Premier Lig - Bosna-Hersek
Salı, 01.09.2026
19:45
3 - 1
(0 - 0, 3 - 1)
| Enformasyon |
| Şehir |
| Ev sahibi: |
Mostar |
| Deplasman: |
Banja Luka |
| Mesafe: |
166.9 km |
| Stadyum |
| Stadyum: |
Bijeli Brijeg
|
| Kapasite: |
9 000 |
| Boyutlar: |
105 x 70 m |
| Fotoğraf: |
Google maps (haritalar) |
| Başlama Zamanı |
| Saat: |
19:45 (20:45 yerel zaman) |
Oranlar
| 1 |
X |
2 |
T/O |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.21 |
5.00 |
13.00 |
1 |
|
|
|
1.08 |
3.00 |
| 83% |
4% |
13% |
1.21 |
|
|
|
85% |
15% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.23 |
3.75 |
|
|
|
1.73 |
1.95 |
|
|
|
2.85 |
1.37 |
| 65% |
35% |
|
|
|
39% |
61% |
|
|
|
15% |
85% |
Doğrudan karşılaşmaları
Sistemde veri yok
Zrinjski son 12 maçlar
|
2026-08-29 |
Sarajevo
|
0 - 1 |
Zrinjski
|
|
2026-08-23 |
Zrinjski
|
2 - 0 |
Zeljeznicar
|
|
2026-08-16 |
Radnik Bijeljina
|
1 - 5 |
Zrinjski
|
|
2026-08-09 |
Zrinjski
|
2 - 1 |
Celik Zenica
|
|
2026-07-30 |
Zrinjski
|
2 - 2 |
Valur
|
|
2026-07-23 |
Valur
|
1 - 0 |
Zrinjski
|
|
2026-07-17 |
Zrinjski
|
3 - 1 |
Posusje
|
|
2026-07-16 |
Zrinjski
|
6 - 0 |
Arsenal Tivat
|
|
2026-07-11 |
Siroki Brijeg
|
0 - 2 |
Zrinjski
|
|
2026-07-04 |
Zrinjski
|
2 - 1 |
Sarajevo
|
|
2026-05-26 |
Zrinjski
|
3 - 0 |
Velez Mostar
|
|
2026-05-22 |
Rudar Prijedor
|
2 - 2 |
Zrinjski
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 9 |
2 |
1 |
|
10 |
8 |
5 |
| 75% |
17% |
8% |
|
83% |
67% |
42% |
BSK Banja Luka son 5 maçlar
|
2026-08-29 |
BSK Banja Luka
|
0 - 1 |
Sloga Doboj
|
|
2026-08-21 |
Sarajevo
|
1 - 0 |
BSK Banja Luka
|
|
2026-08-16 |
BSK Banja Luka
|
2 - 0 |
Velez Mostar
|
|
2026-08-07 |
Zeljeznicar
|
2 - 1 |
BSK Banja Luka
|
|
2026-08-01 |
Celik Zenica
|
3 - 1 |
BSK Banja Luka
|
| G |
B |
M |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
0 |
4 |
|
3 |
2 |
1 |
| 20% |
0% |
80% |
|
60% |
40% |
20% |
Puan Durumu Premier Lig
| P |
Takım |
O |
G |
B |
M |
AG |
YG |
GF |
P |
| 1 |
Zrinjski |
4 |
4 |
0 |
0 |
10 |
2 |
+8 |
12 |
| 2 |
Siroki Brijeg |
4 |
2 |
2 |
0 |
5 |
3 |
+2 |
8 |
| 3 |
Borac Banja Luka |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
3 |
+4 |
7 |
| 4 |
Sarajevo |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
4 |
| 5 |
Zeljeznicar |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
4 |
-1 |
4 |
| 6 |
Sloga Doboj |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
4 |
| 7 |
Celik Zenica |
4 |
1 |
0 |
3 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 8 |
BSK Banja Luka |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
4 |
-1 |
3 |
| 9 |
Velez Mostar |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
3 |
| 10 |
Radnik Bijeljina |
4 |
0 |
2 |
2 |
4 |
9 |
-5 |
2 |
Lig maçlarının kronolojisi
| Zrinjski |
|
| BSK Banja Luka |
|
| Ev sahibi |
|
| Deplasman |
|
Oyun ev sahibi/deplasman
| P |
Takım |
Zrinjski |
BSK Banja Luka |
| 1 |
Zrinjski |
- |
|
| 2 |
Siroki Brijeg |
|
|
| 3 |
Borac Banja Luka |
|
|
| 4 |
Sarajevo |
|
1 - 0 |
| 5 |
Zeljeznicar |
2 - 0 |
2 - 1 |
| 6 |
Sloga Doboj |
|
|
| 7 |
Celik Zenica |
2 - 1 |
|
| 8 |
BSK Banja Luka |
|
- |
| 9 |
Velez Mostar |
|
|
| 10 |
Radnik Bijeljina |
|
|
Takım istatistikleri
| |
Zrinjski |
BSK Banja Luka |
| Galibiyet |
4 |
1 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
3 |
| Attığı gol |
10 |
3 |
| Yediği gol |
2 |
4 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.50 |
0.75 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.50 |
1.00 |
| Oyun attığı gol |
100% |
50% |
| Oyun yediği gol |
50% |
75% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
25% |
| Üst 1.5 |
75% |
50% |
| Üst 2.5 |
50% |
25% |
| Üst 3.5 |
25% |
0% |
| |
Ev sahibi |
Deplasman |
| Galibiyet |
2 |
0 |
| Beraberlik |
0 |
0 |
| Mağlubiyet |
0 |
2 |
| Attığı gol |
4 |
1 |
| Yediği gol |
1 |
3 |
| Maç başına ortalama attığı gol |
2.00 |
0.50 |
| Maç başına ortalama yediği gol |
0.50 |
1.50 |
| Oyun attığı gol |
100% |
50% |
| Oyun yediği gol |
50% |
100% |
| Karşılıklı Gol Var |
50% |
50% |
| Üst 1.5 |
100% |
50% |
| Üst 2.5 |
50% |
50% |
| Üst 3.5 |
0% |
0% |
Genel i̇statistikler Premier Lig
| Oyun (18) |
| Ev sahibi galibiyet |
56% |
| Beraberlik |
22% |
| Deplasman galibiyet |
22% |
| Oynadığı maç |
10% |
| Goller (42) |
| Maç başına gol |
2.33 |
| Maç başına ev sahibi gol |
1.44 |
| Maç başına deplasman gol |
0.89 |
| Ev sahibi takımı gol attı |
78% |
| Deplasman takımı gol attı |
56% |
| Karşılıklı Gol Var |
44% |
| Üst 1.5 |
72% |
| Üst 2.5 |
44% |
| Üst 3.5 |
17% |
Zrinjski sonraki 5 maçlar
|
2026-09-05 |
Zrinjski
|
- |
Siroki Brijeg
|
|
2026-09-02 |
Zrinjski
|
- |
BSK Banja Luka
|
|
2026-09-12 |
Borac Banja Luka
|
- |
Zrinjski
|
|
2026-09-19 |
Zrinjski
|
- |
Velez Mostar
|
|
2026-10-10 |
Sloga Doboj
|
- |
Zrinjski
|
BSK Banja Luka sonraki 5 maçlar
|
2026-09-05 |
BSK Banja Luka
|
- |
Celik Zenica
|
|
2026-09-02 |
Zrinjski
|
- |
BSK Banja Luka
|
|
2026-09-12 |
Siroki Brijeg
|
- |
BSK Banja Luka
|
|
2026-09-19 |
BSK Banja Luka
|
- |
Radnik Bijeljina
|
|
2026-10-10 |
Borac Banja Luka
|
- |
BSK Banja Luka
|
Oranlar ve Olasılıklar
| Standart 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Oranlar |
1.21 |
5.00 |
13.00 |
| Olasılık |
83% |
4% |
13% |
|
1 @ 1.21 |
| Çifte Şans |
1X |
X2 |
| Oranlar |
1.08 |
3.00 |
| Olasılık |
85% |
15% |
|
1X @ 1.08 |
| Üst/Alt 1.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.23 |
3.75 |
| Olasılık |
|
65% |
35% |
|
Üst 1.5 @ 1.23 |
| Üst/Alt 2.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
1.73 |
1.95 |
| Olasılık |
|
39% |
61% |
|
Alt 2.5 @ 1.95 |
| Üst/Alt 3.5 |
Üst |
Alt |
| Oranlar |
|
2.85 |
1.37 |
| Olasılık |
|
15% |
85% |
|
Alt 3.5 @ 1.37 |
| Karşılıklı Gol Var |
Evt |
Hay |
| Oranlar |
|
2.05 |
1.65 |
| Olasılık |
|
39% |
61% |
|
Hay @ 1.65 |
*** Oranlar, çeşitli bahisçilerden hesaplanan ortalama değerlerdir ve son güncelleme tarihinde geçerlidir - 2026-09-01 16:02. Şu anda değişiklikler mümkündür!