Belçika Kupası
Pazar, 18.10.2026
17:30
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Sint-Truiden |
| Deplasman: |
Lommel |
| Mesafe: |
46.9 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Stayen Stadyumu
|
| Kapasite: |
11 337 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
17:30 (18:30 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.40 |
4.20 |
6.50 |
1 |
|
|
|
1.10 |
2.63 |
| 44% |
32% |
24% |
1.40 |
|
|
|
81% |
19% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.14 |
5.50 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 81% |
19% |
|
|
|
61% |
39% |
|
|
|
41% |
59% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-08-08 |
St. Truiden
|
1 - 1 |
Lommel
|
|
2020-08-17 |
St. Truiden
|
1 - 1 |
Lommel
|
|
2019-07-17 |
St. Truiden
|
1 - 2 |
Lommel
|
|
2018-07-14 |
Lommel
|
0 - 1 |
St. Truiden
|
|
2017-03-16 |
St. Truiden
|
6 - 1 |
Lommel
|
|
2015-04-25 |
St. Truiden
|
2 - 1 |
Lommel
|
|
2014-11-21 |
Lommel
|
0 - 1 |
St. Truiden
|
|
2014-04-27 |
St. Truiden
|
1 - 2 |
Lommel
|
|
2013-11-24 |
Lommel
|
1 - 0 |
St. Truiden
|
|
2013-02-03 |
St. Truiden
|
1 - 0 |
Lommel
|
|
2012-09-23 |
Lommel
|
0 - 3 |
St. Truiden
|
|
2009-04-01 |
Lommel
|
0 - 1 |
St. Truiden
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
2 |
3 |
|
7 |
5 |
1 |
| 58% |
17% |
25% |
|
58% |
42% |
8% |
St. Truiden son 12 maçlar
|
2026-10-15 |
St. Truiden
|
2 - 0 |
Iberia 1999
|
|
2026-10-11 |
KV Mechelen
|
4 - 3 |
St. Truiden
|
|
2026-09-20 |
St. Truiden
|
0 - 2 |
Westerlo
|
|
2026-09-12 |
Beveren
|
2 - 0 |
St. Truiden
|
|
2026-09-05 |
St. Truiden
|
4 - 0 |
RAAL La Louviere
|
|
2026-09-02 |
St. Truiden
|
0 - 3 |
St. Gilloise
|
|
2026-08-30 |
Antwerp
|
1 - 4 |
St. Truiden
|
|
2026-08-27 |
Omonia
|
4 - 2 |
St. Truiden
|
|
2026-08-20 |
St. Truiden
|
1 - 0 |
Omonia
|
|
2026-08-14 |
Cercle Brugge
|
3 - 3 |
St. Truiden
|
|
2026-08-08 |
St. Truiden
|
1 - 1 |
Lommel
|
|
2026-08-02 |
AEK
|
3 - 0 |
St. Truiden
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
11 |
7 |
5 |
| 33% |
17% |
50% |
|
92% |
58% |
42% |
Lommel son 12 maçlar
|
2026-10-09 |
Beveren
|
1 - 3 |
Lommel
|
|
2026-09-19 |
Lommel
|
0 - 0 |
KV Mechelen
|
|
2026-09-12 |
St. Gilloise
|
5 - 0 |
Lommel
|
|
2026-09-04 |
Lommel
|
0 - 1 |
Club Brugge
|
|
2026-08-29 |
Cercle Brugge
|
0 - 1 |
Lommel
|
|
2026-08-23 |
Lommel
|
4 - 0 |
Westerlo
|
|
2026-08-16 |
Lommel
|
0 - 1 |
Charleroi
|
|
2026-08-08 |
St. Truiden
|
1 - 1 |
Lommel
|
|
2026-07-24 |
Lommel
|
0 - 4 |
Den Haag
|
|
2026-07-18 |
Lommel
|
2 - 1 |
G.A. Eagles
|
|
2026-07-15 |
Leuven
|
5 - 1 |
Lommel
|
|
2026-07-11 |
Cercle Brugge
|
1 - 1 |
Lommel
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
3 |
5 |
|
8 |
6 |
5 |
| 33% |
25% |
42% |
|
67% |
50% |
42% |
Puan Durumu Pro League
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Gent |
8 |
7 |
1 |
0 |
15 |
4 |
+11 |
22 |
| 2 |
Club Brugge |
8 |
7 |
0 |
1 |
19 |
4 |
+15 |
21 |
| 3 |
Charleroi |
8 |
7 |
0 |
1 |
16 |
7 |
+9 |
21 |
| 4 |
St. Gilloise |
8 |
6 |
2 |
0 |
22 |
4 |
+18 |
20 |
| 5 |
Anderlecht |
8 |
5 |
1 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
16 |
| 6 |
Westerlo |
8 |
4 |
1 |
3 |
20 |
17 |
+3 |
13 |
| 7 |
Genk |
8 |
3 |
3 |
2 |
16 |
12 |
+4 |
12 |
| 8 |
Waregem |
8 |
3 |
2 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
11 |
| 9 |
St. Liege |
8 |
3 |
2 |
3 |
13 |
13 |
0 |
11 |
| 10 |
Lommel |
8 |
3 |
2 |
3 |
9 |
9 |
0 |
11 |
| 11 |
Beveren |
8 |
3 |
0 |
5 |
8 |
14 |
-6 |
9 |
| 12 |
St. Truiden |
8 |
2 |
2 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
8 |
| 13 |
Antwerp |
8 |
2 |
1 |
5 |
12 |
20 |
-8 |
7 |
| 14 |
KV Mechelen |
8 |
1 |
3 |
4 |
9 |
17 |
-8 |
6 |
| 15 |
Leuven |
8 |
1 |
2 |
5 |
6 |
14 |
-8 |
5 |
| 16 |
RAAL La Louviere |
8 |
1 |
1 |
6 |
8 |
18 |
-10 |
4 |
| 17 |
Kortrijk |
8 |
1 |
0 |
7 |
2 |
18 |
-16 |
3 |
| 18 |
Cercle Brugge |
8 |
0 |
3 |
5 |
9 |
16 |
-7 |
3 |
St. Truiden sonraki 6 maçlar
|
2026-10-22 |
Midtjylland
|
- |
St. Truiden
|
|
2026-10-25 |
Club Brugge
|
- |
St. Truiden
|
|
2026-11-01 |
St. Truiden
|
- |
Leuven
|
|
2026-11-05 |
St. Truiden
|
- |
Brann
|
|
2026-11-08 |
St. Truiden
|
- |
Waregem
|
|
2026-11-21 |
Charleroi
|
- |
St. Truiden
|
Lommel sonraki 6 maçlar
|
2026-10-24 |
Leuven
|
- |
Lommel
|
|
2026-11-01 |
Lommel
|
- |
Gent
|
|
2026-11-07 |
Antwerp
|
- |
Lommel
|
|
2026-11-22 |
Lommel
|
- |
St. Liege
|
|
2026-11-28 |
Lommel
|
- |
Waregem
|
|
2026-12-12 |
Kortrijk
|
- |
Lommel
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.40 |
4.20 |
6.50 |
| Olasılık |
44% |
32% |
24% |
|
1 @ 1.40 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.10 |
2.63 |
| Olasılık |
81% |
19% |
|
1X @ 1.10 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.14 |
5.50 |
| Olasılık |
|
81% |
19% |
|
Üst 1.5 @ 1.14 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.53 |
2.40 |
| Olasılık |
|
61% |
39% |
|
Üst 2.5 @ 1.53 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.25 |
1.57 |
| Olasılık |
|
41% |
59% |
|
Alt 3.5 @ 1.57 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.10 |
| Olasılık |
|
55% |
45% |
|
Evt @ 1.67 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-17 12:04. Şu anda değişiklikler mümkündür!