J1 Ligi - Japonya
Cumartesi, 16.09.2017
11:00
11:00

Sagan Tosu

Kofu
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Tosu |
| Deplasman: | Kofu |
| Mesafe: | 781.2 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Tosu |
| Kapasite: | 24 490 |
| Boyutlar: | 105 x 68 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 11:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.20 | 3.60 | 1 | 1.29 | 1.75 | |||
| 54% | 25% | 21% | 2.10 | 71% | 29% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.53 | 2.38 | 2.70 | 1.44 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 61% | 39% | 38% | 62% | 17% | 83% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-07-02 | Kofu | 0 - 0 | Sagan Tosu |
| 2017-05-31 | Kofu | 2 - 3 | Sagan Tosu |
| 2016-11-03 | Kofu | 0 - 1 | Sagan Tosu |
| 2016-03-12 | Sagan Tosu | 1 - 1 | Kofu |
| 2015-09-26 | Sagan Tosu | 0 - 1 | Kofu |
| 2015-05-27 | Kofu | 0 - 0 | Sagan Tosu |
| 2015-04-18 | Kofu | 0 - 3 | Sagan Tosu |
| 2014-09-13 | Kofu | 1 - 0 | Sagan Tosu |
| 2014-04-12 | Sagan Tosu | 2 - 0 | Kofu |
| 2013-12-07 | Kofu | 0 - 0 | Sagan Tosu |
| 2013-07-10 | Sagan Tosu | 2 - 1 | Kofu |
| 2010-09-12 | Sagan Tosu | 1 - 2 | Kofu |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 4 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 33% | 8% |
Sagan Tosu son 12 maçlar
| 2017-09-10 | Vegalta Sendai | 4 - 1 | Sagan Tosu |
| 2017-08-26 | Sagan Tosu | 1 - 3 | G-Osaka |
| 2017-08-19 | Sagan Tosu | 3 - 0 | Omiya Ardija |
| 2017-08-13 | Yokohama M. | 1 - 0 | Sagan Tosu |
| 2017-08-09 | Kashiwa | 0 - 0 | Sagan Tosu |
| 2017-08-05 | Sagan Tosu | 2 - 1 | Shimizu |
| 2017-07-30 | Hiroshima | 0 - 1 | Sagan Tosu |
| 2017-07-12 | Sagan Tosu | 1 - 2 | Yamaga |
| 2017-07-08 | Sagan Tosu | 2 - 3 | Kawasaki |
| 2017-07-02 | Kofu | 0 - 0 | Sagan Tosu |
| 2017-06-25 | Sagan Tosu | 2 - 1 | Urawa |
| 2017-06-17 | Sagan Tosu | 1 - 1 | Vegalta Sendai |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 8 | 7 | 3 | |
| 33% | 25% | 42% | 67% | 58% | 25% |
Kofu son 12 maçlar
| 2017-09-09 | Kofu | 0 - 1 | Shimizu |
| 2017-08-27 | Kofu | 2 - 2 | Kawasaki |
| 2017-08-19 | Hiroshima | 1 - 0 | Kofu |
| 2017-08-13 | Sapporo | 1 - 1 | Kofu |
| 2017-08-09 | Kofu | 0 - 1 | Urawa |
| 2017-08-05 | Kofu | 1 - 0 | G-Osaka |
| 2017-07-29 | Kashima | 3 - 0 | Kofu |
| 2017-07-08 | Iwata | 1 - 0 | Kofu |
| 2017-07-02 | Kofu | 0 - 0 | Sagan Tosu |
| 2017-06-25 | Shimizu | 1 - 0 | Kofu |
| 2017-06-17 | Kofu | 0 - 0 | Kashiwa |
| 2017-06-04 | Vegalta Sendai | 3 - 0 | Kofu |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 4 | 3 | 1 | |
| 8% | 33% | 58% | 33% | 25% | 8% |
Puan Durumu J1 Ligi
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kashima | 25 | +17 | 55 |
| 2 | Kawasaki | 25 | +21 | 49 |
| 3 | Kashiwa | 25 | +15 | 49 |
| 4 | C-Osaka | 25 | +22 | 48 |
| 5 | Yokohama M. | 25 | +11 | 47 |
| 6 | Iwata | 25 | +14 | 42 |
| 7 | G-Osaka | 25 | +12 | 39 |
| 8 | Urawa | 25 | +11 | 39 |
| 9 | Sagan Tosu | 25 | -2 | 34 |
| 10 | Tokyo | 25 | 0 | 33 |
| 11 | Kobe | 25 | -4 | 33 |
| 12 | Vegalta Sendai | 25 | -11 | 32 |
| 13 | Shimizu | 25 | -9 | 28 |
| 14 | Sapporo | 25 | -13 | 26 |
| 15 | Kofu | 25 | -14 | 21 |
| 16 | Hiroshima | 25 | -15 | 20 |
| 17 | Omiya Ardija | 25 | -22 | 20 |
| 18 | Albirex Niigata | 25 | -33 | 11 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Sagan Tosu | |
| Kofu | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | Sagan Tosu | Kofu |
|---|---|---|---|
| 1 | Kashima | 3 - 0 | |
| 2 | Kawasaki | 2 - 3 | 1 - 1 |
| 3 | Kashiwa | 1 - 3 | |
| 4 | C-Osaka | ||
| 5 | Yokohama M. | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Iwata | 1 - 0 | |
| 7 | G-Osaka | 1 - 3 | 1 - 1 |
| 8 | Urawa | 2 - 1 | 4 - 1 |
| 9 | Sagan Tosu | - | |
| 10 | Tokyo | 1 - 1 | |
| 11 | Kobe | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Vegalta Sendai | 1 - 1 | 3 - 0 |
| 13 | Shimizu | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Sapporo | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 15 | Kofu | - | |
| 16 | Hiroshima | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 17 | Omiya Ardija | 3 - 0 | |
| 18 | Albirex Niigata | 3 - 0 |
Lig sıralaması
| Sagan Tosu | Kofu | |
| Pozisyon | 9 | 15 |
| Puan | 34 | 21 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 18 | 15 |
| Puan | 25 | 7 |
Lig form
| Sagan Tosu | Kofu | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
9
7 9 |
4
9 12 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
8
1 3 |
1
4 7 |
Lig Golleri
| Sagan Tosu | Kofu | |
|
Attığı gol Yediği gol |
29
31 |
14
28 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
19
12 |
6
18 |
Genel i̇statistikler J1 Ligi
| Oyun (225) | |
| Ev sahibi galibiyet | 42% |
| Beraberlik | 22% |
| Deplasman galibiyet | 36% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (585) | |
| Maç başına gol | 2.60 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.39 |
| Maç başına deplasman gol | 1.21 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 75% |
| Deplasman takımı gol attı | 70% |
| Karşılıklı Gol Var | 49% |
| Üst 1.5 | 73% |
| Üst 2.5 | 47% |
| Üst 3.5 | 24% |
Sagan Tosu sonraki 6 maçlar
| 2017-09-23 | Urawa | - | Sagan Tosu |
| 2017-09-30 | Sagan Tosu | - | Kashima |
| 2017-10-15 | Sagan Tosu | - | C-Osaka |
| 2017-10-21 | Kobe | - | Sagan Tosu |
| 2017-10-29 | Albirex Niigata | - | Sagan Tosu |
| 2017-11-18 | Sagan Tosu | - | Tokyo |
Kofu sonraki 6 maçlar
| 2017-09-23 | Kofu | - | Yokohama M. |
| 2017-09-30 | Kashiwa | - | Kofu |
| 2017-10-15 | Kofu | - | Tokyo |
| 2017-10-21 | C-Osaka | - | Kofu |
| 2017-10-29 | Kofu | - | Kobe |
| 2017-11-18 | Albirex Niigata | - | Kofu |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.10 | 3.20 | 3.60 |
| Olasılık | 54% | 25% | 21% |
| 1 @ 2.10 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.29 | 1.75 |
| Olasılık | 71% | 29% |
| 1X @ 1.29 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.53 | 2.38 | |
| Olasılık | 61% | 39% | |
| Üst 1.5 @ 1.53 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.70 | 1.44 | |
| Olasılık | 38% | 62% | |
| Alt 2.5 @ 1.44 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 5.50 | 1.14 | |
| Olasılık | 17% | 83% | |
| Alt 3.5 @ 1.14 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 2.25 | 1.57 | |
| Olasılık | 44% | 56% | |
| Hay @ 1.57 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-16 08:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!