Premier Lig - Ermenistan
Cuma, 15.09.2017
15:00
15:00

Pyunik

Banants
1 - 2
(0 - 2, 1 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Erivan |
| Deplasman: | Erivan |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Vazgen Sarkisyan Cumhuriyet Stadyumu |
| Kapasite: | 14 403 |
| Boyutlar: | 105 x 68 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:00 (18:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.38 | 3.25 | 2.75 | 1X | 1.40 | 1.53 | |||
| 38% | 32% | 30% | 1.40 | 62% | 38% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.79 | 2.30 | 1.60 | 4.07 | 1.20 | ||||||
| 66% | 34% | 42% | 58% | 23% | 77% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-08-06 | Banants | 2 - 2 | Pyunik |
| 2017-05-31 | Banants | 0 - 2 | Pyunik |
| 2017-04-30 | Pyunik | 0 - 0 | Banants |
| 2017-04-25 | Banants | 0 - 1 | Pyunik |
| 2017-04-11 | Pyunik | 2 - 1 | Banants |
| 2017-03-19 | Banants | 0 - 3 | Pyunik |
| 2016-11-22 | Pyunik | 1 - 1 | Banants |
| 2016-10-23 | Banants | 0 - 1 | Pyunik |
| 2016-09-11 | Pyunik | 2 - 1 | Banants |
| 2016-04-23 | Banants | 1 - 1 | Pyunik |
| 2016-03-02 | Pyunik | 1 - 2 | Banants |
| 2015-10-03 | Banants | 0 - 1 | Pyunik |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 8 | 5 | 1 | |
| 58% | 33% | 8% | 67% | 42% | 8% |
Pyunik son 12 maçlar
| 2017-09-10 | Pyunik | 0 - 2 | Shirak |
| 2017-08-25 | Alashkert | 5 - 1 | Pyunik |
| 2017-08-20 | Ararat | 0 - 0 | Pyunik |
| 2017-08-11 | Pyunik | 2 - 1 | Gandzasar |
| 2017-08-06 | Banants | 2 - 2 | Pyunik |
| 2017-07-06 | Slovan Brat. | 5 - 0 | Pyunik |
| 2017-06-29 | Pyunik | 1 - 4 | Slovan Brat. |
| 2017-05-31 | Banants | 0 - 2 | Pyunik |
| 2017-05-27 | Pyunik | 2 - 1 | Ararat |
| 2017-05-24 | Shirak | 3 - 0 | Pyunik |
| 2017-05-20 | Gandzasar | 1 - 1 | Pyunik |
| 2017-05-13 | Alashkert | 3 - 3 | Pyunik |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 8 | 5 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 67% | 42% |
Banants son 12 maçlar
| 2017-09-09 | Ararat | 1 - 2 | Banants |
| 2017-08-27 | Banants | 1 - 1 | Gandzasar |
| 2017-08-18 | Banants | 2 - 2 | Alashkert |
| 2017-08-13 | Shirak | 1 - 0 | Banants |
| 2017-08-06 | Banants | 2 - 2 | Pyunik |
| 2017-05-31 | Banants | 0 - 2 | Pyunik |
| 2017-05-27 | Gandzasar | 2 - 1 | Banants |
| 2017-05-19 | Banants | 0 - 3 | Alashkert |
| 2017-05-14 | Shirak | 1 - 0 | Banants |
| 2017-05-06 | Ararat | 1 - 0 | Banants |
| 2017-04-30 | Pyunik | 0 - 0 | Banants |
| 2017-04-25 | Banants | 0 - 1 | Pyunik |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 7 | 5 | 2 | |
| 8% | 33% | 58% | 58% | 42% | 17% |
Puan Durumu Premier Lig
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Alashkert | 5 | +6 | 8 |
| 2 | Banants | 5 | 0 | 6 |
| 3 | Pyunik | 5 | -5 | 5 |
| 4 | Ararat | 5 | -3 | 4 |
| 5 | Shirak | 5 | +6 | 3 |
| 6 | Gandzasar | 5 | -4 | 2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Pyunik | |
| Banants | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Pyunik | Banants |
|---|---|---|---|
| 1 | Alashkert | ||
| 2 | Banants | - | |
| 3 | Pyunik | - | |
| 4 | Ararat | 1 - 2 | |
| 5 | Shirak | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 6 | Gandzasar | 2 - 1 |
Lig sıralaması
| Pyunik | Banants | |
| Pozisyon | 3 | 2 |
| Puan | 5 | 6 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 4 | 2 |
| Puan | 3 | 3 |
Lig form
| Pyunik | Banants | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
2 2 |
1
3 1 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
1
0 1 |
1
0 1 |
Lig Golleri
| Pyunik | Banants | |
|
Attığı gol Yediği gol |
5
10 |
7
7 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
2
3 |
2
2 |
Genel i̇statistikler Premier Lig
| Oyun (15) | |
| Ev sahibi galibiyet | 40% |
| Beraberlik | 33% |
| Deplasman galibiyet | 27% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (41) | |
| Maç başına gol | 2.73 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.53 |
| Maç başına deplasman gol | 1.20 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 80% |
| Deplasman takımı gol attı | 80% |
| Karşılıklı Gol Var | 67% |
| Üst 1.5 | 80% |
| Üst 2.5 | 60% |
| Üst 3.5 | 27% |
Pyunik sonraki 6 maçlar
| 2017-09-20 | Pyunik | - | Banants |
| 2017-09-23 | Gandzasar | - | Pyunik |
| 2017-09-30 | Pyunik | - | Ararat |
| 2017-10-15 | Pyunik | - | Alashkert |
| 2017-10-21 | Shirak | - | Pyunik |
| 2017-10-25 | Banants | - | Pyunik |
Banants sonraki 6 maçlar
| 2017-09-20 | Pyunik | - | Banants |
| 2017-09-27 | Banants | - | Shirak |
| 2017-09-30 | Alashkert | - | Banants |
| 2017-10-14 | Gandzasar | - | Banants |
| 2017-10-20 | Banants | - | Ararat |
| 2017-10-25 | Banants | - | Pyunik |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.38 | 3.25 | 2.75 |
| Olasılık | 38% | 32% | 30% |
| 1X @ 1.40 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.40 | 1.53 |
| Olasılık | 62% | 38% |
| 1X @ 1.40 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.39 | 2.79 | |
| Olasılık | 66% | 34% | |
| Üst 1.5 @ 1.39 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.30 | 1.60 | |
| Olasılık | 42% | 58% | |
| Alt 2.5 @ 1.60 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 4.07 | 1.20 | |
| Olasılık | 23% | 77% | |
| Alt 3.5 @ 1.20 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.99 | 1.73 | |
| Olasılık | 47% | 53% | |
| Hay @ 1.73 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-15 12:06. Şu anda değişiklikler mümkündür!