Bundesliga - Avusturya
Cumartesi, 16.09.2017
15:00
15:00

Altach

Rapid Vienna
2 - 2
(0 - 0, 2 - 2)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Altach |
| Deplasman: | Viyana |
| Mesafe: | 511.1 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Cashpoint-Arena |
| Kapasite: | 8 500 |
| Boyutlar: | 100 x 64 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 15:00 (16:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.00 | 3.40 | 2.30 | 1 | 1.62 | 1.40 | |||
| 57% | 21% | 22% | 3.00 | 72% | 28% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 68% | 32% | 63% | 37% | 42% | 58% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-04-15 | Rapid Vienna | 3 - 0 | Altach |
| 2016-12-18 | Altach | 3 - 1 | Rapid Vienna |
| 2016-10-15 | Rapid Vienna | 1 - 1 | Altach |
| 2016-07-31 | Altach | 1 - 0 | Rapid Vienna |
| 2016-05-11 | Rapid Vienna | 1 - 1 | Altach |
| 2016-03-06 | Altach | 0 - 0 | Rapid Vienna |
| 2015-11-29 | Rapid Vienna | 3 - 1 | Altach |
| 2015-09-12 | Altach | 2 - 0 | Rapid Vienna |
| 2015-05-10 | Altach | 1 - 3 | Rapid Vienna |
| 2015-03-04 | Rapid Vienna | 1 - 0 | Altach |
| 2014-11-02 | Altach | 2 - 0 | Rapid Vienna |
| 2014-08-16 | Rapid Vienna | 0 - 1 | Altach |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 8 | 4 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 67% | 33% | 25% |
Altach son 12 maçlar
| 2017-09-09 | St. Polten | 1 - 2 | Altach |
| 2017-08-27 | Altach | 1 - 0 | Mattersburg |
| 2017-08-24 | M. Tel Aviv | 2 - 2 | Altach |
| 2017-08-20 | LASK Linz | 0 - 0 | Altach |
| 2017-08-17 | Altach | 0 - 1 | M. Tel Aviv |
| 2017-08-12 | Altach | 0 - 1 | Salzburg |
| 2017-08-06 | AC Wolfsberger | 1 - 0 | Altach |
| 2017-08-03 | Altach | 3 - 1 | Gent |
| 2017-07-30 | Admira | 4 - 1 | Altach |
| 2017-07-27 | Gent | 1 - 1 | Altach |
| 2017-07-23 | Altach | 3 - 0 | Austria Vienna |
| 2017-07-20 | Brest | 0 - 3 | Altach |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 7 | 6 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 58% | 50% | 25% |
Rapid Vienna son 12 maçlar
| 2017-09-10 | Salzburg | 2 - 2 | Rapid Vienna |
| 2017-08-26 | Rapid Vienna | 1 - 0 | LASK Linz |
| 2017-08-19 | Rapid Vienna | 1 - 2 | Sturm Graz |
| 2017-08-13 | Admira | 3 - 1 | Rapid Vienna |
| 2017-08-06 | Rapid Vienna | 2 - 2 | Austria Vienna |
| 2017-07-29 | St. Polten | 1 - 4 | Rapid Vienna |
| 2017-07-22 | Rapid Vienna | 2 - 2 | Mattersburg |
| 2017-07-09 | Rapid Vienna | 2 - 2 | Monaco |
| 2017-07-05 | Rapid Vienna | 2 - 1 | Apollon |
| 2017-07-01 | Rapid Vienna | 1 - 1 | Celtic |
| 2017-06-01 | Rapid Vienna | 1 - 2 | Salzburg |
| 2017-05-28 | Rapid Vienna | 2 - 1 | St. Polten |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 11 | 10 | 6 | |
| 33% | 42% | 25% | 92% | 83% | 50% |
Puan Durumu Bundesliga
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sturm Graz | 7 | +5 | 18 |
| 2 | Salzburg | 7 | +10 | 14 |
| 3 | LASK Linz | 7 | +3 | 11 |
| 4 | Austria Vienna | 7 | +2 | 11 |
| 5 | AC Wolfsberger | 7 | 0 | 10 |
| 6 | Altach | 7 | 0 | 10 |
| 7 | Rapid Vienna | 7 | +1 | 9 |
| 8 | Admira | 7 | -1 | 9 |
| 9 | Mattersburg | 7 | -8 | 5 |
| 10 | St. Polten | 7 | -12 | 1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Altach | |
| Rapid Vienna | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Altach | Rapid Vienna |
|---|---|---|---|
| 1 | Sturm Graz | ||
| 2 | Salzburg | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 3 | LASK Linz | ||
| 4 | Austria Vienna | 3 - 0 | |
| 5 | AC Wolfsberger | ||
| 6 | Altach | - | |
| 7 | Rapid Vienna | - | |
| 8 | Admira | 3 - 1 | |
| 9 | Mattersburg | 1 - 0 | |
| 10 | St. Polten | 1 - 4 |
Lig sıralaması
| Altach | Rapid Vienna | |
| Pozisyon | 6 | 7 |
| Puan | 10 | 9 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 6 | 4 |
| Puan | 6 | 4 |
Lig form
| Altach | Rapid Vienna | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
3
1 3 |
2
3 2 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
0 1 |
1
1 1 |
Lig Golleri
| Altach | Rapid Vienna | |
|
Attığı gol Yediği gol |
7
7 |
13
12 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
4
1 |
7
6 |
Genel i̇statistikler Bundesliga
| Oyun (35) | |
| Ev sahibi galibiyet | 51% |
| Beraberlik | 20% |
| Deplasman galibiyet | 29% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (107) | |
| Maç başına gol | 3.06 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.74 |
| Maç başına deplasman gol | 1.31 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 86% |
| Deplasman takımı gol attı | 66% |
| Karşılıklı Gol Var | 57% |
| Üst 1.5 | 77% |
| Üst 2.5 | 63% |
| Üst 3.5 | 43% |
Altach sonraki 6 maçlar
| 2017-09-23 | Sturm Graz | - | Altach |
| 2017-10-01 | Austria Vienna | - | Altach |
| 2017-10-05 | Altach | - | St. Gallen |
| 2017-10-14 | Altach | - | Admira |
| 2017-10-21 | Altach | - | AC Wolfsberger |
| 2017-10-25 | Sturm Graz | - | Altach |
Rapid Vienna sonraki 6 maçlar
| 2017-09-23 | Rapid Vienna | - | AC Wolfsberger |
| 2017-09-30 | Mattersburg | - | Rapid Vienna |
| 2017-10-14 | Rapid Vienna | - | St. Polten |
| 2017-10-22 | Austria Vienna | - | Rapid Vienna |
| 2017-10-25 | Austria Vienna | - | Rapid Vienna |
| 2017-10-28 | Rapid Vienna | - | Admira |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.00 | 3.40 | 2.30 |
| Olasılık | 57% | 21% | 22% |
| 1 @ 3.00 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.62 | 1.40 |
| Olasılık | 72% | 28% |
| 1X @ 1.62 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.30 | 3.40 | |
| Olasılık | 68% | 32% | |
| Üst 1.5 @ 1.30 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.00 | 1.80 | |
| Olasılık | 63% | 37% | |
| Üst 2.5 @ 2.00 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.40 | 1.30 | |
| Olasılık | 42% | 58% | |
| Alt 3.5 @ 1.30 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.75 | 2.00 | |
| Olasılık | 57% | 43% | |
| Evt @ 1.75 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-16 12:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!