Primera División - Şili
Cumartesi, 09.09.2017
22:00
22:00

U. De Chile

O'Higgins
2 - 2
(0 - 2, 2 - 0)
| Enformasyon | |
|---|---|
| Şehir | |
| Ev sahibi: | Santiago |
| Deplasman: | Rancagua |
| Mesafe: | 79.9 km |
| Stadyum | |
| Stadyum: | Nacional de Chile |
| Kapasite: | 47 000 |
| Boyutlar: | 105 x 68 m |
| Fotoğraf: | Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı | |
| Saat: | 22:00 (18:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 | X | 2 | T/O | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.55 | 4.00 | 5.75 | 1 | 1.17 | 2.50 | |||
| 70% | 22% | 6% | 1.55 | 91% | 9% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 80% | 20% | 38% | 62% | 25% | 75% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
| 2017-05-14 | O'Higgins | 0 - 3 | U. De Chile |
| 2016-10-16 | U. De Chile | 0 - 0 | O'Higgins |
| 2016-01-24 | U. De Chile | 8 - 1 | O'Higgins |
| 2015-08-19 | O'Higgins | 2 - 2 | U. De Chile |
| 2015-01-10 | U. De Chile | 3 - 0 | O'Higgins |
| 2014-07-26 | O'Higgins | 1 - 3 | U. De Chile |
| 2014-03-08 | O'Higgins | 1 - 0 | U. De Chile |
| 2013-10-05 | U. De Chile | 1 - 1 | O'Higgins |
| 2013-04-20 | O'Higgins | 2 - 2 | U. De Chile |
| 2012-08-30 | U. De Chile | 1 - 1 | O'Higgins |
| 2012-07-02 | U. De Chile | 2 - 1 | O'Higgins |
| 2012-06-28 | O'Higgins | 2 - 1 | U. De Chile |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 10 | 8 | 4 | |
| 42% | 42% | 17% | 83% | 67% | 33% |
U. De Chile son 12 maçlar
| 2017-09-02 | U. De Chile | 1 - 0 | A. Italiano |
| 2017-08-30 | A. Italiano | 0 - 3 | U. De Chile |
| 2017-08-27 | Colo Colo | 4 - 1 | U. De Chile |
| 2017-08-20 | U. De Chile | 3 - 2 | Huachipato |
| 2017-08-13 | San Luis | 2 - 0 | U. De Chile |
| 2017-08-05 | U. De Chile | 2 - 1 | Deportes Temuco |
| 2017-07-29 | Curico Unido | 0 - 1 | U. De Chile |
| 2017-07-22 | U. De Chile | 2 - 0 | Nublense |
| 2017-07-16 | Nublense | 0 - 2 | U. De Chile |
| 2017-05-20 | U. De Chile | 1 - 0 | San Luis |
| 2017-05-14 | O'Higgins | 0 - 3 | U. De Chile |
| 2017-05-11 | U. De Chile | 1 - 2 | Corinthians |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 9 | 0 | 3 | 9 | 6 | 2 | |
| 75% | 0% | 25% | 75% | 50% | 17% |
O'Higgins son 12 maçlar
| 2017-09-04 | Santiago Wand. | 2 - 0 | O'Higgins |
| 2017-08-31 | O'Higgins | 0 - 2 | Santiago Wand. |
| 2017-08-27 | O'Higgins | 0 - 2 | Antofagasta |
| 2017-08-20 | Everton | 1 - 1 | O'Higgins |
| 2017-08-12 | O'Higgins | 0 - 2 | U. Espanola |
| 2017-08-06 | O'Higgins | 1 - 3 | Colo Colo |
| 2017-08-02 | Santiago Morning | 0 - 3 | O'Higgins |
| 2017-07-30 | Deportes Temuco | 2 - 0 | O'Higgins |
| 2017-07-22 | O'Higgins | 1 - 3 | Santiago Morning |
| 2017-06-01 | Fuerza Amarilla | 2 - 0 | O'Higgins |
| 2017-05-21 | Antofagasta | 0 - 0 | O'Higgins |
| 2017-05-14 | O'Higgins | 0 - 3 | U. De Chile |
| G | B | M | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 11 | 4 | 2 | |
| 8% | 17% | 75% | 92% | 33% | 17% |
Puan Durumu Primera División
| P | Takım | O | GF | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | U. Espanola | 5 | +5 | 13 |
| 2 | Everton | 5 | +6 | 11 |
| 3 | Antofagasta | 5 | +3 | 9 |
| 4 | San Luis | 5 | +1 | 9 |
| 5 | U. De Chile | 5 | -2 | 9 |
| 6 | Colo Colo | 5 | +4 | 8 |
| 7 | U. De Concepcion | 5 | +1 | 7 |
| 8 | A. Italiano | 5 | -1 | 7 |
| 9 | U. Catolica | 5 | 0 | 6 |
| 10 | Santiago Wand. | 5 | 0 | 5 |
| 11 | Deportes Iquique | 5 | 0 | 5 |
| 12 | Deportes Temuco | 5 | -1 | 4 |
| 13 | Curico Unido | 5 | -2 | 4 |
| 14 | Palestino | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Huachipato | 5 | -3 | 4 |
| 16 | O'Higgins | 5 | -8 | 1 |
Lig maçlarının kronolojisi
| U. De Chile | |
| O'Higgins | |
| Ev sahibi | |
| Deplasman |
Oyun ev sahibi/deplasman
| P | Takım | U. De Chile | O'Higgins |
|---|---|---|---|
| 1 | U. Espanola | ||
| 2 | Everton | 1 - 1 | |
| 3 | Antofagasta | ||
| 4 | San Luis | ||
| 5 | U. De Chile | - | |
| 6 | Colo Colo | ||
| 7 | U. De Concepcion | ||
| 8 | A. Italiano | ||
| 9 | U. Catolica | ||
| 10 | Santiago Wand. | ||
| 11 | Deportes Iquique | ||
| 12 | Deportes Temuco | 2 - 1 | 2 - 0 |
| 13 | Curico Unido | ||
| 14 | Palestino | ||
| 15 | Huachipato | 3 - 2 | |
| 16 | O'Higgins | - |
Lig sıralaması
| U. De Chile | O'Higgins | |
| Pozisyon | 5 | 16 |
| Puan | 9 | 1 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
| Pozisyon | 2 | 13 |
| Puan | 6 | 1 |
Lig form
| U. De Chile | O'Higgins | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
3
0 2 |
0
1 4 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet |
2
0 0 |
0
1 1 |
Lig Golleri
| U. De Chile | O'Higgins | |
|
Attığı gol Yediği gol |
7
9 |
2
10 |
| Ev sahibi | Deplasman | |
|
Attığı gol Yediği gol |
5
3 |
1
3 |
Genel i̇statistikler Primera División
| Oyun (40) | |
| Ev sahibi galibiyet | 38% |
| Beraberlik | 35% |
| Deplasman galibiyet | 28% |
| Oynadığı maç | 100% |
| Goller (81) | |
| Maç başına gol | 2.03 |
| Maç başına ev sahibi gol | 1.10 |
| Maç başına deplasman gol | 0.93 |
| Ev sahibi takımı gol attı | 65% |
| Deplasman takımı gol attı | 65% |
| Karşılıklı Gol Var | 48% |
| Üst 1.5 | 62% |
| Üst 2.5 | 35% |
| Üst 3.5 | 18% |
U. De Chile sonraki 6 maçlar
| 2017-09-14 | San Luis | - | U. De Chile |
| 2017-09-23 | U. De Chile | - | Everton |
| 2017-09-30 | U. Espanola | - | U. De Chile |
| 2017-10-09 | U. De Chile | - | San Luis |
| 2017-10-14 | Antofagasta | - | U. De Chile |
| 2017-10-19 | U. De Chile | - | Antofagasta |
O'Higgins sonraki 6 maçlar
| 2017-09-24 | O'Higgins | - | Palestino |
| 2017-10-01 | San Luis | - | O'Higgins |
| 2017-10-16 | O'Higgins | - | A. Italiano |
| 2017-10-22 | U. De Concepcion | - | O'Higgins |
| 2017-10-29 | O'Higgins | - | Santiago Wand. |
| 2017-11-05 | Deportes Iquique | - | O'Higgins |
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.55 | 4.00 | 5.75 |
| Olasılık | 70% | 22% | 6% |
| 1 @ 1.55 | |||
| Çifte Şans | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Oranlar | 1.17 | 2.50 |
| Olasılık | 91% | 9% |
| 1X @ 1.17 | ||
| Üst/Alt 1.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.25 | 3.75 | |
| Olasılık | 80% | 20% | |
| Üst 1.5 @ 1.25 | |||
| Üst/Alt 2.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.80 | 2.00 | |
| Olasılık | 38% | 62% | |
| Alt 2.5 @ 2.00 | |||
| Üst/Alt 3.5 | Üst | Alt | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 3.00 | 1.36 | |
| Olasılık | 25% | 75% | |
| Alt 3.5 @ 1.36 | |||
| Karşılıklı Gol Var | Evt | Hay | |
|---|---|---|---|
| Oranlar | 1.83 | 1.83 | |
| Olasılık | 49% | 51% | |
| Hay @ 1.83 | |||
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-09 20:06. Şu anda değişiklikler mümkündür!