Premier Lig - Bosna-Hersek
Cumartesi, 23.09.2017
15:00
15:00

Radnik Bijeljina

Sarajevo
1 - 4
(0 - 1, 1 - 3)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Bijeljina |
| Deplasman: | Saraybosna |
| Mesafe: | 122.1 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Bijeljina Şehir Stadyumu |
| Kapasite: | 6 000 |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.30 | 1.83 | X2 | 1.83 | 1.25 | |||
| 30% | 38% | 32% | 1.25 | 48% | 52% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.34 | 3.01 | 2.10 | 1.70 | 3.54 | 1.25 | ||||||
| 66% | 34% | 36% | 64% | 15% | 85% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-04-29 | Radnik Bijeljina | 0 - 3 | Sarajevo |
| 2017-04-02 | Sarajevo | 1 - 1 | Radnik Bijeljina |
| 2016-12-04 | Sarajevo | 2 - 0 | Radnik Bijeljina |
| 2016-08-27 | Radnik Bijeljina | 0 - 0 | Sarajevo |
| 2016-04-10 | Sarajevo | 2 - 1 | Radnik Bijeljina |
| 2015-09-18 | Radnik Bijeljina | 0 - 3 | Sarajevo |
| 2015-05-13 | Radnik Bijeljina | 0 - 2 | Sarajevo |
| 2014-10-25 | Sarajevo | 5 - 0 | Radnik Bijeljina |
| 2014-05-10 | Sarajevo | 3 - 2 | Radnik Bijeljina |
| 2013-11-03 | Radnik Bijeljina | 1 - 2 | Sarajevo |
| 2013-05-26 | Sarajevo | 5 - 0 | Radnik Bijeljina |
| 2012-11-24 | Radnik Bijeljina | 2 - 1 | Sarajevo |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 11 | 8 | 3 | |
| 8% | 17% | 75% | 92% | 67% | 25% |
Radnik Bijeljina son 12 maçlar
| 2017-09-20 | Radnik Bijeljina | 0 - 1 | Siroki Brijeg |
| 2017-09-17 | Borac Banja Luka | 1 - 0 | Radnik Bijeljina |
| 2017-09-10 | Radnik Bijeljina | 0 - 2 | Zeljeznicar |
| 2017-08-26 | Mladost DK | 3 - 0 | Radnik Bijeljina |
| 2017-08-20 | Radnik Bijeljina | 3 - 1 | GOSK Gabela |
| 2017-08-13 | Celik Zenica | 3 - 0 | Radnik Bijeljina |
| 2017-08-05 | Radnik Bijeljina | 2 - 1 | Zrinjski |
| 2017-07-29 | Sloboda | 0 - 1 | Radnik Bijeljina |
| 2017-07-22 | Radnik Bijeljina | 0 - 0 | Krupa |
| 2017-05-28 | Zeljeznicar | 2 - 1 | Radnik Bijeljina |
| 2017-05-20 | Radnik Bijeljina | 1 - 2 | Zrinjski |
| 2017-05-13 | Sloboda | 2 - 0 | Radnik Bijeljina |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 1 | 8 | 8 | 6 | 1 | |
| 25% | 8% | 67% | 67% | 50% | 8% |
Sarajevo son 12 maçlar
| 2017-09-20 | Mladost DK | 0 - 0 | Sarajevo |
| 2017-09-16 | Sarajevo | 2 - 0 | Siroki Brijeg |
| 2017-09-09 | Sarajevo | 4 - 0 | NK Vitez |
| 2017-08-27 | Borac Banja Luka | 1 - 1 | Sarajevo |
| 2017-08-19 | Sarajevo | 0 - 1 | Zeljeznicar |
| 2017-08-13 | Mladost DK | 1 - 1 | Sarajevo |
| 2017-08-06 | Sarajevo | 0 - 1 | GOSK Gabela |
| 2017-07-30 | Celik Zenica | 0 - 2 | Sarajevo |
| 2017-07-23 | Sarajevo | 1 - 2 | Zrinjski |
| 2017-07-06 | Sarajevo | 2 - 1 | Balti |
| 2017-06-29 | Balti | 2 - 1 | Sarajevo |
| 2017-05-28 | Krupa | 1 - 0 | Sarajevo |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 4 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 33% | 8% |
Puan Durumu Premier Lig
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 8 | +10 | 21 |
| 2 | Zeljeznicar | 8 | +9 | 19 |
| 3 | Mladost DK | 8 | +2 | 14 |
| 4 | Siroki Brijeg | 8 | +6 | 13 |
| 5 | Borac Banja Luka | 8 | +1 | 13 |
| 6 | Krupa | 8 | 0 | 12 |
| 7 | Sarajevo | 8 | +5 | 11 |
| 8 | Radnik Bijeljina | 8 | -5 | 10 |
| 9 | GOSK Gabela | 8 | -5 | 9 |
| 10 | Sloboda | 8 | -5 | 6 |
| 11 | NK Vitez | 8 | -7 | 4 |
| 12 | Celik Zenica | 8 | -11 | 4 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Radnik Bijeljina | |
| Sarajevo | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Radnik Bijeljina | Sarajevo |
|---|---|---|---|
| 1 | Zrinjski | 2 - 1 | |
| 2 | Zeljeznicar | 0 - 2 | |
| 3 | Mladost DK | 1 - 1 | |
| 4 | Siroki Brijeg | ||
| 5 | Borac Banja Luka | 1 - 1 | |
| 6 | Krupa | 0 - 0 | |
| 7 | Sarajevo | - | |
| 8 | Radnik Bijeljina | - | |
| 9 | GOSK Gabela | 3 - 1 | |
| 10 | Sloboda | ||
| 11 | NK Vitez | ||
| 12 | Celik Zenica | 0 - 2 |
Lig sıralaması
| Radnik Bijeljina | Sarajevo | |
| Pozisyon | 8 | 7 |
| Puan | 10 | 11 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 7 | 5 |
| Puan | 7 | 5 |
Lig form
| Radnik Bijeljina | Sarajevo | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
3
1 4 |
3
2 3 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
1 1 |
1
2 0 |
Lig Golleri
| Radnik Bijeljina | Sarajevo | |
|
Attığı gol Yediği gol |
6
11 |
11
6 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
5
4 |
4
2 |
Genel i̇statistikler Premier Lig
| Oyun (48) | |
| Ev sahibi galibiyet | 54% |
| Beraberlik | 17% |
| Deplasman galibiyet | 29% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (107) | |
| Maç başına gol | 2.23 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.44 |
| Maç başına deplasman gol | 0.79 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 69% |
| Deplasman takımı gol attı | 60% |
| Karşılıklı Gol Var | 35% |
| Üst 1.5 | 62% |
| Üst 2.5 | 35% |
| Üst 3.5 | 21% |
Radnik Bijeljina sonraki 6 maçlar
| 2017-09-30 | Siroki Brijeg | - | Radnik Bijeljina |
| 2017-10-14 | Radnik Bijeljina | - | NK Vitez |
| 2017-10-21 | Krupa | - | Radnik Bijeljina |
| 2017-10-28 | Radnik Bijeljina | - | Sloboda |
| 2017-11-04 | Zrinjski | - | Radnik Bijeljina |
| 2017-11-18 | Radnik Bijeljina | - | Celik Zenica |
Sarajevo sonraki 6 maçlar
| 2017-10-01 | Sarajevo | - | Krupa |
| 2017-10-14 | Sloboda | - | Sarajevo |
| 2017-10-21 | Zrinjski | - | Sarajevo |
| 2017-10-29 | Sarajevo | - | Celik Zenica |
| 2017-11-05 | GOSK Gabela | - | Sarajevo |
| 2017-11-18 | Sarajevo | - | Mladost DK |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.80 | 3.30 | 1.83 |
| Olasılık | 30% | 38% | 32% |
| X2 @ 1.25 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.83 | 1.25 |
| Olasılık | 48% | 52% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.34 | 3.01 | |
| Olasılık | 66% | 34% | |
| Üst 1.5 @ 1.34 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.10 | 1.70 | |
| Olasılık | 36% | 64% | |
| Alt 2.5 @ 1.70 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.54 | 1.25 | |
| Olasılık | 15% | 85% | |
| Alt 3.5 @ 1.25 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.91 | 1.80 | |
| Olasılık | 32% | 68% | |
| Hay @ 1.80 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-23 12:06. Şu anda değişiklikler mümkündür!