Premier Division - İrlanda
Pazartesi, 18.05.2026
19:45
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.90 |
3.25 |
2.25 |
X2 |
|
|
|
1.53 |
1.36 |
| 11% |
46% |
43% |
1.36 |
|
|
|
21% |
79% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.29 |
3.50 |
|
|
|
1.95 |
1.85 |
|
|
|
3.40 |
1.30 |
| 72% |
28% |
|
|
|
44% |
56% |
|
|
|
35% |
65% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2026-02-13 |
Drogheda
|
2 - 0 |
Waterford
|
|
2025-10-05 |
Waterford
|
2 - 0 |
Drogheda
|
|
2025-08-08 |
Drogheda
|
0 - 0 |
Waterford
|
|
2025-05-30 |
Waterford
|
2 - 2 |
Drogheda
|
|
2025-04-04 |
Drogheda
|
2 - 0 |
Waterford
|
|
2024-10-11 |
Waterford
|
0 - 0 |
Drogheda
|
|
2024-07-26 |
Drogheda
|
2 - 0 |
Waterford
|
|
2024-05-23 |
Waterford
|
4 - 2 |
Drogheda
|
|
2024-02-23 |
Drogheda
|
1 - 4 |
Waterford
|
|
2021-09-24 |
Waterford
|
1 - 0 |
Drogheda
|
|
2021-07-30 |
Drogheda
|
1 - 2 |
Waterford
|
|
2021-05-08 |
Waterford
|
0 - 7 |
Drogheda
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
9 |
5 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
75% |
42% |
33% |
Waterford son 12 maçlar
|
2026-05-08 |
St. Patricks
|
4 - 1 |
Waterford
|
|
2026-05-04 |
Waterford
|
3 - 3 |
Dundalk
|
|
2026-05-01 |
Shamrock Rovers
|
1 - 0 |
Waterford
|
|
2026-04-24 |
Waterford
|
1 - 1 |
Galway
|
|
2026-04-18 |
Sligo Rovers
|
2 - 0 |
Waterford
|
|
2026-04-06 |
Bohemians
|
1 - 1 |
Waterford
|
|
2026-04-03 |
Waterford
|
1 - 1 |
Shamrock Rovers
|
|
2026-03-20 |
Waterford
|
0 - 2 |
St. Patricks
|
|
2026-03-16 |
Galway
|
4 - 3 |
Waterford
|
|
2026-03-13 |
Dundalk
|
5 - 0 |
Waterford
|
|
2026-03-06 |
Waterford
|
0 - 1 |
Bohemians
|
|
2026-02-27 |
Derry City
|
4 - 2 |
Waterford
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
4 |
8 |
|
10 |
5 |
5 |
| 0% |
33% |
67% |
|
83% |
42% |
42% |
Drogheda son 12 maçlar
|
2026-05-08 |
Drogheda
|
1 - 0 |
Derry City
|
|
2026-05-04 |
Shamrock Rovers
|
4 - 1 |
Drogheda
|
|
2026-05-01 |
Drogheda
|
1 - 0 |
Sligo Rovers
|
|
2026-04-24 |
Shelbourne
|
3 - 4 |
Drogheda
|
|
2026-04-17 |
Drogheda
|
1 - 3 |
St. Patricks
|
|
2026-04-06 |
Drogheda
|
2 - 3 |
Galway
|
|
2026-04-03 |
Drogheda
|
0 - 0 |
Bohemians
|
|
2026-03-20 |
Derry City
|
2 - 2 |
Drogheda
|
|
2026-03-16 |
Drogheda
|
0 - 0 |
Shamrock Rovers
|
|
2026-03-13 |
St. Patricks
|
4 - 1 |
Drogheda
|
|
2026-03-07 |
Sligo Rovers
|
2 - 1 |
Drogheda
|
|
2026-02-27 |
Drogheda
|
1 - 2 |
Shelbourne
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
3 |
6 |
|
8 |
8 |
6 |
| 25% |
25% |
50% |
|
67% |
67% |
50% |
Puan Durumu Premier Division
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Shamrock Rovers |
16 |
10 |
4 |
2 |
27 |
13 |
+14 |
34 |
| 2 |
St. Patricks |
16 |
9 |
4 |
3 |
31 |
15 |
+16 |
31 |
| 3 |
Bohemians |
16 |
6 |
7 |
3 |
21 |
15 |
+6 |
25 |
| 4 |
Dundalk |
16 |
5 |
7 |
4 |
27 |
26 |
+1 |
22 |
| 5 |
Derry City |
16 |
4 |
7 |
5 |
19 |
19 |
0 |
19 |
| 6 |
Drogheda |
15 |
5 |
4 |
6 |
19 |
24 |
-5 |
19 |
| 7 |
Shelbourne |
15 |
4 |
6 |
5 |
23 |
24 |
-1 |
18 |
| 8 |
Galway |
15 |
4 |
5 |
6 |
19 |
23 |
-4 |
17 |
| 9 |
Sligo Rovers |
16 |
4 |
4 |
8 |
11 |
19 |
-8 |
16 |
| 10 |
Waterford |
15 |
0 |
6 |
9 |
13 |
32 |
-19 |
6 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Waterford |
|
| Drogheda |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Waterford |
Drogheda |
| 1 |
Shamrock Rovers |
1 - 1 |
4 - 1 |
| 2 |
St. Patricks |
0 - 2 |
4 - 1 |
| 3 |
Bohemians |
0 - 1 |
|
| 4 |
Dundalk |
3 - 3 |
1 - 1 |
| 5 |
Derry City |
|
2 - 2 |
| 6 |
Drogheda |
|
- |
| 7 |
Shelbourne |
1 - 1 |
3 - 4 |
| 8 |
Galway |
1 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Sligo Rovers |
0 - 0 |
2 - 1 |
| 10 |
Waterford |
- |
|
Takım istatistikleri
| |
Waterford |
Drogheda |
| Galibiyet |
0 |
5 |
| Beraberlik |
6 |
4 |
| Mağlubiyet |
9 |
6 |
| Attığı gol |
13 |
19 |
| Yediği gol |
32 |
24 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.87 |
1.27 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.13 |
1.60 |
| Oyun attığı gol |
53% |
87% |
| Oyun yediği gol |
93% |
60% |
| Karşılıklı Gol Var |
53% |
60% |
| Üst 1.5 |
80% |
67% |
| Üst 2.5 |
33% |
53% |
| Üst 3.5 |
33% |
40% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
2 |
| Beraberlik |
5 |
2 |
| Mağlubiyet |
2 |
3 |
| Attığı gol |
6 |
11 |
| Yediği gol |
9 |
16 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
0.86 |
1.57 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
1.29 |
2.29 |
| Oyun attığı gol |
57% |
100% |
| Oyun yediği gol |
86% |
86% |
| Karşılıklı Gol Var |
57% |
86% |
| Üst 1.5 |
71% |
86% |
| Üst 2.5 |
14% |
71% |
| Üst 3.5 |
14% |
57% |
Genel i̇statistikler Premier Division
| Oyun (78) |
| Ev sahibi galibiyet |
40% |
| Beraberlik |
35% |
| Deplasman galibiyet |
26% |
| Oynadığı maç |
43% |
| Goller (210) |
| Maç başına gol |
2.69 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.51 |
| Maç başına deplasman gol |
1.18 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
79% |
| Deplasman takımı gol attı |
68% |
| Karşılıklı Gol Var |
58% |
| Üst 1.5 |
72% |
| Üst 2.5 |
47% |
| Üst 3.5 |
35% |
Waterford sonraki 6 maçlar
|
2026-05-22 |
Shelbourne
|
- |
Waterford
|
|
2026-05-29 |
Drogheda
|
- |
Waterford
|
|
2026-06-12 |
Waterford
|
- |
Sligo Rovers
|
|
2026-06-19 |
Waterford
|
- |
Shamrock Rovers
|
|
2026-06-26 |
Dundalk
|
- |
Waterford
|
|
2026-07-03 |
Derry City
|
- |
Waterford
|
Drogheda sonraki 6 maçlar
|
2026-05-22 |
Drogheda
|
- |
Dundalk
|
|
2026-05-29 |
Drogheda
|
- |
Waterford
|
|
2026-06-12 |
St. Patricks
|
- |
Drogheda
|
|
2026-06-19 |
Drogheda
|
- |
Shelbourne
|
|
2026-06-26 |
Derry City
|
- |
Drogheda
|
|
2026-07-03 |
Drogheda
|
- |
Bohemians
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
2.90 |
3.25 |
2.25 |
| Olasılık |
11% |
46% |
43% |
|
X2 @ 1.36 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.53 |
1.36 |
| Olasılık |
21% |
79% |
|
X2 @ 1.36 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.29 |
3.50 |
| Olasılık |
|
72% |
28% |
|
Üst 1.5 @ 1.29 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.95 |
1.85 |
| Olasılık |
|
44% |
56% |
|
Alt 2.5 @ 1.85 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.40 |
1.30 |
| Olasılık |
|
35% |
65% |
|
Alt 3.5 @ 1.30 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.75 |
2.00 |
| Olasılık |
|
57% |
43% |
|
Evt @ 1.75 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-05-15 08:06. Şu anda değişiklikler mümkündür!