Premier Lig - Kazakistan
Cumartesi, 17.10.2026
13:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Kostanay |
| Deplasman: |
Nur-Sultan |
| Mesafe: |
578.7 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Merkez Stadyumu Kostanay
|
| Kapasite: |
10 500 |
| Boyutlar: |
105 x 68 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
13:00 (17:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.89 |
3.25 |
3.67 |
1 |
|
|
|
1.23 |
1.76 |
| 49% |
21% |
30% |
1.89 |
|
|
|
61% |
39% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.25 |
|
|
|
1.90 |
1.79 |
|
|
|
3.31 |
1.28 |
| 69% |
31% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
25% |
75% |
Son 8 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-03 |
Zhenis Astana
|
1 - 0 |
Tobol
|
|
2025-08-29 |
Zhenis Astana
|
1 - 1 |
Tobol
|
|
2025-06-29 |
Tobol
|
2 - 2 |
Zhenis Astana
|
|
2025-06-25 |
Tobol
|
2 - 1 |
Zhenis Astana
|
|
2025-03-08 |
Zhenis Astana
|
0 - 0 |
Tobol
|
|
2024-10-04 |
Zhenis Astana
|
2 - 1 |
Tobol
|
|
2024-05-25 |
Zhenis Astana
|
2 - 0 |
Tobol
|
|
2024-04-27 |
Tobol
|
1 - 1 |
Zhenis Astana
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
4 |
3 |
|
6 |
3 |
1 |
| 12% |
50% |
38% |
|
75% |
38% |
12% |
Tobol son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Tobol
|
2 - 1 |
FC Astana
|
|
2026-09-17 |
Tobol
|
0 - 2 |
Yelimay Semey
|
|
2026-09-13 |
K. Almaty
|
1 - 4 |
Tobol
|
|
2026-09-06 |
Tobol
|
3 - 1 |
Ulytau Jezkazgan
|
|
2026-08-30 |
Caspiy Aktau
|
1 - 0 |
Tobol
|
|
2026-08-25 |
Tobol
|
3 - 2 |
Kaisar
|
|
2026-08-16 |
I. Pavlodar
|
0 - 2 |
Tobol
|
|
2026-08-13 |
Tobol
|
1 - 2 |
Partizan
|
|
2026-08-06 |
Partizan
|
3 - 0 |
Tobol
|
|
2026-08-02 |
Ordabasy
|
2 - 0 |
Tobol
|
|
2026-07-30 |
Tobol
|
1 - 1 |
Panevezys
|
|
2026-07-26 |
Tobol
|
1 - 0 |
Atyrau
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
1 |
5 |
|
10 |
6 |
3 |
| 50% |
8% |
42% |
|
83% |
50% |
25% |
Zhenis Astana son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Zhenis Astana
|
1 - 2 |
Atyrau
|
|
2026-09-18 |
Okzhetpes
|
3 - 1 |
Zhenis Astana
|
|
2026-09-12 |
Zhenis Astana
|
3 - 1 |
Kyzylzhar
|
|
2026-09-09 |
K. Almaty
|
3 - 0 |
Zhenis Astana
|
|
2026-09-05 |
Aktobe
|
1 - 0 |
Zhenis Astana
|
|
2026-08-29 |
Zhenis Astana
|
1 - 0 |
Altai Oskemen
|
|
2026-08-19 |
Zhenis Astana
|
3 - 2 |
Kaisar
|
|
2026-08-15 |
Zhenis Astana
|
4 - 1 |
Zhetysu
|
|
2026-08-02 |
Zhenis Astana
|
0 - 0 |
Yelimay Semey
|
|
2026-07-29 |
Kaisar
|
3 - 1 |
Zhenis Astana
|
|
2026-07-26 |
Caspiy Aktau
|
3 - 2 |
Zhenis Astana
|
|
2026-07-18 |
Zhenis Astana
|
1 - 1 |
Ulytau Jezkazgan
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
8 |
6 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
67% |
50% |
Puan Durumu Premier Lig
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Ordabasy |
27 |
20 |
4 |
3 |
55 |
19 |
+36 |
64 |
| 2 |
K. Almaty |
27 |
18 |
6 |
3 |
52 |
20 |
+32 |
60 |
| 3 |
FC Astana |
27 |
15 |
6 |
6 |
44 |
27 |
+17 |
51 |
| 4 |
Aktobe |
27 |
13 |
6 |
8 |
41 |
32 |
+9 |
45 |
| 5 |
Okzhetpes |
27 |
13 |
6 |
8 |
41 |
37 |
+4 |
45 |
| 6 |
Yelimay Semey |
27 |
11 |
8 |
8 |
38 |
37 |
+1 |
41 |
| 7 |
Tobol |
27 |
11 |
4 |
12 |
35 |
36 |
-1 |
37 |
| 8 |
Ulytau Jezkazgan |
27 |
9 |
8 |
10 |
26 |
32 |
-6 |
35 |
| 9 |
Zhenis Astana |
27 |
8 |
8 |
11 |
27 |
34 |
-7 |
32 |
| 10 |
Caspiy Aktau |
27 |
9 |
5 |
13 |
29 |
37 |
-8 |
32 |
| 11 |
Kyzylzhar |
27 |
7 |
7 |
13 |
30 |
39 |
-9 |
28 |
| 12 |
Atyrau |
27 |
5 |
11 |
11 |
21 |
31 |
-10 |
26 |
| 13 |
I. Pavlodar |
27 |
6 |
8 |
13 |
26 |
37 |
-11 |
26 |
| 14 |
Kaisar |
27 |
4 |
12 |
11 |
23 |
37 |
-14 |
24 |
| 15 |
Altai Oskemen |
27 |
5 |
8 |
14 |
26 |
40 |
-14 |
23 |
| 16 |
Zhetysu |
27 |
5 |
7 |
15 |
26 |
45 |
-19 |
22 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Tobol |
|
| Zhenis Astana |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Tobol |
Zhenis Astana |
| 1 |
Ordabasy |
0 - 3 |
|
| 2 |
K. Almaty |
1 - 1 |
3 - 0 |
| 3 |
FC Astana |
2 - 1 |
1 - 0 |
| 4 |
Aktobe |
|
1 - 0 |
| 5 |
Okzhetpes |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Yelimay Semey |
0 - 2 |
2 - 1 |
| 7 |
Tobol |
- |
|
| 8 |
Ulytau Jezkazgan |
3 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Zhenis Astana |
|
- |
| 10 |
Caspiy Aktau |
2 - 1 |
3 - 2 |
| 11 |
Kyzylzhar |
2 - 0 |
4 - 0 |
| 12 |
Atyrau |
1 - 0 |
0 - 0 |
| 13 |
I. Pavlodar |
1 - 0 |
0 - 1 |
| 14 |
Kaisar |
3 - 2 |
1 - 1 |
| 15 |
Altai Oskemen |
3 - 1 |
0 - 0 |
| 16 |
Zhetysu |
2 - 2 |
2 - 3 |
Takım istatistikleri
| |
Tobol |
Zhenis Astana |
| Galibiyet |
11 |
8 |
| Beraberlik |
4 |
8 |
| Mağlubiyet |
12 |
11 |
| Attığı gol |
35 |
27 |
| Yediği gol |
36 |
34 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.30 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.33 |
1.26 |
| Oyun attığı gol |
70% |
67% |
| Oyun yediği gol |
85% |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
56% |
48% |
| Üst 1.5 |
78% |
59% |
| Üst 2.5 |
48% |
44% |
| Üst 3.5 |
26% |
26% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
9 |
2 |
| Beraberlik |
2 |
3 |
| Mağlubiyet |
2 |
8 |
| Attığı gol |
23 |
10 |
| Yediği gol |
15 |
22 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.77 |
0.77 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.15 |
1.69 |
| Oyun attığı gol |
85% |
54% |
| Oyun yediği gol |
77% |
77% |
| Karşılıklı Gol Var |
62% |
46% |
| Üst 1.5 |
85% |
62% |
| Üst 2.5 |
62% |
54% |
| Üst 3.5 |
38% |
31% |
Genel i̇statistikler Premier Lig
| Oyun (216) |
| Ev sahibi galibiyet |
47% |
| Beraberlik |
26% |
| Deplasman galibiyet |
27% |
| Oynadığı maç |
90% |
| Goller (540) |
| Maç başına gol |
2.50 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.42 |
| Maç başına deplasman gol |
1.08 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
80% |
| Deplasman takımı gol attı |
67% |
| Karşılıklı Gol Var |
54% |
| Üst 1.5 |
72% |
| Üst 2.5 |
49% |
| Üst 3.5 |
25% |
Tobol sonraki 2 maçlar
|
2026-10-24 |
Zhetysu
|
- |
Tobol
|
|
2026-10-31 |
Tobol
|
- |
Aktobe
|
Zhenis Astana sonraki 2 maçlar
|
2026-10-24 |
Ordabasy
|
- |
Zhenis Astana
|
|
2026-10-31 |
Zhenis Astana
|
- |
Kaisar
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.89 |
3.25 |
3.67 |
| Olasılık |
49% |
21% |
30% |
|
1 @ 1.89 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.23 |
1.76 |
| Olasılık |
61% |
39% |
|
1X @ 1.23 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.29 |
3.25 |
| Olasılık |
|
69% |
31% |
|
Üst 1.5 @ 1.29 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.90 |
1.79 |
| Olasılık |
|
46% |
54% |
|
Alt 2.5 @ 1.79 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.31 |
1.28 |
| Olasılık |
|
25% |
75% |
|
Alt 3.5 @ 1.28 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.76 |
1.93 |
| Olasılık |
|
52% |
48% |
|
Evt @ 1.76 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-14 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!