Primera Nacional - Arjantin
Cumartesi, 17.10.2026
19:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Tristan Suarez |
| Deplasman: |
Parana |
| Mesafe: |
395.4 km |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
19:00 (15:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.81 |
3.00 |
4.75 |
1 |
|
|
|
1.18 |
1.91 |
| 40% |
35% |
25% |
1.81 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.67 |
2.10 |
|
|
|
3.40 |
1.33 |
|
|
|
7.00 |
1.10 |
| 54% |
46% |
|
|
|
27% |
73% |
|
|
|
15% |
85% |
Son 5 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-05-31 |
Patronato
|
1 - 1 |
Tristan Suarez
|
|
2025-07-06 |
Patronato
|
2 - 0 |
Tristan Suarez
|
|
2025-03-01 |
Tristan Suarez
|
2 - 0 |
Patronato
|
|
2024-07-07 |
Patronato
|
3 - 0 |
Tristan Suarez
|
|
2024-02-17 |
Tristan Suarez
|
0 - 1 |
Patronato
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
1 |
3 |
|
4 |
1 |
0 |
| 20% |
20% |
60% |
|
80% |
20% |
0% |
Tristan Suarez son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Atl. Colegiales
|
0 - 0 |
Tristan Suarez
|
|
2026-10-03 |
Tristan Suarez
|
0 - 0 |
Quilmes
|
|
2026-09-27 |
Ferroc. Midland
|
0 - 1 |
Tristan Suarez
|
|
2026-09-21 |
Tristan Suarez
|
0 - 0 |
CA Atlanta
|
|
2026-09-16 |
San Martin S.J.
|
0 - 0 |
Tristan Suarez
|
|
2026-09-12 |
Gimnasia y Tiro
|
0 - 0 |
Tristan Suarez
|
|
2026-09-05 |
Tristan Suarez
|
2 - 0 |
San Martin T.
|
|
2026-08-29 |
Atl. Rafaela
|
2 - 1 |
Tristan Suarez
|
|
2026-08-22 |
Tristan Suarez
|
2 - 0 |
Agropecuario
|
|
2026-08-16 |
Tristan Suarez
|
3 - 1 |
Almirante Brown
|
|
2026-08-10 |
Gimnasia Jujuy
|
0 - 2 |
Tristan Suarez
|
|
2026-08-03 |
Atletico Guemes
|
1 - 3 |
Tristan Suarez
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
6 |
3 |
2 |
| 50% |
42% |
8% |
|
50% |
25% |
17% |
Patronato son 12 maçlar
|
2026-10-11 |
Patronato
|
2 - 0 |
Atletico Guemes
|
|
2026-10-04 |
Chacarita Jrs
|
1 - 0 |
Patronato
|
|
2026-09-27 |
Patronato
|
3 - 0 |
San Martin S.J.
|
|
2026-09-21 |
Nueva Chicago
|
1 - 1 |
Patronato
|
|
2026-09-13 |
Patronato
|
0 - 0 |
Temperley
|
|
2026-09-06 |
Deportivo Maipu
|
0 - 0 |
Patronato
|
|
2026-08-30 |
Patronato
|
0 - 1 |
Almagro
|
|
2026-08-26 |
Patronato
|
2 - 0 |
CA Atlanta
|
|
2026-08-22 |
Patronato
|
3 - 3 |
Gimnasia Jujuy
|
|
2026-08-15 |
Colon
|
3 - 0 |
Patronato
|
|
2026-08-09 |
Atl. Colegiales
|
2 - 2 |
Patronato
|
|
2026-08-01 |
Patronato
|
3 - 3 |
Quilmes
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
6 |
3 |
|
8 |
5 |
3 |
| 25% |
50% |
25% |
|
67% |
42% |
25% |
Puan Durumu Primera Nacional
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Ferro |
33 |
18 |
8 |
7 |
37 |
28 |
+9 |
62 |
| 2 |
Deportivo Moron |
33 |
17 |
7 |
9 |
51 |
34 |
+17 |
58 |
| 3 |
Godoy Cruz |
33 |
16 |
9 |
8 |
42 |
29 |
+13 |
57 |
| 4 |
Dep. Madryn |
33 |
14 |
11 |
8 |
47 |
30 |
+17 |
53 |
| 5 |
Colon |
33 |
14 |
11 |
8 |
39 |
25 |
+14 |
53 |
| 6 |
Est. Buenos Aires |
33 |
13 |
9 |
11 |
31 |
27 |
+4 |
48 |
| 7 |
Ciudad Bolivar |
33 |
12 |
12 |
9 |
28 |
28 |
0 |
48 |
| 8 |
Almirante Brown |
33 |
12 |
11 |
10 |
26 |
22 |
+4 |
47 |
| 9 |
Los Andes |
33 |
9 |
13 |
11 |
25 |
24 |
+1 |
40 |
| 10 |
Chaco For Ever |
33 |
10 |
10 |
13 |
32 |
34 |
-2 |
40 |
| 11 |
Racing Cordoba |
33 |
10 |
10 |
13 |
30 |
39 |
-9 |
40 |
| 12 |
Def. de Belgrano |
33 |
8 |
13 |
12 |
25 |
32 |
-7 |
37 |
| 13 |
San Telmo |
33 |
9 |
10 |
14 |
28 |
37 |
-9 |
37 |
| 14 |
Atletico Mitre |
33 |
7 |
15 |
11 |
29 |
39 |
-10 |
36 |
| 15 |
Central Norte |
33 |
6 |
16 |
11 |
21 |
30 |
-9 |
34 |
| 16 |
All Boys |
33 |
6 |
16 |
11 |
18 |
28 |
-10 |
34 |
| 17 |
Atl. Acassuso |
33 |
8 |
8 |
17 |
25 |
35 |
-10 |
32 |
| 18 |
San Miguel |
33 |
6 |
14 |
13 |
26 |
39 |
-13 |
32 |
|
| 1 |
Tristan Suarez |
33 |
15 |
14 |
4 |
32 |
15 |
+17 |
59 |
| 2 |
Temperley |
33 |
16 |
11 |
6 |
40 |
27 |
+13 |
59 |
| 3 |
CA Atlanta |
33 |
18 |
4 |
11 |
39 |
30 |
+9 |
58 |
| 4 |
Gimnasia Jujuy |
33 |
15 |
10 |
8 |
50 |
42 |
+8 |
55 |
| 5 |
Ferroc. Midland |
33 |
14 |
9 |
10 |
38 |
26 |
+12 |
51 |
| 6 |
Gimnasia y Tiro |
33 |
13 |
10 |
10 |
34 |
30 |
+4 |
49 |
| 7 |
Deportivo Maipu |
33 |
13 |
9 |
11 |
40 |
32 |
+8 |
48 |
| 8 |
Atl. Colegiales |
33 |
13 |
8 |
12 |
32 |
31 |
+1 |
47 |
| 9 |
San Martin S.J. |
33 |
12 |
10 |
11 |
35 |
33 |
+2 |
46 |
| 10 |
San Martin T. |
33 |
10 |
13 |
10 |
35 |
33 |
+2 |
43 |
| 11 |
Atl. Rafaela |
33 |
11 |
9 |
13 |
27 |
34 |
-7 |
42 |
| 12 |
Almagro |
33 |
11 |
8 |
14 |
30 |
39 |
-9 |
41 |
| 13 |
Agropecuario |
33 |
10 |
10 |
13 |
27 |
35 |
-8 |
40 |
| 14 |
Quilmes |
33 |
10 |
9 |
14 |
30 |
28 |
+2 |
39 |
| 15 |
Patronato |
33 |
7 |
16 |
10 |
29 |
32 |
-3 |
37 |
| 16 |
Nueva Chicago |
33 |
9 |
9 |
15 |
24 |
32 |
-8 |
36 |
| 17 |
Chacarita Jrs |
33 |
9 |
6 |
18 |
25 |
35 |
-10 |
33 |
| 18 |
Atletico Guemes |
33 |
5 |
8 |
20 |
23 |
56 |
-33 |
23 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Tristan Suarez |
|
| Patronato |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Tristan Suarez |
Patronato |
| 1 |
Ferro |
|
|
| 2 |
Deportivo Moron |
|
|
| 3 |
Godoy Cruz |
|
|
| 4 |
Dep. Madryn |
|
|
| 5 |
Colon |
|
3 - 0 |
| 6 |
Est. Buenos Aires |
|
|
| 7 |
Ciudad Bolivar |
|
|
| 8 |
Almirante Brown |
3 - 1 |
|
| 9 |
Los Andes |
|
|
| 10 |
Chaco For Ever |
|
|
| 11 |
Racing Cordoba |
|
|
| 12 |
Def. de Belgrano |
|
|
| 13 |
San Telmo |
|
|
| 14 |
Atletico Mitre |
|
|
| 15 |
Central Norte |
|
|
| 16 |
All Boys |
|
|
| 17 |
Atl. Acassuso |
|
|
| 18 |
San Miguel |
|
|
|
| 1 |
Tristan Suarez |
- |
|
| 2 |
Temperley |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
CA Atlanta |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Gimnasia Jujuy |
3 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Ferroc. Midland |
1 - 3 |
1 - 0 |
| 6 |
Gimnasia y Tiro |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Deportivo Maipu |
|
0 - 0 |
| 8 |
Atl. Colegiales |
0 - 0 |
2 - 2 |
| 9 |
San Martin S.J. |
2 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
San Martin T. |
2 - 0 |
0 - 0 |
| 11 |
Atl. Rafaela |
0 - 0 |
|
| 12 |
Almagro |
0 - 0 |
0 - 1 |
| 13 |
Agropecuario |
2 - 0 |
1 - 1 |
| 14 |
Quilmes |
0 - 0 |
3 - 0 |
| 15 |
Patronato |
|
- |
| 16 |
Nueva Chicago |
1 - 0 |
1 - 1 |
| 17 |
Chacarita Jrs |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 18 |
Atletico Guemes |
1 - 1 |
1 - 0 |
Takım istatistikleri
| |
Tristan Suarez |
Patronato |
| Galibiyet |
15 |
7 |
| Beraberlik |
14 |
16 |
| Mağlubiyet |
4 |
10 |
| Attığı gol |
32 |
29 |
| Yediği gol |
15 |
32 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.97 |
0.88 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.45 |
0.97 |
| Oyun attığı gol |
61% |
52% |
| Oyun yediği gol |
30% |
61% |
| Karşılıklı Gol Var |
27% |
33% |
| Üst 1.5 |
42% |
61% |
| Üst 2.5 |
24% |
24% |
| Üst 3.5 |
12% |
9% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
8 |
1 |
| Beraberlik |
7 |
9 |
| Mağlubiyet |
1 |
6 |
| Attığı gol |
18 |
7 |
| Yediği gol |
7 |
17 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.12 |
0.44 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.44 |
1.06 |
| Oyun attığı gol |
62% |
38% |
| Oyun yediği gol |
31% |
69% |
| Karşılıklı Gol Var |
31% |
31% |
| Üst 1.5 |
50% |
50% |
| Üst 2.5 |
31% |
19% |
| Üst 3.5 |
12% |
6% |
Genel i̇statistikler Primera Nacional
| Oyun (594) |
| Ev sahibi galibiyet |
47% |
| Beraberlik |
32% |
| Deplasman galibiyet |
21% |
| Oynadığı maç |
47% |
| Goller (1150) |
| Maç başına gol |
1.94 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.19 |
| Maç başına deplasman gol |
0.75 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
71% |
| Deplasman takımı gol attı |
53% |
| Karşılıklı Gol Var |
39% |
| Üst 1.5 |
59% |
| Üst 2.5 |
33% |
| Üst 3.5 |
12% |
Tristan Suarez sonraki 2 maçlar
|
2026-10-24 |
Almagro
|
- |
Tristan Suarez
|
|
2026-10-31 |
Tristan Suarez
|
- |
Deportivo Maipu
|
Patronato sonraki 2 maçlar
|
2026-10-25 |
Patronato
|
- |
Agropecuario
|
|
2026-10-31 |
Atl. Rafaela
|
- |
Patronato
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.81 |
3.00 |
4.75 |
| Olasılık |
40% |
35% |
25% |
|
1 @ 1.81 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.18 |
1.91 |
| Olasılık |
71% |
29% |
|
1X @ 1.18 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.67 |
2.10 |
| Olasılık |
|
54% |
46% |
|
Üst 1.5 @ 1.67 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.40 |
1.33 |
| Olasılık |
|
27% |
73% |
|
Alt 2.5 @ 1.33 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
7.00 |
1.10 |
| Olasılık |
|
15% |
85% |
|
Alt 3.5 @ 1.10 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.75 |
1.40 |
| Olasılık |
|
33% |
67% |
|
Hay @ 1.40 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-14 12:05. Şu anda değişiklikler mümkündür!