
|
0 - 1 |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-08-02 |
Pogon Grodzisk M.
|
1 - 0 |
Puszcza
|
|
2026-07-25 |
Lechia
|
0 - 3 |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-07-18 |
Legia
|
2 - 1 |
Pogon Grodzisk M.
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
3 |
3 |
|
9 |
7 |
5 |
| 50% |
25% |
25% |
|
75% |
58% |
42% |
Polonia Warszawa son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Arka
|
1 - 2 |
Polonia Warszawa
|
|
2026-10-03 |
Jagiellonia
|
1 - 2 |
Polonia Warszawa
|
|
2026-09-19 |
Polonia Warszawa
|
2 - 0 |
Chrobry Glogow
|
|
2026-09-11 |
Polonia Warszawa
|
2 - 2 |
Polonia Bytom
|
|
2026-09-05 |
Stal Rzeszow
|
2 - 1 |
Polonia Warszawa
|
|
2026-09-02 |
Gornik Polkowice
|
0 - 1 |
Polonia Warszawa
|
|
2026-08-29 |
Polonia Warszawa
|
2 - 4 |
Lechia
|
|
2026-08-22 |
Termalica B-B.
|
1 - 3 |
Polonia Warszawa
|
|
2026-08-15 |
Pogon Siedlce
|
1 - 0 |
Polonia Warszawa
|
|
2026-08-07 |
Polonia Warszawa
|
1 - 1 |
Ruch
|
|
2026-08-01 |
Polonia Warszawa
|
3 - 1 |
Unia Skierniewice
|
|
2026-07-26 |
Puszcza
|
0 - 1 |
Polonia Warszawa
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
9 |
7 |
4 |
| 58% |
17% |
25% |
|
75% |
58% |
33% |
Puan Durumu I liga
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Pogon Grodzisk M. |
10 |
6 |
3 |
1 |
19 |
8 |
+11 |
21 |
| 2 |
Polonia Warszawa |
10 |
5 |
2 |
3 |
17 |
13 |
+4 |
17 |
| 3 |
Termalica B-B. |
10 |
5 |
2 |
3 |
16 |
14 |
+2 |
17 |
| 4 |
Lechia |
10 |
5 |
1 |
4 |
19 |
16 |
+3 |
16 |
| 5 |
Warta Poznan |
10 |
5 |
0 |
5 |
18 |
15 |
+3 |
15 |
| 6 |
LKS Lodz |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
15 |
| 7 |
Ruch |
10 |
4 |
3 |
3 |
11 |
11 |
0 |
15 |
| 8 |
Legnica |
10 |
4 |
2 |
4 |
14 |
10 |
+4 |
14 |
| 9 |
Stal Rzeszow |
10 |
4 |
2 |
4 |
11 |
17 |
-6 |
14 |
| 10 |
Pogon Siedlce |
9 |
3 |
3 |
3 |
9 |
8 |
+1 |
12 |
| 11 |
Chrobry Glogow |
10 |
3 |
3 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
12 |
| 12 |
Odra Opole |
10 |
3 |
3 |
4 |
8 |
9 |
-1 |
12 |
| 13 |
Polonia Bytom |
10 |
2 |
6 |
2 |
15 |
17 |
-2 |
12 |
| 14 |
Stal Mielec |
10 |
3 |
3 |
4 |
16 |
24 |
-8 |
12 |
| 15 |
Podbeskidzie |
10 |
1 |
8 |
1 |
13 |
14 |
-1 |
11 |
| 16 |
Arka |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
13 |
-1 |
11 |
| 17 |
Unia Skierniewice |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
17 |
-5 |
11 |
| 18 |
Puszcza |
9 |
2 |
0 |
7 |
8 |
13 |
-5 |
6 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Pogon Grodzisk M. |
|
| Polonia Warszawa |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Pogon Grodzisk M. |
Polonia Warszawa |
| 1 |
Pogon Grodzisk M. |
- |
|
| 2 |
Polonia Warszawa |
|
- |
| 3 |
Termalica B-B. |
2 - 2 |
1 - 3 |
| 4 |
Lechia |
|
|
| 5 |
Warta Poznan |
1 - 0 |
|
| 6 |
LKS Lodz |
2 - 0 |
|
| 7 |
Ruch |
|
|
| 8 |
Legnica |
|
|
| 9 |
Stal Rzeszow |
1 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Pogon Siedlce |
|
1 - 0 |
| 11 |
Chrobry Glogow |
|
|
| 12 |
Odra Opole |
|
|
| 13 |
Polonia Bytom |
|
|
| 14 |
Stal Mielec |
|
|
| 15 |
Podbeskidzie |
|
|
| 16 |
Arka |
|
1 - 2 |
| 17 |
Unia Skierniewice |
|
|
| 18 |
Puszcza |
1 - 0 |
0 - 1 |
Takım istatistikleri
| |
Pogon Grodzisk M. |
Polonia Warszawa |
| Galibiyet |
6 |
5 |
| Beraberlik |
3 |
2 |
| Mağlubiyet |
1 |
3 |
| Attığı gol |
19 |
17 |
| Yediği gol |
8 |
13 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.90 |
1.70 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.80 |
1.30 |
| Oyun attığı gol |
100% |
90% |
| Oyun yediği gol |
40% |
80% |
| Karşılıklı Gol Var |
40% |
70% |
| Üst 1.5 |
70% |
80% |
| Üst 2.5 |
50% |
60% |
| Üst 3.5 |
40% |
40% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
3 |
3 |
| Beraberlik |
2 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
2 |
| Attığı gol |
7 |
7 |
| Yediği gol |
3 |
5 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.40 |
1.40 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.60 |
1.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
80% |
| Oyun yediği gol |
40% |
80% |
| Karşılıklı Gol Var |
40% |
60% |
| Üst 1.5 |
60% |
60% |
| Üst 2.5 |
20% |
60% |
| Üst 3.5 |
20% |
20% |
Genel i̇statistikler I liga
| Oyun (89) |
| Ev sahibi galibiyet |
42% |
| Beraberlik |
27% |
| Deplasman galibiyet |
31% |
| Oynadığı maç |
29% |
| Goller (242) |
| Maç başına gol |
2.72 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.48 |
| Maç başına deplasman gol |
1.24 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
78% |
| Deplasman takımı gol attı |
73% |
| Karşılıklı Gol Var |
55% |
| Üst 1.5 |
75% |
| Üst 2.5 |
51% |
| Üst 3.5 |
27% |
Pogon Grodzisk M. sonraki 6 maçlar
|
2026-10-25 |
Ruch
|
- |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-10-30 |
Pogon Grodzisk M.
|
- |
Stal Mielec
|
|
2026-11-07 |
Pogon Siedlce
|
- |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-11-21 |
Pogon Grodzisk M.
|
- |
Arka
|
|
2026-11-28 |
Podbeskidzie
|
- |
Pogon Grodzisk M.
|
|
2026-12-05 |
Pogon Grodzisk M.
|
- |
Odra Opole
|
Polonia Warszawa sonraki 6 maçlar
|
2026-10-23 |
Polonia Warszawa
|
- |
Legnica
|
|
2026-11-02 |
LKS Lodz
|
- |
Polonia Warszawa
|
|
2026-11-07 |
Warta Poznan
|
- |
Polonia Warszawa
|
|
2026-11-21 |
Polonia Warszawa
|
- |
Stal Mielec
|
|
2026-11-28 |
Odra Opole
|
- |
Polonia Warszawa
|
|
2026-12-05 |
Polonia Warszawa
|
- |
Podbeskidzie
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.88 |
3.40 |
2.10 |
| Olasılık |
43% |
23% |
34% |
|
1X @ 1.62 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.62 |
1.36 |
| Olasılık |
55% |
45% |
|
1X @ 1.62 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.18 |
4.50 |
| Olasılık |
|
75% |
25% |
|
Üst 1.5 @ 1.18 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.65 |
2.20 |
| Olasılık |
|
53% |
47% |
|
Üst 2.5 @ 1.65 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.50 |
1.50 |
| Olasılık |
|
35% |
65% |
|
Alt 3.5 @ 1.50 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.53 |
2.38 |
| Olasılık |
|
55% |
45% |
|
Evt @ 1.53 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-14 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!