League One - İngiltere
Cumartesi, 17.10.2026
15:00
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
High Wycombe |
| Deplasman: |
Nottingham |
| Mesafe: |
149.8 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Adams Park
|
| Kapasite: |
10 284 (5 000) |
| Boyutlar: |
102 x 65 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
15:00 (15:00 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.91 |
3.40 |
3.60 |
1X |
|
|
|
1.29 |
1.80 |
| 26% |
60% |
14% |
1.29 |
|
|
|
64% |
36% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.88 |
1.98 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 84% |
16% |
|
|
|
53% |
47% |
|
|
|
34% |
66% |
Son 12 doğrudan karşılaşmaları
|
2018-03-30 |
Notts County
|
0 - 0 |
Wycombe
|
|
2017-08-19 |
Wycombe
|
2 - 4 |
Notts County
|
|
2017-03-25 |
Wycombe
|
0 - 1 |
Notts County
|
|
2016-12-10 |
Notts County
|
0 - 2 |
Wycombe
|
|
2016-03-28 |
Notts County
|
0 - 0 |
Wycombe
|
|
2015-12-15 |
Wycombe
|
2 - 2 |
Notts County
|
|
2012-04-28 |
Wycombe
|
3 - 4 |
Notts County
|
|
2011-11-05 |
Notts County
|
1 - 1 |
Wycombe
|
|
2009-05-02 |
Wycombe
|
1 - 2 |
Notts County
|
|
2008-11-25 |
Notts County
|
0 - 2 |
Wycombe
|
|
2008-04-26 |
Notts County
|
1 - 0 |
Wycombe
|
|
2007-10-06 |
Wycombe
|
3 - 1 |
Notts County
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
8 |
5 |
4 |
| 25% |
33% |
42% |
|
67% |
42% |
33% |
Wycombe son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Wycombe
|
1 - 4 |
Luton
|
|
2026-10-06 |
Wycombe
|
4 - 1 |
Bristol Rovers
|
|
2026-09-26 |
Wycombe
|
2 - 2 |
Reading
|
|
2026-09-19 |
Wigan
|
0 - 1 |
Wycombe
|
|
2026-09-12 |
Leyton Orient
|
2 - 3 |
Wycombe
|
|
2026-09-05 |
Wycombe
|
3 - 3 |
Milton Keynes
|
|
2026-09-01 |
Wycombe
|
1 - 2 |
Sheffield Wed
|
|
2026-08-29 |
Stockport
|
5 - 1 |
Wycombe
|
|
2026-08-22 |
Wycombe
|
1 - 1 |
Plymouth
|
|
2026-08-18 |
Reading
|
1 - 1 |
Wycombe
|
|
2026-08-15 |
Blackpool
|
1 - 1 |
Wycombe
|
|
2026-08-07 |
Wycombe
|
1 - 2 |
Stevenage
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
5 |
4 |
|
11 |
8 |
6 |
| 25% |
42% |
33% |
|
92% |
67% |
50% |
Notts County son 12 maçlar
|
2026-10-10 |
Notts County
|
1 - 2 |
Oxford Utd
|
|
2026-09-22 |
Notts County
|
2 - 1 |
Grimsby Town
|
|
2026-09-19 |
Reading
|
2 - 0 |
Notts County
|
|
2026-09-12 |
Notts County
|
0 - 1 |
Bradford
|
|
2026-09-05 |
Huddersfield
|
1 - 1 |
Notts County
|
|
2026-09-01 |
Doncaster
|
1 - 1 |
Notts County
|
|
2026-08-29 |
Notts County
|
2 - 1 |
Burton
|
|
2026-08-22 |
Luton
|
2 - 2 |
Notts County
|
|
2026-08-15 |
Notts County
|
1 - 1 |
Leicester
|
|
2026-08-08 |
Burnley
|
1 - 1 |
Notts County
|
|
2026-08-01 |
Walsall
|
0 - 0 |
Notts County
|
|
2026-07-18 |
Notts County
|
0 - 2 |
Nottingham
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
6 |
4 |
|
10 |
4 |
1 |
| 17% |
50% |
33% |
|
83% |
33% |
8% |
Puan Durumu League One
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Plymouth |
10 |
6 |
1 |
3 |
18 |
12 |
+6 |
19 |
| 2 |
Bradford |
9 |
5 |
2 |
2 |
8 |
5 |
+3 |
17 |
| 3 |
Stockport |
9 |
5 |
1 |
3 |
20 |
11 |
+9 |
16 |
| 4 |
Huddersfield |
9 |
4 |
4 |
1 |
16 |
9 |
+7 |
16 |
| 5 |
Cambridge Utd |
9 |
4 |
4 |
1 |
14 |
11 |
+3 |
16 |
| 6 |
Reading |
9 |
4 |
3 |
2 |
22 |
11 |
+11 |
15 |
| 7 |
Sheffield Wed |
8 |
4 |
3 |
1 |
15 |
8 |
+7 |
15 |
| 8 |
Oxford Utd |
7 |
4 |
2 |
1 |
15 |
8 |
+7 |
14 |
| 9 |
Stevenage |
8 |
3 |
3 |
2 |
12 |
8 |
+4 |
12 |
| 10 |
Burton |
10 |
3 |
3 |
4 |
14 |
16 |
-2 |
12 |
| 11 |
Wimbledon |
9 |
3 |
3 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
12 |
| 12 |
Leyton Orient |
9 |
3 |
2 |
4 |
13 |
11 |
+2 |
11 |
| 13 |
Luton |
8 |
3 |
2 |
3 |
16 |
15 |
+1 |
11 |
| 14 |
Mansfield |
8 |
3 |
2 |
3 |
12 |
14 |
-2 |
11 |
| 15 |
Wycombe |
9 |
2 |
4 |
3 |
14 |
20 |
-6 |
10 |
| 16 |
Doncaster |
8 |
2 |
3 |
3 |
9 |
9 |
0 |
9 |
| 17 |
Leicester |
8 |
2 |
3 |
3 |
10 |
14 |
-4 |
9 |
| 18 |
Blackpool |
8 |
2 |
2 |
4 |
13 |
14 |
-1 |
8 |
| 19 |
Barnsley |
8 |
2 |
2 |
4 |
8 |
15 |
-7 |
8 |
| 20 |
Peterborough |
9 |
2 |
2 |
5 |
7 |
14 |
-7 |
8 |
| 21 |
Bromley |
8 |
2 |
2 |
4 |
9 |
20 |
-11 |
8 |
| 22 |
Notts County |
8 |
1 |
4 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
7 |
| 23 |
Milton Keynes |
8 |
0 |
6 |
2 |
9 |
15 |
-6 |
6 |
| 24 |
Wigan |
8 |
1 |
1 |
6 |
5 |
13 |
-8 |
4 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Wycombe |
|
| Notts County |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Wycombe |
Notts County |
| 1 |
Plymouth |
1 - 1 |
|
| 2 |
Bradford |
|
|
| 3 |
Stockport |
|
|
| 4 |
Huddersfield |
|
1 - 1 |
| 5 |
Cambridge Utd |
|
|
| 6 |
Reading |
2 - 2 |
2 - 0 |
| 7 |
Sheffield Wed |
1 - 2 |
|
| 8 |
Oxford Utd |
|
|
| 9 |
Stevenage |
|
|
| 10 |
Burton |
|
|
| 11 |
Wimbledon |
|
|
| 12 |
Leyton Orient |
|
|
| 13 |
Luton |
1 - 4 |
2 - 2 |
| 14 |
Mansfield |
|
|
| 15 |
Wycombe |
- |
|
| 16 |
Doncaster |
|
1 - 1 |
| 17 |
Leicester |
|
|
| 18 |
Blackpool |
|
|
| 19 |
Barnsley |
|
|
| 20 |
Peterborough |
|
|
| 21 |
Bromley |
|
|
| 22 |
Notts County |
|
- |
| 23 |
Milton Keynes |
3 - 3 |
|
| 24 |
Wigan |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Wycombe |
Notts County |
| Galibiyet |
2 |
1 |
| Beraberlik |
4 |
4 |
| Mağlubiyet |
3 |
3 |
| Attığı gol |
14 |
8 |
| Yediği gol |
20 |
11 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.56 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.22 |
1.38 |
| Oyun attığı gol |
100% |
75% |
| Oyun yediği gol |
89% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
89% |
75% |
| Üst 1.5 |
89% |
88% |
| Üst 2.5 |
67% |
38% |
| Üst 3.5 |
56% |
12% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
0 |
0 |
| Beraberlik |
3 |
3 |
| Mağlubiyet |
2 |
1 |
| Attığı gol |
8 |
4 |
| Yediği gol |
12 |
6 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
1.60 |
1.00 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
2.40 |
1.50 |
| Oyun attığı gol |
100% |
75% |
| Oyun yediği gol |
100% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
100% |
75% |
| Üst 1.5 |
100% |
100% |
| Üst 2.5 |
80% |
25% |
| Üst 3.5 |
60% |
25% |
Genel i̇statistikler League One
| Oyun (102) |
| Ev sahibi galibiyet |
35% |
| Beraberlik |
31% |
| Deplasman galibiyet |
33% |
| Oynadığı maç |
18% |
| Goller (294) |
| Maç başına gol |
2.88 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.48 |
| Maç başına deplasman gol |
1.40 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
78% |
| Deplasman takımı gol attı |
74% |
| Karşılıklı Gol Var |
61% |
| Üst 1.5 |
77% |
| Üst 2.5 |
55% |
| Üst 3.5 |
34% |
Wycombe sonraki 6 maçlar
|
2026-10-20 |
Cambridge Utd
|
- |
Wycombe
|
|
2026-10-24 |
Wimbledon
|
- |
Wycombe
|
|
2026-10-31 |
Wycombe
|
- |
Burton
|
|
2026-11-14 |
Wycombe
|
- |
Huddersfield
|
|
2026-11-21 |
Oxford Utd
|
- |
Wycombe
|
|
2026-11-28 |
Wycombe
|
- |
Bradford
|
Notts County sonraki 6 maçlar
|
2026-10-20 |
Notts County
|
- |
Sheffield Wed
|
|
2026-10-24 |
Notts County
|
- |
Stockport
|
|
2026-10-31 |
Mansfield
|
- |
Notts County
|
|
2026-11-14 |
Bromley
|
- |
Notts County
|
|
2026-11-21 |
Notts County
|
- |
Stevenage
|
|
2026-11-28 |
Milton Keynes
|
- |
Notts County
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.91 |
3.40 |
3.60 |
| Olasılık |
26% |
60% |
14% |
|
1X @ 1.29 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.29 |
1.80 |
| Olasılık |
64% |
36% |
|
1X @ 1.29 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.25 |
3.75 |
| Olasılık |
|
84% |
16% |
|
Üst 1.5 @ 1.25 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.88 |
1.98 |
| Olasılık |
|
53% |
47% |
|
Üst 2.5 @ 1.88 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
3.25 |
1.33 |
| Olasılık |
|
34% |
66% |
|
Alt 3.5 @ 1.33 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
1.75 |
2.00 |
| Olasılık |
|
74% |
26% |
|
Evt @ 1.75 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-10-14 16:03. Şu anda değişiklikler mümkündür!