Elite One - Kamerun

Pazar, 25.10.2026
15:30
PWD Bamenda

PWD Bamenda

Dynamo Douala

Dynamo Douala

Enformasyon
Şehir
Ev sahibi: Bamenda
Deplasman: Douala
Mesafe: 217.0 km
Başlama Zamanı
Saat: 15:30 (16:30 yerel zaman)
Reklam

Son 6 doğrudan karşılaşmaları

2026-06-21 PWD Bamenda 0 - 3 Dynamo Douala
2026-03-29 Dynamo Douala 2 - 2 PWD Bamenda
2025-03-30 PWD Bamenda 2 - 1 Dynamo Douala
2024-12-15 Dynamo Douala 1 - 0 PWD Bamenda
2023-12-30 Dynamo Douala 1 - 2 PWD Bamenda
2023-10-18 PWD Bamenda 0 - 2 Dynamo Douala
G B M +1.5 +2.5 +3.5
2 1 3 5 4 1
33% 17% 50% 83% 67% 17%

PWD Bamenda son 12 maçlar

2026-10-18 Panthere du Nde 3 - 2 PWD Bamenda
2026-06-28 Aigle Royal Moungo 2 - 1 PWD Bamenda
2026-06-21 PWD Bamenda 0 - 3 Dynamo Douala
2026-06-14 PWD Bamenda 1 - 2 Colombe
2026-06-07 Fortuna Mfou 1 - 1 PWD Bamenda
2026-06-04 PWD Bamenda 2 - 2 Canon Yaounde
2026-05-31 Aigle Royal Menoua 1 - 0 PWD Bamenda
2026-05-24 PWD Bamenda 4 - 1 Fauve Azur
2026-05-17 PWD Bamenda 5 - 0 Unisport de Bafang
2026-05-10 Panthere du Nde 1 - 2 PWD Bamenda
2026-05-03 Coton Sport 5 - 2 PWD Bamenda
2026-04-29 Gazelle FA 4 - 2 PWD Bamenda
G B M +1.5 +2.5 +3.5
3 2 7 11 10 6
25% 17% 58% 92% 83% 50%

Dynamo Douala son 12 maçlar

2026-10-18 Dynamo Douala 2 - 2 Aigle Royal Menoua
2026-06-28 Unisport de Bafang 2 - 7 Dynamo Douala
2026-06-21 PWD Bamenda 0 - 3 Dynamo Douala
2026-06-14 Dynamo Douala 1 - 0 Panthere du Nde
2026-06-07 Dynamo Douala 2 - 1 Coton Sport
2026-06-03 Dynamo Douala 2 - 0 Gazelle FA
2026-05-31 Dynamo Douala 6 - 0 Fauve Azur
2026-05-24 Aigle Royal Menoua 0 - 2 Dynamo Douala
2026-05-17 Canon Yaounde 0 - 1 Dynamo Douala
2026-05-10 Dynamo Douala 2 - 1 Stade Renard
2026-05-03 Aigle Royal Moungo 1 - 2 Dynamo Douala
2026-04-29 Dynamo Douala 1 - 1 Colombe
G B M +1.5 +2.5 +3.5
10 2 0 10 7 3
83% 17% 0% 83% 58% 25%
Reklam

Puan Durumu Elite One

P Takım O G B M AG YG GF P
1 Canon Yaounde 2 1 1 0 2 1 +1 4
2 Panthere du Nde 1 1 0 0 3 2 +1 3
3 Victoria United 1 1 0 0 2 1 +1 3
4 Dynamo Douala 1 0 1 0 2 2 0 1
5 Aigle Royal Menoua 1 0 1 0 2 2 0 1
6 Stade Renard 1 0 1 0 2 2 0 1
7 US Abong-Mbang 1 0 1 0 2 2 0 1
8 APEJES Academy 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Unisport de Bafang 1 0 1 0 1 1 0 1
10 Gazelle FA 1 0 1 0 0 0 0 1
11 Colombe 0 0 0 0 0 0 0 0
12 PWD Bamenda 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 Aigle Royal Moungo 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 Coton Sport 1 0 0 1 1 2 -1 0

Lig maçlarının kronolojisi

PWD Bamenda  
Dynamo Douala  
Ev sahibi  
Deplasman  

Takım istatistikleri

  PWD Bamenda Dynamo Douala
Galibiyet 0 0
Beraberlik 0 1
Mağlubiyet 1 0
Attığı gol 2 2
Yediği gol 3 2
Maç başına ortalama attığı gol 2.00 2.00
Maç başına ortalama yediği gol 3.00 2.00
Oyun attığı gol 100% 100%
Oyun yediği gol 100% 100%
Karşılıklı Gol Var 100% 100%
Üst 1.5 100% 100%
Üst 2.5 100% 100%
Üst 3.5 100% 100%
  Ev sahibi Deplasman
Galibiyet 0 0
Beraberlik 0 0
Mağlubiyet 0 0
Attığı gol 0 0
Yediği gol 0 0
Maç başına ortalama attığı gol 0.00 0.00
Maç başına ortalama yediği gol 0.00 0.00
Oyun attığı gol 0% 0%
Oyun yediği gol 0% 0%
Karşılıklı Gol Var 0% 0%
Üst 1.5 0% 0%
Üst 2.5 0% 0%
Üst 3.5 0% 0%

Genel i̇statistikler Elite One

Oyun   (7)
Ev sahibi galibiyet 29%
Beraberlik 57%
Deplasman galibiyet 14%
Oynadığı maç 4%
Goller   (21)
Maç başına gol 3.00
Maç başına ev sahibi gol 1.57
Maç başına deplasman gol 1.43
Ev sahibi takımı gol attı 86%
Deplasman takımı gol attı 86%
Karşılıklı Gol Var 86%
Üst 1.5 86%
Üst 2.5 71%
Üst 3.5 43%

PWD Bamenda sonraki 6 maçlar

2026-10-25 PWD Bamenda - Dynamo Douala
2026-11-01 Colombe - PWD Bamenda
2026-11-08 PWD Bamenda - APEJES Academy
2026-11-15 Aigle Royal Menoua - PWD Bamenda
2026-11-22 PWD Bamenda - US Abong-Mbang
2026-11-29 Aigle Royal Moungo - PWD Bamenda

Dynamo Douala sonraki 6 maçlar

2026-10-25 PWD Bamenda - Dynamo Douala
2026-11-01 Dynamo Douala - Coton Sport
2026-11-04 Dynamo Douala - Gazelle FA
2026-11-15 Colombe - Dynamo Douala
2026-11-22 Dynamo Douala - Unisport de Bafang
2026-11-29 Stade Renard - Dynamo Douala

*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-24 00:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!