Kupası - Danimarka
Çarşamba, 06.09.2017
18:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0, 1 - 0)
Galip Vendsyssel FF
maç skoru 1 - 0 uzatmadan sonra
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Hjorring |
| Deplasman: |
Brabrand |
| Mesafe: |
146.4 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Hjørring Stadyumu
|
| Kapasite: |
7 500 (350) |
| Boyutlar: |
102 x 65 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
18:00 (19:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.36 |
4.50 |
7.00 |
1 |
|
|
|
1.10 |
3.00 |
| 43% |
34% |
23% |
1.36 |
|
|
|
79% |
21% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.17 |
5.00 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 76% |
24% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
32% |
68% |
Son 1 doğrudan karşılaşmaları
|
2017-08-20 |
Vendsyssel FF
|
3 - 0 |
Brabrand
|
Vendsyssel FF son 12 maçlar
|
2017-09-02 |
Roskilde
|
0 - 2 |
Vendsyssel FF
|
|
2017-08-28 |
Vendsyssel FF
|
1 - 2 |
Viborg
|
|
2017-08-23 |
Thisted
|
1 - 2 |
Vendsyssel FF
|
|
2017-08-20 |
Vendsyssel FF
|
3 - 0 |
Brabrand
|
|
2017-08-13 |
Koge
|
0 - 0 |
Vendsyssel FF
|
|
2017-08-06 |
Fredericia
|
3 - 3 |
Vendsyssel FF
|
|
2017-07-30 |
Vendsyssel FF
|
2 - 0 |
F. Amager
|
|
2017-07-01 |
Aalborg
|
3 - 2 |
Vendsyssel FF
|
|
2017-06-04 |
Vendsyssel FF
|
1 - 3 |
Horsens
|
|
2017-05-31 |
Horsens
|
0 - 0 |
Vendsyssel FF
|
|
2017-05-27 |
Hobro
|
1 - 0 |
Vendsyssel FF
|
|
2017-05-21 |
Vendsyssel FF
|
3 - 2 |
Koge
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
7 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
58% |
33% |
Brabrand son 12 maçlar
|
2017-09-03 |
Nykobing
|
1 - 0 |
Brabrand
|
|
2017-08-27 |
Brabrand
|
2 - 2 |
Thisted
|
|
2017-08-23 |
Vejle
|
2 - 0 |
Brabrand
|
|
2017-08-20 |
Vendsyssel FF
|
3 - 0 |
Brabrand
|
|
2017-08-13 |
Brabrand
|
1 - 0 |
F. Amager
|
|
2017-08-06 |
Skive
|
3 - 4 |
Brabrand
|
|
2017-08-01 |
Brabrand
|
1 - 1 |
Roskilde
|
|
2017-07-10 |
Horsens
|
4 - 2 |
Brabrand
|
|
2017-06-29 |
Aarhus
|
7 - 1 |
Brabrand
|
|
2017-06-05 |
Brabrand
|
0 - 1 |
Kolding
|
|
2017-06-01 |
Brabrand
|
3 - 0 |
Bronshoj BK
|
|
2017-05-25 |
Brabrand
|
3 - 0 |
Marienlyst
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
7 |
4 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
58% |
33% |
Vendsyssel FF sonraki 6 maçlar
|
2017-09-10 |
Vendsyssel FF
|
- |
Vejle
|
|
2017-09-17 |
Skive
|
- |
Vendsyssel FF
|
|
2017-09-24 |
Vendsyssel FF
|
- |
Nykobing
|
|
2017-09-27 |
Vendsyssel FF
|
- |
Sonderjyske
|
|
2017-10-02 |
Vendsyssel FF
|
- |
Esbjerg
|
|
2017-10-10 |
F. Amager
|
- |
Vendsyssel FF
|
Brabrand sonraki 6 maçlar
|
2017-09-10 |
Brabrand
|
- |
Koge
|
|
2017-09-17 |
Brabrand
|
- |
Esbjerg
|
|
2017-09-24 |
Fredericia
|
- |
Brabrand
|
|
2017-10-01 |
Viborg
|
- |
Brabrand
|
|
2017-10-08 |
Brabrand
|
- |
Skive
|
|
2017-10-15 |
Thisted
|
- |
Brabrand
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.36 |
4.50 |
7.00 |
| Olasılık |
43% |
34% |
23% |
|
1 @ 1.36 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.10 |
3.00 |
| Olasılık |
79% |
21% |
|
1X @ 1.10 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.17 |
5.00 |
| Olasılık |
|
76% |
24% |
|
Üst 1.5 @ 1.17 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.53 |
2.40 |
| Olasılık |
|
54% |
46% |
|
Üst 2.5 @ 1.53 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.25 |
1.57 |
| Olasılık |
|
32% |
68% |
|
Alt 3.5 @ 1.57 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.75 |
2.00 |
| Olasılık |
|
52% |
48% |
|
Evt @ 1.75 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2017-09-06 16:00. Şu anda değişiklikler mümkündür!